Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> VADİLİ 26 Aralık 2008, Cuma 17:49
banner

TDP Vadili Örgütü Kuruldu

TDP Vadili Örgütü Kuruldu

Toplumcu Demokrasi Partisi (TDP) Vadili Örgütü kuruldu. Örgütlenme çalışmalarını çok yoğun bir şekilde sürdüren TDP Mağusa İlçesi, bu çerçevede geçtiğimiz gün düzenlenen etkinlikle Vadili Örgütünü de kurdu.

Paylaş  
116
189
104
1

banner

TDP Mağusa İlçe Başkanı Mustafa Emiroğluları, Parti Meclisi üyesi Hüseyin Angolemli, Mağusa İlçesi Yönetim Kurulu üyesi İzzet Gilanlıoğlu ve TDP Mağusa İdari Amiri Cumhur Soy’un katıldığı etkinlikte, TDP Vadili Örgüt Başkanlığına Ahmet Kadı, Kadın Örgütü Başkanlığına Gönül Kadı getirilirken, faal üyeler ise Mustafa Menteş, Mustafa Bozcan, Süleyman Katipli, Mustafa Tekman, Firdevse Özuğurlu ve Besim Özuğurlu’dan oluştu.

TDP Mağusa İlçe Başkanı etkinlikte yaptığı konuşmada  TDP’ye tüm ilçe ve köylerden yoğun katılımlar olduğunu belirterek, “Kıbrıs Türk halkının umudu konumuna gelen TDP, halktan aldığı güçle büyüyor ve büyümeye de devam edecek” dedi

UBP ile DP’nin yaptığı yanlışların, büyük umutlarla göreve getirilen CTP tarafından da yapılmasının halkı umutsuzluğa ittiğini ve ‘bunların hepsi aynı’ anlayışının yerleşmesine yardımcı olduğuna dikkat çeken Emiroğluları, Kıbrıs Türk halkının yaşananları artık görerek öğrendiğini ve kimin ne olduğunu iyice anladığını belirtti.

Ülkedeki insanların çok büyük bir çoğunluğunun yaşamından mutsuz olduğunu, sadece kendisine çıkar sağlanan ve geleceğini sağlama alan küçük bir zümrenin halinden memnun olduğunu söyleyen Emiroğluları, hükümetin artık çöktüğünü ve bunun fakında olan iktidar partilerinin, ‘ne yaparsak kardır’ anlayışı ile yandaşlarına çıkar sağlamak yarışına girdiklerini belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
27 Aralık 2008, Cumartesi
veli canadat         - lefke
haydi haydi TDP...tebrikler Sn. Emiroglulari ve Sn. Cakici

banner
banner
banner
banner

Vadili'de hırsızlık: Girdiği evden 2 bin 760 TL çaldı
image Vadili'de 25 yaşındaki şahıs girdiği evden 2 bin 760 TL çaldı.
Vadili'de "Süt Verimi Kalitesini Etkileyen Faktörler" semineri
image Vadili'de Süt Verimi Kalitesini Etkileyen Faktörler semineri düzenleniyor.
Vadili'de Mustafa Ağa anısına atış turnuvası
image Vadili Avcılık Atıcılık Birliği tarafından, Merhum Mustafa Ağa Anısına Atış Turnuvası düzenlendi.