Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> LAPTA 6 Temmuz 2019, Cumartesi 15:39
banner

Güzelyalı halk plajı ağaçlandırıldı

Güzelyalı halk plajı ağaçlandırıldıLefkoşa Merkez Lions Kulübü, Lapta Belediyesi işbirliği ile Lions Kulüpleri Toplumsal Kalıcı Miras ve Çevre Projesi (Lions Community Legacy Project) etkinlikleri çerçevesinde Güzelyalı Halk Plajı ağaçlandırıldı. Araziye peyzaj planındaki konumlara göre kulüp tarafından temin edilen palmiye ağaçları, alıç ve mevsimlik çiçekler ekildi.
Paylaş  
5
3
5
0

banner

Lefkoşa Merkez Lions Kulübü’nden yapılan açıklamaya göre, fidan dikim etkinliğine kulüp başkanı Levend Şenyüz, kulüp üyeleri, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ ve belediye çalışanları katıldı.

Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanı Levend Şenyüz etkinlikte şunları söyledi:

“Lapta Belediye’sine bu plaj tesislerini (Lions Community Legacy Project) - Lions Kulüpleri Toplumsal Kalıcı Miras ve Çevre Etkinlikleri çerçevesinde Güzelyalı Halk Plajını ağaçlandırmamıza müsaade ettiği ve işbirliği için teşekkür ederiz. Burası artık bizim evimizin bahçesi… Her zaman temiz ve yeşil kalması için sahipleneceğiz.”

Levend Şenyüz, Lapta Belediye Başkanı Mustafa Aktuğ’a plaket takdim ederken, fidanların temini ve organizasyonu üstlenen kulüp hizmetleri çevre komite üyesi Hazine Öztürk’e teşekkür etti. Belediye Başkanı Aktuğ da, Lefkoşa Merkez Lions Kulübü Başkanı Levend Şenyüz’e teşekkür plaketi takdim etti.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Çatı tamir ederken düştü
image Lapta'da bir vatandaş evinin çatısını tamir ederken çatının çökmesi sonucu yaralandı.
Aktuğ: "İş yapmayan daireler kapansın, yetki ve bütçeleri belediyelere aktarı...
image Lapta Belediye Başkanı Aktuğ, son dönemlerin en sık tartışma konusu olan Belediyeler Reformu ile ilgili görüşünü ortaya koydu. Aktuğ, belediyelerin yapısını güçlendirmeden yapılacak olan hamlelerin, vatandaşı olumsuz ...
Lapta'da 20 Temmuz Sokak'taki yol trafiğe kapalı
image Lapta'da Yavuz Mahallesi 20 Temmuz Sokak'taki yolun bir kısmı 15 gün boyunca trafiğe kapalı olacak.