Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> AKDOĞAN 7 Haziran 2016, Salı 15:48
banner

Belediye Başkanı Latif: "Akdoğan'da provokatörler devrede"

Belediye Başkanı Latif: Akdoğan'da provokatörler devredeAkdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, Akdoğan Belediyesi'nin dört adet kullanma suyu kuyusu olmasına rağmen tahlil için belediyenin bilgisi olmaksızın art niyetli bir şekilde yeni temizlenen iki kuyu ve askere su sağlanan bir kuyudan Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi’nin numune aldığını ifade ederek, “Yangından mal kaçırırcasına ve belediyeden görevli hiç bir personel yanlarında olmaksızın alınan numuneleri kabul etmiyoruz” dedi.
Paylaş  
121
131
98
0

banner

Akdoğan Belediye Başkanı Ahmet Latif, belediyeye ait su kuyularından numune alınması olayıyla ilgili olarak yazılı açıklama yaparak, gelişmeleri provokasyon olarak nitelendirdi.

Latif şöyle dedi:

“Akdoğan’ın belediyecilik alanındaki yükselişini hazmedemeyen malum çevreler yine karalama  kampanyasına devam ediyor.

Geçen yıl ilk kez belediye olarak organize ettiğimiz festivalin başarısına gölge düşürmek için aslı astarı olmayan olaylarla Akdoğan Belediyesi ve şahsımı gazetelerde yıpratma politikaları hala daha benliklerimizden silinmeden yine geleneksel hale getirdiğimiz Akdoğan Festivali’nin ikincisini kutladığımız 5 Haziran Pazar günü ayni provokatörler aslı astarı olmayan başka bir düşündürücü iddia ile yine sahneye çıkmışlardır.

Akdoğan Belediyesi yaklaşan yaz aylarında beldesinde su sıkıntısı yaşanmaması için yaz gelmeden yeni temizlenen iki adet su kuyusunu ve belediye kullanımında olan tüm su  kuyularının tahlillerini de toplu olarak mikro biyolojik ve kimyasal analizlerini yaptırdıktan ve “kullanılmasında hiçbir sakınca yoktur” sonucu alındıktan sonra yeni su kuyularını devreye koymuştur.

Provokatördürler. Çünkü Akdoğan Belediyesinin dört adet  kullanma suyu kuyusu olmasına rağmen tahlil için Belediyenin bilgisi olmaksızın art niyetli bir şekilde yeni temizlediğimiz iki kuyu ve askere su sağlanan bir kuyudan Sağlık Bakanlığı Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi numune aldıklarını iddia ediyorlar.

Yangından mal kaçırırcasına ve belediyeden görevli hiç bir personel yanlarında olmaksızın alınan numuneleri kabul etmiyoruz. Bu kabul edilebilir bir davranış değildir.

Kabul edilebilir bir davranış olması için numunelerin alındığı esnada Akdoğan Belediye Başkanı veya gözlemci olarak görevlendireceğimiz bir personelin yanlarında bulunması ve belediyenin kullanımında bulunan tüm kuyulardan özellikle ana depodan da numune alınması gerekmektedir.

Çıktığımız bu zorlu yolda yıldırmaya yönelik atılan iftiralar Akdoğan Belediyesi Ailesini daha bir motive şekilde hizmetlerini kat kat arttırarak devam ettirmesine neden olacaktır.

‘Meyve Veren Ağaç Taşlanır ’ misali başta belde sakinlerine ve Halkımıza bu açıklamayı yapıp gerçekleri doğru bir şekilde aktarmayı kendimize görev bildik.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Özsağlam: "Hükumetin Akdoğan belediyesine karşı stadyumla ilgili yaklaşımı ka...
image Muhittin Tolga Özsağlam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hükumetin Akdoğan belediyesine karşı stadyumla ilgili yaklaşımının kabul edilmez olduğunu kaydetti.
Akdoğan Belediyesi'ne ait tankere el konuldu
image Akdoğan Belediyesi'ne ait su tankerine, aracın arkasında bulunan deponun, başka yerden alınıp üzerine monte edildiğine ilişkin iddia üzerine polis tarafından el kondu.
Akıncı, iade edilen bayrak ve Denktaş fotoğrafını okul müdürüne teslim etti
image Cumhurbaşkanı Akıncı, Akdoğan'daki Dr. Fazıl Küçük İlkokulu Müdürü Özkaramehmet'i kabul etti. Akıncı, okul müdürüne, Rum aile tarafından getirilen bayrak ve fotoğrafı teslim etti.