Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 30 Eylül 2018, Pazar 14:57
banner

UKÜ'lüler Lapta Huzurevini ziyaret edecek

UKÜ'lüler Lapta Huzurevini ziyaret edecekUluslararası Kıbrıs Üniversitesi yaşlıları unutmadı. Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Yaşlılar Günü olarak kabul edilen 1 Ekim Pazartesi günü Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi’ne (ÖGDM) bağlı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi (PDREM) Lapta Huzurevini ziyaret edecekler.
Paylaş  
17
12
18
0

UKÜ'dan verilen bilgiye göre, yaşlıların bakımlarını gerçekleştirmek, fiziksel ve ruhsal sağlıklarını korumak, sosyal  ilişkilerini  geliştirmek, onları  kendi   güçleri oranında üretici duruma getirmek ve yaşamlarını  huzur,  güven, sağlık ve mutluluk içinde sürdürmelerini sağlamak amacıyla kurulan Lapta huzurevinin sakinlerini Yaşlılar Günü sebebiyle ziyaret edecek üniversite çalışanları ve öğrencileri 45 kişi kapasiteli huzurevinin sakinleri ile birlikte zaman geçirecekler.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi’ne bağlı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi yaşlı ve genç kuşaklar arasında uyumun yakalanması amacıyla dönem içinde gezilerini tekrarlayacaklar.

 

 

 

 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi'nin Hisarköy'deki eğitimi 29 Mayıs'ta
image Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Hisarköy ile devam edecek.
Çalıştığı iş yerini soydu
image Lapta'da çalıştığı iş yerinden malzeme çalan şahıs tutuklandı.
3. Kozanköy Hellim ve Pastelli Festivali açıldı
image Lapta Belediyesi’nin katkılarıyla düzenlenen 3. Kozanköy Hellim ve Pastelli Festivali’nin açılışı dün Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı tarafından gerçekleştirildi. Festival bugün tamamlanacak.