Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> AKDOĞAN 10 Haziran 2018, Pazar 16:15
banner

Başkan adayı Akgür: "Akdoğan'ı sevgiyle yeniden inşa edeceğiz"

Başkan adayı Akgür: Akdoğan'ı sevgiyle yeniden inşa edeceğizUBP Akdoğan Belediye Başkan Adayı Erdinç Akgür ve Bediye Meclis Üyesi adaylarının seçim çalışmaları artarak devam ediyor.
Paylaş  
44
12
45
0

Akdoğan halkıyla biraraya gelen UBP Akdoğan Belediye Başkan Adayı Erdinç Akgür Akdoğan’ın özel ve önemli olduğunu vurgulayarak, Akdoğan’a marka değeri kazandırmak ve her şeyin daha fazlasını hak eden Akdoğanlılara daha yaşanabilir, mutlu ve güzel bir kasaba yaratabilmek için göreve talp olduklarını anlattı.

Akdoğan örnek alınan lider bir belediye olacak...

Kendisine aday olması için bölge halkından çok samimi ve büyük bir talebin geldiğini ifade eden Erdinç Akgür, meclis üyeleri ile birlikte gece gündüz çalışarak, adaletin hakim olduğu, herkese eşit davranıldığı ve insanların mutlu olduğu bir yönetim anlayışının egemen olması için çalışacaklarını ve Akdoğan’ı örnek alınan lider bir belediye konumuna taşıyacaklarını söyledi.

               

Beklentilere cevap verebilen, sürdürülebilir bir belediye yaratacağız...

Koltuk için değil hizmet için aday olduklarını ifade eden Akgür, hedeflerinin halkın beklentilerine cevap verebilen, çevre bilinci yüksek, sürdürülebilir ve Avrupa düzeyinde bir Akdoğan yaratmak olduğunun altını çizdi.

Akdoğan’ın lider olabilecek önemli bir potansiyeli var...

Akdoğan’ın sosyal, kültürel, sportif ve sanatsal alanlarda bölge kasabaları içinde lider olabilecek önemli bir potansiyeli bulunduğunun altını çizen Başkan Adayı Erdinç Akgür, “bir yandan insanımızın beklentilerine ivedilikle cevap verecek, diğer bir yandan ise kasabalımızın uluslararası standartlarda hizmet alabileceği, altyapısı güçlü ve mutlu bir Akdoğan’a kavuşması için durmaksızın çalışacağız” diye konuştu.

              

Akdoğan’da bu gün pek çok sorun var...


Akdoğan’da sahipsiz hayvanların yarattığı sıkıntılardan tutun da haşare sorunlarına, park yeri problemlerinden, yolların ve kaldırımların bozuk olmasına ve en önemlisi partizan uygulamalara kadar pek çok sıkıntı bulunduğunun apaçık görüldüğünü belirten Başkan Adayı Erdinç Akgür, Akdoğan’ın sadece yaşayanların değil, misafirlerinin de mutlu olduğu, bu mutluluğun yüzlere yansıdığı bir kasaba inşa etmeye kararlı olduklarını vurguladı.

Sosyal konut, düğün salonu gibi onlarca projemiz var...

Yaptığı ziyaretlerde Akdoğan için düğün salonu, köy girişleri ve meydanın düzenlenmesi, sosyal konut ile çok amaçlı salon inşası, piknik alanı düzenlemesi, kapalı yüzme havuzu yapılması, Özgürlük Stadı düzenlemesi, kaldırım, açık hava spor merkezini geliştirilmesi, Mobese kameraları takılması, hayvan yıkama havuzu yapılması, belediye şantiyesinin ve TÜK’e ait 2 arpa ambarının birleştirilerek köy dışına çıkarılması gibi pek çok proje hazırladıklarını anlatan UBP Akdoğan Belediye Başkan Adayı Erdinç Akgür, ayrıca Polatpaşa Lisesi’ne kapalı salon yapılması, okul önüne üst geçit ve park için yol boyuna ceplerin yapılmasının da ajandalarında olduğunu söyledi. Akgür ayrıca Akdoğan Dr. F. Küçük ilkokulu’ndaki basketbol sahasının üstünün kapatılacağını ve okul önüne trafik ışığı konulacağını da sözlerine ekledi.

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
2
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner

Akdoğanda sakin Yusuf İsgit, rahatsızlanarak hayatını kaybetti
image Akdoğan'da sakin Yusuf İşgit (E-66), akşam saatlerinde hayatını keybetti.
Özsağlam: "Hükumetin Akdoğan belediyesine karşı stadyumla ilgili yaklaşımı ka...
image Muhittin Tolga Özsağlam sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda hükumetin Akdoğan belediyesine karşı stadyumla ilgili yaklaşımının kabul edilmez olduğunu kaydetti.
Akdoğan Belediyesi'ne ait tankere el konuldu
image Akdoğan Belediyesi'ne ait su tankerine, aracın arkasında bulunan deponun, başka yerden alınıp üzerine monte edildiğine ilişkin iddia üzerine polis tarafından el kondu.