Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 3 Temmuz 2018, Salı 12:36
banner

BES Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ'u ziyaret etti

BES Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ'u ziyaret ettiBelediye Emekçileri Sendikası Başkan ve yönetimi, yerel seçimlerde Fuat Namsoy’u geride bırakarak Lapta Belediye Başkan’ı seçilen Mustafa Aktuğ’a nezaket ziyaretinde bulundu.
Paylaş  
34
11
35
0

Ziyaret sırasında konuşan BES Başkanı Mustafa Yalınkaya, Lapta Belediyesi’nde 2 buçuk yıldır örgütlü bulunduklarının altını çizerken, bir önce ki dönem Belediye Başkanı olan Fuat Namsoy ile imzaladıkları Toplu İş Sözleşmesi’nin şu anda yürürlükte olduğunu hatırlattı ve seçimi kaybeden Fuat Namsoy’a yeni hayatında başarılar diledi.

Sözlerine, “yeni başkanımız ve muhatabımız daha birkaç gün öncesine kadar üyemiz olan bir insandı” diyerek devam eden Yalınkaya, Mustafa Aktuğ, çalışanın içerisinden gelen bir emekçidir. Bunun çalışanlar açısından bir avantaj olacağını düşünüyorum. Aynı şekilde geçmişte belediyede üstlendiği görevlerden dolayı hem belediyenin şu an içerisinde bulunduğu durumu, hem de halka hizmet verme noktasında neler yapılması gerektiğini çok iyi biliyor” dedi.

Tüm bunların ilgili kesimler açısından bir avantaj olduğunu vurgulayan Yalınkaya, tüm bu bileşenlerin bir araya geldiğinde Mustafa Aktuğ’un göreve gelmesiyle bu konularda en ufak bir sorun yaşanmayacağı noktasında inancının tam olduğunu söyledi. “Bu süreçte sayın başkan ile yakın bir çalışma içerisinde olacağız” diyen Yalınkaya, “gerektiği yerde başkana yardımda bulunacağız, gerektiği yerde de kendi doğrularımızı ona aktaracağız” dedi.

Beklentilerinin başta çalışanlar adına daha iyi koşullarda bir çalışma ortamı yaratılması ve belediyenin çalışanına daha fazla güvence ve de güven vermesi olduğunu belirten Yalınkaya, “Hiç sıkıntılar olmayacak, başkan ile hiç ters düşmeyeceğiz demiyorum. Elbette bunlar olacaktır ancak en genelinde uzlaşı masasında niyetler iyiyse ki şu anda iki taraf için de durumun böyle olduğunu görüyorum, bu akıl yolu ile hareket ettiğimiz takdirde başaramayacağımız hiçbir şey yoktur” söyleminde bulundu.

Mustafa Yalınkaya sözlerine yönetimi ve üyeleri adına Lapta Belediye Başkanı seçilen Mustafa Aktuğ’u kutlayarak ve başarılarak dileyerek son verdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Lapta Belediyesi, lağım suyu taşkınına müdahale etti
image Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ, Emerald Bay Sitesi’nden akan, yollara ve denize yayılan lağım suyuna müdahale edildiğini söyledi.
Lapta'da bir kadın ölü olarak bulundu
image Bugün Lapta'da Balıkçı Barınağı'nın mendirek bölgesinde, kıyıdan yaklaşık 10 metre deniz içerisinde, ismi henüz tespit edilemeyen bir kadın ölü olarak bulundu.
Güzelyalı halk plajı ağaçlandırıldı
image Lefkoşa Merkez Lions Kulübü, Lapta Belediyesi işbirliği ile Lions Kulüpleri Toplumsal Kalıcı Miras ve Çevre Projesi (Lions Community Legacy Project) etkinlikleri çerçevesinde Güzelyalı Halk Plajı ağaçlandırıldı. Arazi...