Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> YENİERENKÖY 28 Mart 2018, Çarşamba 11:26
banner

Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday!

Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday!Halkın Partisi'nden kısa süre önce istifa eden Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.
Paylaş  
48
17
50
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Halkın Partisi üyesi olan ve kısa süre önce yaptığı açıklama ile partiden istifa eden Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na bağımsız adaylığını açıkladı.

Yeşilırmak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yakın çevresi ile Yenierenköy Belediyesi'nin sorunları ile ilgili konuştuğunu ve bu kararı verdiğini söyledi.

Öncelikli amacının ise belediye ve bölgeyi bir viyon ile kalkındırmak olduğunu açıklayan Yeşilırmak'ın paylaşımı şöyle:

“Sevgili arkadaşlarım, değerli Yeni Erenköy ve bölge halkı; yaklaşık olarak 1 aydır her kesimden arkadaşlarımla görüşerek Yeni Erenköy Belediyesinin geleceğini konuştuk ve yapılan istişareler sonucunda elimi taşın altına koymaya karar verdim bu nedenle 2018 yılı haziran ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Bağımsız Yeni Erenköy Belediyesi Başkan adayı olmaya karar verdim.

Bu yola çıkarken öncelikli amacım belediyemizi ve bölgemizi bir vizyon çerçevesinde kalkındırmaktır. Ortak paydası Yeni Erenköy ve bölge halkının geleceği olan tüm vatandaşlarımızı yanımda görmekten büyük mutluluk duyarım. Adil, hizmetkar, çalışkan, saygılı ve bir belediye başkanına yakışır şekilde tüm halkımıza hak ettiği hizmeti sunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Haziran ayındaki yerel seçimlerinden sonra eğer göreve gelirsem çok kötü bir mali tablo ile karşı karşıya kalacağımın farkındayım ancak tecrübelerimle birinci hedefim aylardır maaş alamayan personellerimizin maaşlarını gerekli istişareler yaparak bir ödeme formülü ile ödeme olacaktır.

İkinci hedefim Yenierenköy Belediyesinin gelirlerini arttırarak gelir-gider dengesini sağlamak ve denk bir bütçe oluşturarak MALİ DİSİPLİNİ sağlamak olacaktır.

Üçüncü hedefim belediye bünyesinde plan ve proje birimi kurmaktır. Kuracağımız bu birim ile bölge halkımızın yararı esas alınarak projeler hazırlamak ve hazırlanan projelere mali ve finansman desteği bulmak olacaktır. Dördüncü hedefim Yeni Erenköy belediyesinde oluşan düzensizliği gidermek ve bir disiplin altında belediyeyi yönetmektedir. Bu saydığım hedefler sadece öncelikli hedeflerdir yani bölgemizi kalkındırmak için seçim sürecinde diğer projelerimi bölge halkı ile paylaşacağım. Projeler bağlamında bölge halkı yararına fikir üreten veya iş yapmak isteyen insanlarımızdan da faydalanacağımı bilmenizi isterim.

Tüm bölge halkımıza hayırlısı olsun.
Saygılarımla,
Emrah Yeşilırmak”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
1
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Karpaz bölgesi yasta: "Yollar yapılmadan hiçbir hükümet yetkilisi bölgemize a...
image İskele - Karpaz yolu üzerinde meydana gelen trafik kazasında Mehmet Akın'ın hayatını kaybetmesi üzerine bölge halkı adeta isyan etti. Yenierenköy Belediye Başkanı Yeşilırmak, "Yollar yapılmadan hiçbir hükümet yetkilis...
Çavuşoğlu müjdeledi: "Gazimağusa'da başkonsolosluk açıyoruz"
image Türkiye Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, müzakerelerin İsviçre'de kaldığı yerden devamının mümkün olmadığını vurguladı. KKTC'ye Türkiye'den elektrik getirilmesi için çalışmalar yapıldığını belirten Çavuşoğlu, Gazima...
Yeni Erenköy yakınlarında bulunan teknede 'mülteci' şüphesi
image Yeşilköy ile Yeni Erenköy arasındaki sahilde, terk edilmiş vaziyette bulunan sürat teknesinin kanunsuz olarak ülkeye mülteci getirdiği düşünülüyor. Polis, bölgede geniş çaplı arama başlattı.