Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> MEHMETÇİK 25 Ocak 2019, Cuma 16:55
banner

'Bafra Halk Plajı özelleşiyor' iddialarına, Mehmetçik Belediyesi'nden yanıt: "Tamamen yalan"

'Bafra Halk Plajı özelleşiyor' iddialarına, Mehmetçik Belediyesi'nden yanıt: Tamamen yalanSon günlerde bazı medya kuruluşlarının gündeme getirdiği “Bafra Halk Plajı özelleşiyor” iddialarına, plajın bağlı olduğu Mehmetçik Belediye Başkanı Sarıçizmeli’den açıklama geldi. Sarıçizmeli, “böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır” dedi.
Paylaş  
18
12
18
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Mehmetçik Belediyesi’ne bağlı Bafra Halk Plajı’nın, belediye meclisi kararınca özelleştirileceğine ilişkin çıkan haberlere, Belediye Başkanı Cemil Sarıçizmeli’den yanıt geldi.

Sarıçizmeli kişisel sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamasında, “bilinmesini isterim ki böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır. Böyle bir gündem de hiç meclisimizin önüne gelmemiştir” dedi.

Sarıçizmeli, belediye meclisinin ürettiği kararın, yine Bafra Halk Plajı tesisleri içerisinde bulunan Bostan Beach Restaurant’ın ihale yöntemiyle işletmesinin kiralanması yönünde olduğunu ifade etti.

Başkan Sarıçizmeli, “halkımızın yayılmaya çalışılan gerçek dışı haberlere itibar etmemesini rica ederim” dedi. Mehmetçik Belediye Başkanı Sarıçizmeli, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Mehmetçik Belediyesi Bafra Halk Plajı üzerinden son günlerde yürütülen ve gerçeklerle bağdaşmayan mesnetsiz ve maksatlı paylaşımlar üzerine bir açıklama yapma ihtiyacı hissediyorum.

Sosyal ve yazılı medyayı tek taraflı kullanan bazı kişiler Belediye Meclisimizin 21/01/2019 tarihinde gerçekleştirdiği toplantıda Bafra Halk Plajı’nın özelleştirilmesine yönelik bir karar ürettiğini yayma çabası içerisindedirler.

Bilinmesini isterim ki böyle bir kararın üretildiği tamamen yalandır. Böyle bir gündem de hiç meclisimizin önüne gelmemiştir. Üretilen karar belediye tesislerimizin içerisinde bulunan Bostan Beach Restaurant’ın daha verimli çalıştırılması, halkımız için hizmet kalitesinin yükseltilmesi ve belediyemizin çıkarlarını da gözeterek ihale yöntemiyle işletmesinin kiralanması yönünde olmuştur.

Ülkemizin en güzel plajlarından biri olan Bafra Halk Plajı’nın bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da halkımızın kullanımına açık olacağını, bu yönde benim ve belediye meclis üyesi arkadaşlarımın kararlılıkla bunu sürdüreceğimizi önemle belirtmek ister, halkımızın yayılmaya çalışılan gerçek dışı haberlere itibar etmemesini rica ederim.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Mehmetçik Ekibi Kuşadası'nda
image Mehmetçik Ekibi Kuşadası'nda Kıbrıs halk danslarını sahneledi.
Mehmetçik Kültür ve Dayanışma Derneği ekibi Romanya sahnesinde boy gösterdi
image Mehmetçik Kültür ve Dayanışma Derneği ekibi Romanya'da festivale katıldı.
Mehmetçik Belediyesi, 'çocuklar sokakta etkinlikleri' düzenledi
image Cittaslow Mehmetçik Çocuk Belediyesi'nin Mehmetçik Kültür ve Dayanışma Derneği’nin katkılarıyla bu yıl ilkini düzenlediği “çocuklar sokakta etkinlikleri” tamamlandı.