Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> YENİERENKÖY 28 Mart 2018, Çarşamba 11:26
banner

Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday!

Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday!Halkın Partisi'nden kısa süre önce istifa eden Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na aday olduğunu açıkladı.
Paylaş  
32
7
34
0

Kıbrıs Postası – Sosyal Medya

Halkın Partisi üyesi olan ve kısa süre önce yaptığı açıklama ile partiden istifa eden Emrah Yeşilırmak Yenierenköy Belediye Başkanlığı'na bağımsız adaylığını açıkladı.

Yeşilırmak, sosyal medyadan yaptığı açıklamada yakın çevresi ile Yenierenköy Belediyesi'nin sorunları ile ilgili konuştuğunu ve bu kararı verdiğini söyledi.

Öncelikli amacının ise belediye ve bölgeyi bir viyon ile kalkındırmak olduğunu açıklayan Yeşilırmak'ın paylaşımı şöyle:

“Sevgili arkadaşlarım, değerli Yeni Erenköy ve bölge halkı; yaklaşık olarak 1 aydır her kesimden arkadaşlarımla görüşerek Yeni Erenköy Belediyesinin geleceğini konuştuk ve yapılan istişareler sonucunda elimi taşın altına koymaya karar verdim bu nedenle 2018 yılı haziran ayında gerçekleştirilecek olan yerel seçimlerde Bağımsız Yeni Erenköy Belediyesi Başkan adayı olmaya karar verdim.

Bu yola çıkarken öncelikli amacım belediyemizi ve bölgemizi bir vizyon çerçevesinde kalkındırmaktır. Ortak paydası Yeni Erenköy ve bölge halkının geleceği olan tüm vatandaşlarımızı yanımda görmekten büyük mutluluk duyarım. Adil, hizmetkar, çalışkan, saygılı ve bir belediye başkanına yakışır şekilde tüm halkımıza hak ettiği hizmeti sunacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Haziran ayındaki yerel seçimlerinden sonra eğer göreve gelirsem çok kötü bir mali tablo ile karşı karşıya kalacağımın farkındayım ancak tecrübelerimle birinci hedefim aylardır maaş alamayan personellerimizin maaşlarını gerekli istişareler yaparak bir ödeme formülü ile ödeme olacaktır.

İkinci hedefim Yenierenköy Belediyesinin gelirlerini arttırarak gelir-gider dengesini sağlamak ve denk bir bütçe oluşturarak MALİ DİSİPLİNİ sağlamak olacaktır.

Üçüncü hedefim belediye bünyesinde plan ve proje birimi kurmaktır. Kuracağımız bu birim ile bölge halkımızın yararı esas alınarak projeler hazırlamak ve hazırlanan projelere mali ve finansman desteği bulmak olacaktır. Dördüncü hedefim Yeni Erenköy belediyesinde oluşan düzensizliği gidermek ve bir disiplin altında belediyeyi yönetmektedir. Bu saydığım hedefler sadece öncelikli hedeflerdir yani bölgemizi kalkındırmak için seçim sürecinde diğer projelerimi bölge halkı ile paylaşacağım. Projeler bağlamında bölge halkı yararına fikir üreten veya iş yapmak isteyen insanlarımızdan da faydalanacağımı bilmenizi isterim.

Tüm bölge halkımıza hayırlısı olsun.
Saygılarımla,
Emrah Yeşilırmak”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
1
 
1
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Yenierenköy'de yarın bazı bölgelere 8 saat elektrik verilemeyecek
image Orta gerilim elektrik şebekesinde yapılacak direk değişimi ve trafo monte çalışması nedeniyle yarın Yenierenköy'de bazı bölgelere 8 saat elektrik verilemeyecek.
Batık belediyeye iki lüks araç hibesi!
image Yenierenköy Belediyesi, Maliye Bakanlığı'nın kendilerine birer Mercedes Vito ile Land Rover marka jip hibe ettiğini duyurdu.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Yeşilköy ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Yeşilköy ile sürdürdü.