Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 30 Eylül 2018, Pazar 14:57
banner

UKÜ'lüler Lapta Huzurevini ziyaret edecek

UKÜ'lüler Lapta Huzurevini ziyaret edecekUluslararası Kıbrıs Üniversitesi yaşlıları unutmadı. Birleşmiş Milletler tarafından Dünya Yaşlılar Günü olarak kabul edilen 1 Ekim Pazartesi günü Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi’ne (ÖGDM) bağlı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi (PDREM) Lapta Huzurevini ziyaret edecekler.
Paylaş  
18
12
19
0

UKÜ'dan verilen bilgiye göre, yaşlıların bakımlarını gerçekleştirmek, fiziksel ve ruhsal sağlıklarını korumak, sosyal  ilişkilerini  geliştirmek, onları  kendi   güçleri oranında üretici duruma getirmek ve yaşamlarını  huzur,  güven, sağlık ve mutluluk içinde sürdürmelerini sağlamak amacıyla kurulan Lapta huzurevinin sakinlerini Yaşlılar Günü sebebiyle ziyaret edecek üniversite çalışanları ve öğrencileri 45 kişi kapasiteli huzurevinin sakinleri ile birlikte zaman geçirecekler.

Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Öğrenci Gelişim ve Danışma Merkezi’ne bağlı Psikolojik Danışma ve Rehberlik Merkezi yaşlı ve genç kuşaklar arasında uyumun yakalanması amacıyla dönem içinde gezilerini tekrarlayacaklar.

 

 

 

 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

'Dönüşüm Muhteşem Olacak' adlı oyun Lapta'da sahnelenecek
image Lapta Beldesi Kültür ve Dayanışma Derneği bünyesindeki Limon Çicekleri Amatör Tiyatro Ekibi, 'Dönüşüm Muhteşem Olacak' oyunuyla seyirci karşısına çıkıyor.
Akıncı: 'Tarihi ve doğal çevreyi gözümüz gibi koruyarak geleceğe saklamak boy...
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı, tarihi ve doğal çevrenin gelecek kuşaklara aktarılacak bir miras olduğunu belirterek, “tarihi ve doğal çevreyi gözümüz gibi koruyarak geleceğe saklamak boynumuzun borcu olmalıdır” dedi.
İyilik Gönüllüleri, Lapta Huzurevi'ni ziyaret etti
image Lefkoşa İyilik Gönüllüleri, Lapta Huzurevi'ni ziyaret etti.