Ana Sayfa >> GÜZELYURT 10 Temmuz 2017, Pazartesi 15:12
Aydınköy’de ağıl arazileri hak sahiplerine dağıtıldı
İçişleri Bakanı Kutlu Evren Aydınköy’de 2005 yılında onaylanmış fakat Oniki yıldır dağıtımları gerçekleştirilmeyen ağıl yerlerinin hak sahiplerine dağıtıldığını açıkladı.
Paylaş  
10
7
10
0

İçişleri Bakanı Kutlu Evren Aydınköy’de 2005 yılında onaylanmış fakat Oniki yıldır dağıtımları gerçekleştirilmeyen ağıl yerlerinin hak sahiplerine dağıtıldığını açıkladı.

Bakan Evren, bakanlık personeli ile birlikte sorun haline gelmiş konuların çözümü için ciddi bir çalışma içerisindeyiz, bu çalışmalar neticesinde sorunların çözüldüğünü görmek bizleri memnun ve motive etmektedir, Aydınköy’deki ağıl sorunu da uzun zamandan beridir çözüm bekleyen sorunlardan bir tanesiydi, Güzelyurt Kaymakamı Tevfik Direnç ve Aydınköy Muhtarı Tamer Tayanç’ın da büyük katkıları neticesinde bu aşamaya gelindiğini ve ağıl yerlerini teslim alan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Aydınköy Muhtarı Tamer Tayanç ise yapmış olduğu konuşmada, Bakan Evren ve İçişleri Bakanlığı personelinin iradeli duruşları ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Aydınköy’deki ağıl arazilerinin hak sahiplerine dağıtılmasında yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Park halindeki aracın bagajında uyuşturucu bulundu
Lefkoşa-Güzelyurt anayolu Serhatköy mevkiinde, erkek 26 yaşında A.H.’nin kullanımında bulunan ve refüj içinde park halinde olan van araçta yapılan aramada, 1 gram sentetik cannabinoid türü uyuşturucu olduğuna inanılan...
20 Temmuz Barış Ve Özgürlük Bayramı Güzelyurt'ta törenle kutlandı
20 Temmuz Barış ve Özgürlük Bayramı, Güzelyurt’ta Atatürk Anıtı önünde düzenlenen törenle kutlandı.
Güzelyurt'taki narenciye bahçeleri kurudu, üreticiler isyan etti...
Güzelyurt’ta bulunan narenciye bahçeleri, yeterli miktarda su sağlanamaması ve suların tuzlu olması nedeniyle kurumaya yüz tutarken, üretici de isyan noktasına geldi.