Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> Ana Sayfa 6 Aralık 2017, Çarşamba 14:59
banner

BKP: "500 bin dolarlık ısmarlama anketlerle halkın iradesini çarptırmaya çalışıyorlar"

BKP: 500 bin dolarlık ısmarlama anketlerle halkın iradesini çarptırmaya çalışıyorlarBirleşik Kıbrıs Partisi, TKP Yeni Güçler Eş Başkanı İzzet İzcan yaptığı açıklamada, dolarların havada uçuştuğu, olmadık yolsuzlukların yapıldığı, çeşitli manipülasyonlarla halkın iradesinin çarptırılmak istendiği bir dönemden geçtiğimizi belirterek, halkımızı uyanık olmaya çağırdı.
Paylaş  
3
6
3
0

Birleşik Kıbrıs Partisi, TKP Yeni Güçler Eş Başkanı İzzet İzcan yaptığı açıklamada, dolarların havada uçuştuğu, olmadık yolsuzlukların yapıldığı, çeşitli manipülasyonlarla halkın iradesinin çarptırılmak istendiği bir dönemden geçtiğimizi belirterek, halkımızı uyanık olmaya çağırdı.

“İnsanımız, dövizdeki patlamayla kan ağlarken, taksitlerini ödeyemeyen 8 bin kişinin icralık oluşu umurlarında olmayanlar, 500 bin dolara ısmarlama anketlerle halkın iradesini çarptırma peşindedirler” diyen İzzet İzcan, “En büyük kamuoyu yoklaması 7 Ocak 2018 tarihinde yapılacaktır” dedi.

TARİHİN HİÇ BİR DÖNEMİNDE BU KADAR KİRLİLİK YAŞANMAMIŞTIR

Ülkeyi bugüne kadar yöneten UBP,DP ve CTP’nin, emekten yana düzenlemeleri yapmayıp halkı perişan ettiklerini vurgulayan BKP Genel Başkanı İzzet İzcan, “Şimdilerde sistemi değiştireceğiz veya halk bilir gibi sloganlarla yola çıkanlar, halkın Ercan Hava Limanındaki yolsuzlukları, Kooperatif Merkez Bankası ile Vakıflar Bankasında dönen dolapları veya ihalelerdeki hırsızlıkları çok iyi bildiğini ve gerekli cevabı 7 Ocak seçimlerinde vereceğini söyledi.

“Hiçbir dönemde bu kadar kirlilik yaşanmamıştır” diyen İzzet İzcan, BKP ve birlikte yola çıktıkları TKP Yeni Güçler ile temiz toplum ve temiz bir yönetim yaratmak için yılmadan çalışacaklarını vurguladı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
RSS DİĞER Ana Sayfa HABERLERİ
banner
banner
banner
banner
banner
banner