Ana Sayfa >> GÜZELYURT 10 Temmuz 2017, Pazartesi 15:12
Aydınköy’de ağıl arazileri hak sahiplerine dağıtıldı
Aydınköy’de ağıl arazileri hak sahiplerine dağıtıldıİçişleri Bakanı Kutlu Evren Aydınköy’de 2005 yılında onaylanmış fakat Oniki yıldır dağıtımları gerçekleştirilmeyen ağıl yerlerinin hak sahiplerine dağıtıldığını açıkladı.
Paylaş  
34
30
30
0

İçişleri Bakanı Kutlu Evren Aydınköy’de 2005 yılında onaylanmış fakat Oniki yıldır dağıtımları gerçekleştirilmeyen ağıl yerlerinin hak sahiplerine dağıtıldığını açıkladı.

Bakan Evren, bakanlık personeli ile birlikte sorun haline gelmiş konuların çözümü için ciddi bir çalışma içerisindeyiz, bu çalışmalar neticesinde sorunların çözüldüğünü görmek bizleri memnun ve motive etmektedir, Aydınköy’deki ağıl sorunu da uzun zamandan beridir çözüm bekleyen sorunlardan bir tanesiydi, Güzelyurt Kaymakamı Tevfik Direnç ve Aydınköy Muhtarı Tamer Tayanç’ın da büyük katkıları neticesinde bu aşamaya gelindiğini ve ağıl yerlerini teslim alan vatandaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Aydınköy Muhtarı Tamer Tayanç ise yapmış olduğu konuşmada, Bakan Evren ve İçişleri Bakanlığı personelinin iradeli duruşları ve çözüm odaklı çalışmaları sonucunda Aydınköy’deki ağıl arazilerinin hak sahiplerine dağıtılmasında yapmış oldukları çalışmalar için teşekkür etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kaza yapan sürücünün üzerinde uyuşturucu bulundu
Güzelyurt’ta kaza yapan bir kişinin üzerinde ve aracında yapılan aramada uyuşturucu bulundu.
İş yerinden 200 TL çalan şahıs tutuklandı
Güzelyurt’ta “Sağanak Ltd” isimli iş yerine girerek 200 TL çalan 35 yaşındaki H.H. (E ) tutuklandı.
Dikkat! 22-24 Ocak tarihlerinde Akdeniz Atış Alanı'nda top atışı yapılacak
Güzelyurt Kaymakamlığı, 22-24 Ocak tarihleri arasında Akdeniz Atış Alanı’nda yapılacak ZMA top atışı nedeniyle bu tarihlerde bölgeye girilmemesi gerektiğini duyurdu.