Ana Sayfa >> TÜRKÝYE 12 Ekim 2017, Perembe 09:24
ABD'den bir heyet vize krizinin çözümü için Türkiye'ye gelecek
ABD'den bir heyet vize krizinin çözümü için Türkiye'ye gelecekABD Dýþiþleri Bakanlýðý’ndan bir heyet, vize kriziyle ilgili görüþmeler için önümüzdeki hafta Türkiye'ye gelecek.
Paylaş  
8
13
11
0

ABD Dýþiþleri Bakanlýðý’ndan bir heyet, vize kriziyle ilgili görüþmeler için önümüzdeki hafta Türkiye'ye gelecek.

ABD Dýþiþleri Bakanlýðý yetkililerinden edinilen bilgilere göre heyete Dýþiþleri Bakanlýðý Müsteþar Yardýmcýsý Johnathan Cohen baþkanlýk edecek.

Krizin çözümü için Türkiye'nin ABD'ye ortak bir komisyon kurulmasýný teklif ettiði belirtildi.


Bu erie Emoji le Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Gzelyurt Alayky Lapta Alsancak Girne Dikmen atalky Gnyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaky Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnn Yeniboğazii Geitkale Ískele Bykkonuk Mehmetik Yenierenky Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Erdoðan: "Gitme kararýný verdiðim zaman 15 Temmuz'da olduðu gibi Afrin'e...
TC Cumhurbaþkaný ve AK Parti Genel Baþkaný Recep Tayyip Erdoðan, "Gitme kararýný verdiðim zaman 15 Temmuz'da olduðu gibi Afrin'e gideceðim" dedi.
'Türkiye, Afrin'de kimyasal gaz kullanýldýðý iddialarýný reddetti'
Reuters haber ajansýna konuþan bir Türk diplomat, Suriye'nin Afrin bölgesine yönelik Zeytin Dalý Harekatý'nda zehirli gaz kullanýldýðýna dair iddialarý reddetti.
FETÖ'den gözaltýna alýnan 7 iþadamý serbest
Ýstanbul'da düzenlenen operasyonda, FETÖ'ye finansal destek saðladýklarý iddiasýyla gözaltýna alýnan aralarýnda Ýstanbul Hububat Bakliyat Yaðlý Tohumlar ve Mamulleri Ýhracatçýlarý Birliði Baþkaný ...