Ana Sayfa >> DEĞİRMENLİK 28 Mart 2017, Salı 11:28
"8. Yiğitler Gafgarıt Festivali" bu pazar yapılıyor
“8. Yiğitler Gafgarıt Festivali” bu pazar yapılıyor.
Paylaş  
33
50
29
0

“8. Yiğitler Gafgarıt Festivali” bu pazar yapılıyor.

Değirmenlik Belediyesi’nin Yiğitler’de (Arçoz) düzenleyeceği festival 2 Nisan Pazar günü 10.30-19.00 saatleri arasında olacak. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak festival, Mor Işıklar konseri ile tamamlanacak.

Değirmenlik Belediyesi Başkanı Osman Işısal ve Değirmenlik Belediyesi Sağlık Şubesi Sorumlusu, Veteriner Hekim Şifa Berkan belediye aracılığıyla yaptıkları açıklamada, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüm festival alanlarına kurulacak yiyecek standlarında sağlık karnesi koşulu aranacağı belirtti.

Verilen bilgiye göre, Değirmenlik Belediyesi’nin önümüzdeki aylarda düzenleyeceği 3 festival şöyle:

“16 Nisan Pazar günü Kalavaç’ta “6. Kalavaç Köyü Gıbrızlı Kültür ve Sanat Etkinliği”, 3 Haziran Cumartesi günü Değirmenlik’te “Değirmenlik Belediyesi 6. Çocuk ve Kültür Festivali”, 10 Haziran Cumartesi günü Kırıkkale’de “Kırıkkale Gabbar Festivali.”


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Değirmenlik Belediye Başkanı Işısal, şehitleri anma törenindeki konuşmasında ...
Larnaka’ya bağlı Alaminyo köyünde yaşayan ve 1974 Barış Harekâtı sırasında şehit düşen 15 kişi ile 1967’de şehit edilen 5 Alaminyolu törenle anıldı.
Alaminyo Şehitleri yarın anılıyor
Alaminyo Şehitleri yarın Değirmenlik’teki Alaminyo Şehitler Anıtı önünde saat 19.30’da düzenlenecek törenle anılacak.
Değirmenlik taş ocakları ile Alevkayasi bölgesinde yarın elektrik kesintisi o...
Girne Beşparmak bölgesinde yapılacak proje çalışmaları nedeniyle yarın Değirmenlik’teki taş ocakları ile Alevkayası ve çevresindeki askeri birliklerle Tarsan Çiftlikleri’ne 06.00-13.00 saatleri arasında elektrik veril...