Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> VADİLİ 29 Mayıs 2014, Perşembe 14:36
banner

Sapsızoğlu: "Vadili'ye hizmet etme sevdasındayız"

Sapsızoğlu: Vadili'ye hizmet etme sevdasındayızDemokrat Parti Ulusal Güçler merkezdeki çalışmalarının yanı sıra, ilçe teşkilatları da 29 Haziran yerel seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyor.
Paylaş  
88
88
84
0

banner

DP Ulusal Güçler Vadili Örgütü geçtiğimiz akşam düzenlediği toplantı ile Vadili’den aday gösterilen Belediye Başkan ve Belediye Meclis Üyesi adaylarının tanıtımını yaptı.

Aday tanıtım toplantısına DP Ulusal Güçler Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş’ın yanı sıra Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanı Ahmet Kaşif, Gazimağusa Milletvekili ve İlçe Başkanı Fikri Ataoğlu ile Gazimağusa Milletvekili Dr. Hakan Dinçyürek’de katıldı.

DENKTAŞ:

DP Ulusal Güçler Genel Başkanı, Başbakan Yardımcısı Serdar Denktaş, seçim startını verdiklerini ve çalışmaları hızlandıracaklarını söyledi.

Denktaş; “bu akşam gururlu olduğumun altını çizmek istiyorum. Çünkü Vadili halkının bağrından kopmuş, çok değerli arkadaşlarımız partimizin hizmet davasına inanmış, gönül vermiş, ‘bu hizmet davasında bizde varız’ demişlerdir” diyerek başta belediye başkan adayı ve meclis üyesi adaylarına ayrı ayrı teşekkür etti.

ŞAHİN SAPSIZOĞLU; “HEDEFİMİZ VADİLİ’Yİ GEÇMİŞTE OLDUĞU GİBİ YENİ DÖNEM DE BÖLGENİN MERKEZİ HALİNE GETİRMEK”

DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu burada yaptığı konuşmada Vadili’nin yönetimine talip olduklarını ifade ederek, Vadili’ye hizmet etme sevdalısı bir kadro ile yola çıktıklarını söyledi.

Vadili’nin yıllarca birikmiş büyük sorunları olduğunu ifade eden Sapsızoğlu, projelerini halkla bire bir paylaştıklarına dikkati çekerek; “Yıllarca birikmiş olan sorunlarımızın çözümü için halkımızın iradesine talip olduğumuzu söylüyoruz. Belediyeye geldikten kısa bir süre sonra sorunları çözüme kavuşturmak boynumuzun borcu olacaktır. Bunun da sözünü buradan veriyoruz” dedi.

“Geri kalmışlık Vadili’nin kaderi olamaz” diyen Sapsızoğlu, hedeflerinin başında Vadili’yi geçmişte olduğu gibi, yeni dönemde de bölgenin merkezi haline getirmek olduğunu söyledi.

Hizmet için heyecanlı ve istekli olduğuna dikkat çeken DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı, merkezden uzak olmanın ve işsizliğin özellikle gençler üzerinde olumsuz etkiler bıraktığını, gençleri göçe zorladığına dikkat çekerek, gençlere yönelik çok kapsamlı kompleks projelerinin yer aldığını söyledi.

Yine yaşlı vatandaşlara yerinde hizmetin sağlanması, Turunçlu’ya belediye birimin oluşturulması için hayata geçirecekleri projelerinin varlığından söz eden Sapsızoğlu, hayvancılığın yoğun olduğu bölgede kesimhanenin de eksikliğine dikkat çekerek, veteriner biriminin güçlendirilmesinin elzem olduğunu söyledi.

Çevre düzeni ve su sorunun da köklü çözüme kavuşturtmasının önemine dikkat çeken, DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu, hizmet için bu yarışta yer aldıklarını da sözlerine ekledi.

Konuşmaların sonrasında DP Ulusal Güçler Vadili Belediye Başkan adayı Şahin Sapsızoğlu ve Belediye Meclis Üyesi adayları; Hanife Menteş, Siyami Şimşek, Aytur Sakallı, Güzel Özer, Kadir Aktaş, İsmail Özkan Kırmızı, Veli Özer ve Hacı İsmail Süngü sahnede bölge halkını selamladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Çaldığı altınları satınca yakayı ele verdi
image 23 yaşındaki şahıs, girdiği evden bin 100 TL ve muhtelif ziynet eşyaları çaldı, çaldığı altınları kuyumcuya satınca yakayı ele verdi.
Vadili'de hırsızlık: Girdiği evden 2 bin 760 TL çaldı
image Vadili'de 25 yaşındaki şahıs girdiği evden 2 bin 760 TL çaldı.
Vadili'de "Süt Verimi Kalitesini Etkileyen Faktörler" semineri
image Vadili'de Süt Verimi Kalitesini Etkileyen Faktörler semineri düzenleniyor.