Ana Sayfa >> DEĞİRMENLİK 28 Mart 2017, Salı 11:28
"8. Yiğitler Gafgarıt Festivali" bu pazar yapılıyor
“8. Yiğitler Gafgarıt Festivali” bu pazar yapılıyor.
Paylaş  
27
43
24
0

“8. Yiğitler Gafgarıt Festivali” bu pazar yapılıyor.

Değirmenlik Belediyesi’nin Yiğitler’de (Arçoz) düzenleyeceği festival 2 Nisan Pazar günü 10.30-19.00 saatleri arasında olacak. Birçok etkinliğe ev sahipliği yapacak festival, Mor Işıklar konseri ile tamamlanacak.

Değirmenlik Belediyesi Başkanı Osman Işısal ve Değirmenlik Belediyesi Sağlık Şubesi Sorumlusu, Veteriner Hekim Şifa Berkan belediye aracılığıyla yaptıkları açıklamada, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da tüm festival alanlarına kurulacak yiyecek standlarında sağlık karnesi koşulu aranacağı belirtti.

Verilen bilgiye göre, Değirmenlik Belediyesi’nin önümüzdeki aylarda düzenleyeceği 3 festival şöyle:

“16 Nisan Pazar günü Kalavaç’ta “6. Kalavaç Köyü Gıbrızlı Kültür ve Sanat Etkinliği”, 3 Haziran Cumartesi günü Değirmenlik’te “Değirmenlik Belediyesi 6. Çocuk ve Kültür Festivali”, 10 Haziran Cumartesi günü Kırıkkale’de “Kırıkkale Gabbar Festivali.”


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Değirmenlik Halk Kütüphanesi ve Kültür Evi yarın açılıyor
Değirmenlik Halk Kütüphanesi ve Kültür Evi, yarın (14 Haziran 2017 Çarşamba günü) saat 10.30’da Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Dr. Özdemir Berova tarafından açılıyor.
Değirmenlik Belediyesi "Umut Olalım" kampanyasına destek veriyor
Değirmenlik Belediyesi, Kanser Hastalarına Yardım Derneği’nin “Umut Olalım” kampanyasına destek olmak için çalışma başlattı.
Değirmenlik Belediyesi 2. Kırıkkale Gabbar Festivali yarın yapılıyor
Değirmenlik Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği Kırıkkale Gabbar Festivali yarın gerçekleşecek.