Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 1 Şubat 2018, Perşembe 17:13

Orkide Yürüyüşü, 11 Mart'ta Kozanköy'de

Orkide Yürüyüşü, 11 Mart'ta Kozanköy'deKanser Araştırma Vakfı'nın (KAV) bu yıl 15. kez düzenlediği Orkide Yürüyüşü, Telsim ana sponsorluğunda 11 Mart'ta Kozanköy-Karşıyaka güzergahında yapılacak.
Paylaş  
26
21
25
0

Play Fm ve Big Rent Trading Bigibox’ın da desteklediği yürüyüşte toplam 9 km’lik bir mesafe yürünmüş olacak.

CAMGÖZ: “ANA PRENSİBİMİZ İNSANA YATIRIM”

Orkide Yürüyüşü’nün, Vakıf’ın kurulduğu günden itibaren her yıl düzenlediği ana etkinliklerden biri olduğunu ifade eden KAV Başkanı Prof. Dr. Mustafa Camgöz, kanserin modern yaşamın kaçınılmaz bir parçası olduğunu belirtti.

Camgöz, herkesi 11 Mart Pazar günü yürüyüşe davet ederek, sponsorlara teşekkürlerini iletti.

TANPINAR: “KANSERE KARŞI GERİ ADIM YOK”

Kanser Araştırma Vakfı ile birlikte Telsim olarak yeniden bir projede yer almaktan mutluluk duyduklarını söyleyen Telsim Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar da, Prof. Dr. Mustafa Camgöz’ün kanser araştırmaları konusunda önemli bir isim olduğunu vurguladı.

Kanser konusunda farkındalığa önemli bir ihtiyaç olduğunu söyleyen Tanpınar, yiyecek, içecek ve solunan havaya kadar farkındalığa ihitiyaç duyulduğunu belirtti.

İMER: “DESTEK VERMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ”

Kanser Araştırma Vakfı’na kurulduğu günden bugüne kadar destek vermekten dolayı çok mutlu olduklarını söyleyen Lemar Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Deniz İmer de, her yıl olduğu gibi bu yıl da Orkide Yürüyüşü’ne bütün birimleri ile katılarak, kanser konusunda farkındalık yaratmaya çalışacaklarını ifade etti.

ÇELEBİ: “YER ALMAKTAN DOLAYI GURUR DUYUYORUZ”

15. Orkide Yürüyüşü’nde yer almaktan gurur duyduklarını söyleyen Big Rent Trading Bigibox Direktörlerinden Birsen Çelebi ise, KAV’ın başarılarının devamını dileyerek, kanser konusunda bu tür farkındalık yaratan etkinliklerin artması dileğinde bulundu.

15. Orkide Yürüyüşü’nün biletleri tüm Deniz Plaza şubeleri ve Telsim’in Lefkoşa’daki Ortaköy, Girne Kapısı, Dereboyu, Girne’deki Girne Merkez, Gazimağusa’daki Sakarya, Güzelyurt ve İskele Shoplarından 35 TL bağış yapılarak temin edilebilecek.

Ayrıca, bilet numaralarını 0548 855 15 15 numaraya gönderenler, yürüyüş sonrası yapılacak çekilişte, hediye kazanma şansını yakalayacak.

Yürüyüş günü 07.30’da Gazimağusa Belediye önü, 08.00’de ODTÜ, 09.00’da Güzelyurt otobüs terminali, 08.30’da Lefkoşa Atatürk Spor Salonu önü ve 08.30’da Girne GAܒden otobüsler kalkacak.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Lapta Belediye Başkanı Aktuğ: "Vakıflar İdaresi hep yanımızda oldu"
image Lapta Belediye Başkanı Aktuğ, 5 Aralık’ta yaşanan sel felaketi nedeniyle Kıbrıs Vakıflar İdaresi’nin Lapta’daki sel mağdurlarına ve belediyeye yaptıkları yardımlarından dolayı Vakıflar İdaresi Başkanı Benter’e teşekkü...
Lapta'da yol çöktü, facianın eşiğinden dönüldü!
image Lapta Belediyesi, yağmur nedeniyle bir yolda çökme oluştuğunu ifade etti.
Gençlik Dairesi Paşaköy Gençlik Merkezi'nden Lapta'da eğitim kampı
image Gençlik Dairesi Paşaköy Gençlik Merkezi’nde faaliyet gösteren küçük, orta ve büyük grup halk dansları ekipleri Lapta Gençlik Kampı’nda aktivite ve eğitim kampı gerçekleştirdi.