Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> Yazarlar Naci BAYRAMOĞLU | 8 Ocak 2018, Pazartesi

Master Salon Kongre 2018

Paylaş  
79
161
80

Matrix markasının bu yılki Kongresi 04-06 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleşti. Matrix, yeni yıla girerken, salonlarına COLORINSIDER’ ı amonyaksız boya servisini lanse etti.

Sektöre yenilikleri , ürün ile değil servis lanse ederek sunan Matrix, doğallıktan yana olan kadınlar için doğal renklerin hakim olduğu kokusuz , %100 beyaz kapama ve yüksek çözünürlüklü renk teknolojisi (ODS2) özelliklerine hakim olan COLORINSIDER ‘ ı tanıttı.

2. gün, 2018’de salonların önceliklerinin neler olması gerektiğini vurguladı. Değişen dünya’da Profesyonellerin Digital Dünyası başlıklı seminerinde, youtube, instagram facebook ‘ta başarılı olabilmek için ipuçları verdi. Özellikle her profesyonelin, şahsi hesabının dışında kendisine Profesyonel bir hesap açmalarını önerdi. Paylaşımlarda yeni tüketicinin sadece 3 sn de karar verdiğini vurgularken, hareketli fotoğrafların ve videoların daha ilgi çekici olduğunu paylaştılar…

Salon ziyaretlerini arttırmak ve renklendirme servis sayısı arttırmak için ‘’Saç rengim, yeni makyajım’’ servis anlayışında Make up Artist Alp Kavasoğlu ile birlikte makyaj servislerinin, renklendirme servislerinin aynası olduğundan bahsedildi. Konturlama, ombre, strobing ve daha çok renk gibi, yeni moda renkler ile 2 haftada 1 renk yenilemek için salonlarınıza tüketiciyi çekebilir, estetik renklendirme servisini %100 arttırmanın nasıl hayata geçirebileceğinden bahsedildi. Özellille Color Sync watercolors (sulu boya renkleri) ve Vinyls (kaşmir renkleri) serisini Clear ile kullanıldığında yüzlerce tonda farklı renge nasıl sahip olunacağı anlatıldı.

Değişen dünyada danışmanlığın önemi ve kişiselleştirmenin öneminde Cemil İrez ile birlikte sahnede bir workshop yapıldı. Özellikle kadının toplam görünümünde yüz şekli, duruşu ve yaşam tarzının saç şekli ve rengi ile nasıl bütünleşmesi gerektiği anlatıldı.

300 kuaförün uygulamalı eğitime katılması Matrix in sahnesini ‘’Birlikte Daha Güçlü’’ sloganıyla güçlü kıldı.

Gerçek profesyonellerle çalışan Matrix, kendi eğitim ekibiyle, partner salonlarıyla ve Artistik ekibi ile Metalik Pop partiye muhteşem 2 saç şovu hazırlamıştı. Birinci şov saç rengim yeni makyajım servisini vurgularken, ikinci metalik şovda 2018 metalik renklerin lansman renklerini içeriyordu.

Şovların kareografisini ve dansları dans fabrika kurucusu Ömer Yeşilbaş yapmıştı.

Çok önemli bir lansman daha vardı, Matrix şarkısı ve dansı. Çok yakında matrix akademi sayfasında yayınlanacak. Dans kareografisi Ömer Yeşilbaş ‘a ve söz müzik aranjmanı Okan Aydoğan yönetimi ile Grogi’ ye (Ahmet Çadır) ait.

Birlikte daha güçlü bir 2018

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
YAZARIN SON 10 YAZISI
12 Mart 2018, Pazartesi    Kuaför – Ayna – Uzay...
19 Şubat 2018, Pazartesi    -Saç boyası- üzerine...
12 Şubat 2018, Pazartesi    Protez saç nedir? ve aşamaları...
5 Şubat 2018, Pazartesi    Kadrolu dedikodu...
22 Ocak 2018, Pazartesi    İşleyen makas pas tutmaz
15 Ocak 2018, Pazartesi    Kesmek - ya da - Kesmemek...
9 Ocak 2018, Salı    Master salon kongre 2018
1 Ocak 2018, Pazartesi    Beğenmiyoruz - Ne Kalabalığı Ne De Yalnızlığı...
18 Aralık 2017, Pazartesi    Dil ve insan
4 Aralık 2017, Pazartesi    Kuaför gereçleri...

banner
banner
banner
banner

Kuaför – Ayna – Uzay...
Naci BAYRAMOĞLU | 12 Mart 2018, Pazartesi
Bu boy saç sana çok yakışıyor, 
Sağol bende çok beğeniyorum.
(Narcos dizisinden)
Ayna, “merak” duygusunun nesneleşmiş bir sürümü olarak piyasa çıktığında biri, “Bir su birikintisine” bakmıştı… Bu birikintiyi ışık v...
-Saç boyası- üzerine...
Naci BAYRAMOĞLU | 19 Şubat 2018, Pazartesi
Saçlarıyla oynamaktan ve üşümekten hiç vazgeçmeyecekmiş gibiydi. İyi bir günbatımından beklenebilecek her şey vardı gökyüzünde, tüm sıcak renkler, hafif bir esinti ve şarap kokusu. Hiç gülümsemedi, hiç gülümsemeyecekm...
Protez saç nedir? ve aşamaları...
Naci BAYRAMOĞLU | 12 Şubat 2018, Pazartesi
Dostum Alberto Manguel’ in bir denemesinde rastladım: Pablo Neruda  (ki Salah Birselce söylersek, kendisi bir şahkeldi), Cortazar okumamanın ağır ve görünmez bir hastalık türü olduğunu, zamanla korkunç sonuçlar doğura...