Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 12 Ekim 2017, Perşembe 17:06
Ataoğlu, Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Şahin ile görüştü
Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu bir etkinlik için bulunduğu Gaziantep’te, ayağının tozu ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’ı ziyaret etti.
Paylaş  
3
8
3
0

Turizm ve Çevre Bakanı Fikri Ataoğlu bir etkinlik için bulunduğu Gaziantep’te, ayağının tozu ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’ı ziyaret etti.

Son derece samimi bir hava içerisinde gerçekleşen görüşmede,  Ataoğlu ile Şahin, Gaziantep ve KKTC’nin turizm alanında işbirliği imkanlarını görüştüler. Bakan Ataoğlu, yaptığı kısa konuşmada, Gaziantep’te kendini evinde hissettiğini ifade ederek Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin’e sıcak karşılaması ve misafirperverliği için teşekkür etti.

Belediye Başkanı Şahin, Gaziantepli’lerin turizm anlamında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’ne sahip çıkmalarını isteyen Ataoğlu’na, “şehir sizin” diyerek KKTC ile Gaziantep’in sadece turizm alanında değil, daha birçok alanda işbirliği yapabileceğini söyledi.

Şahin “memleket sizin. Biz kardeşiz ve har zaman yanınızdayız” dedi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

UBP'de milletvekili adaylarının aldıkları oy sırasına göre KKTC geneli toplu ...
Ulusal Birlik Partisi milletvekili adayı seçme ve sıralama seçimlerinde adayların aldıkları oy sırasına göre, KKTC geneli toplu sonuçları belirlendi.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Saner "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" d...
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Hamza Ersan Saner, "20 Kasım Dünya Çocuk Hakları Günü" dolayısıyla mesaj yayımladı.
YDP'de tüzük değişikliği yapıldı... Aday belirleme yetkisi Parti Meclisi'ne v...
Yeniden Doğuş Partisi (YDP) tüzüğündeki bazı maddeleri değiştirdi, yapılan değişiklikle bir defaya mahsus olarak aday belirleme yetkisi Parti Meclisine verildi.