Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 3 Haziran 2014, Salı 11:51
banner

Lapta'da adayların ortak görüşü: "Tek adam zihniyeti devrilmeli"

Lapta'da adayların ortak görüşü: Tek adam zihniyeti devrilmeli29 Haziran’da Lapta’da mevcut Belediye Başkanı Fuat Namsoy’un karşısına çıkan adaylar “artık Namsoy gitmeli, tam anlamıyla tek adam zihniyetindeki bu başkanın bölgeye hiçbir faydası yoktur. Ayrımcılık, adaletsizlik yegâne özellikleridir. Yeni vizyon lazım” görüşlerini âdeta ortak ağızdan vurguladılar.
Paylaş  
42
53
37
1

Kıbrıs Postası

29 Haziran’da Lapta’da mevcut başkan Fuat Namsoy’un karşısına çıkan adaylar “artık Namsoy gitmeli, tam anlamıyla tek adam zihniyetindeki bu başkanın bölgeye hiçbir faydası yoktur” görüşlerini adeta ortak ağızdan vurguladılar. Adaylar Kıbrıs Postası’na şu değerlendirmeleri yaptılar;

Harper Bahadi: (CTP-BG): “20 yıldır belediye başkanlığı yapan Fuat Namsoy yanlışlıkla eğer seçilirse bilinmelidir ki LTB’de geçmişte yaşadığımız şeyler Lapta’da da yaşanacak. ‘Tek adam’ zihniyetindeki Namsoy, bölge insanını desteklemiyor. Belediyede çalışanları da mutsuz. Sosyal Sigortalarını yatırmıyor. Lapta Belediyesi borç batağı içindedir. Bu konuda yasal dokümanları da paylaşmıyor.  Sayın Namsoy, tamamen keyfi bir zihniyetle yönetiyor Belediyeyi... Şeffaf değil ve insan ilişkileri de bozuk… Başkan Namsoy’un Lapta’ya vereceği hiçbir şey yok.”

Mustafa Keyfiala: (DP-UG): “Başkan Namsoy’un yaptıkları ortadadır. Bölge insanı biliyor: tamamen bütünen bir tek adam profili sergiliyor. Her konuda… Lapta 263 kilometre karelik büyük bir alandır. Belediye ve başkanı ile yönetimi, kırsal kesim ile merkeze eşit mesafede olmalıdır. Ayırımcılık, adaletsizlik… Bunların hepsi Namsoy’da var..”

Serdar Zorali (Bağımsız): “Fuat Namsoy gitmeli… Çünkü artık kesinlikle amaca hizmet etmiyor. Bölge halkının temel şikâyeti âdil bir hizmetten yoksunluktur. Belediye çalışanları ise sürekli baskı altındadırlar. Sayın Namsoy’la uzun yıllar Belediye Meclis üyeliği de yaptım. Artık yeni vizyon ve beyinler lazım”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
3 Haziran 2014, Salı
Hasan         - Mağusa
EVET MAĞUSADA TEK ADAM ZİHNİYETİ DEVRİLMELİ...ÇOK DOĞRU

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Lapta'da uyuşturucu!
image Lapta’da tasarrufunda 19 gram kokain ve 1 gram tütünle karışık Hint keneviri türü uyuşturucu olduğuna inanılan madde ele geçirilen toplam altı kişi tutuklandı.
Genç Folk-Der, Lapta Huzurevi'ni ziyaret etti
image Lefkoşa Folklor Derneği (Folk-Der) bünyesindeki Genç FOLK-DER, bugün Lapta Huzurevi'ni ziyaret ederek burada yaşayanlarla sohbet etti, birlikte zaman geçirdi.
Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, belediyenin durumunu değerlendirdi...
image Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, görevde olduğu üç aylık süreçte yapmış olduğu tespitleri ve icraatları anlatan bir açıklama yaptı.