Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GEÇİTKALE 29 Aralık 2017, Cuma 15:39
banner

Özgürgün: "Geçitkale sahası 2018'de çevre düzenlemesiyle hazır olacak"

Özgürgün: Geçitkale sahası 2018'de çevre düzenlemesiyle hazır olacakUlusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı, Başbakan Hüseyin Özgürgün ve milletvekili adayları Geçitkale ve Serdarlı’daydı.
Paylaş  
29
27
29
0

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı, Başbakan Hüseyin Özgürgün ve milletvekili adayları Geçitkale ve Serdarlı’daydı.

Çevre köylerden de gelen vatandaşlarla adeta bir şölene dönüşen etkinliklerde coşkulu kalabalığa hitap eden Özgürgün ülkeye sevdalı olduklarını, halktan aldıkları güvenle 7 Ocak’ta her şeyi daha da ileriye taşıyacaklarını vurguladı.

Geçitkale’de halka hitap eden Özgürgün, Geçitkale’ye üniversite yatırımı düşüncesinde olduklarını, Geçitkale Havalimanın ekonomiye kazandırılmasını hedeflediklerini ve özellikle gençler için 2018’de Geçitkale sahasının çevre düzenlemesi ile birlikte çok güzel hale geleceğini söyledi.

Özgürgün, “Spor yatırımlarını on kat artırdık. Hiçbir sıkıntımız yok; çok rahatlıkla söylüyorum. Kadromuz da gücümüz de birliğimiz de var” dedi.

“HÜKÜMETİN İLGİLİ OLDUĞU ALANLARDA HİÇ ZAM YAPILMADI”

Her şeyin somut rakamlarla ortada olduğunu, bir buçuk yıl önce çiftçinin de hayvancının da memurun da ne durumda olduğunu çok iyi bildiğini anlatan UBP Genel Başkanı ve Başbakan Hüseyin Özgürgün, “Bir önceki hükümetten kalan kuraklık dâhil tüm ödemlerini alan çiftçisi, hayvancısı memnun. Süt üreticisi memnun… Bugün yaptıklarımız 7 Ocak’tan sonra yapacaklarımız için de bir göstergedir. Memurumuz üç kez Hayat Pahalılığı artışı aldı. Üç kez asgari ücret belirlendi, güncellendi. Benzine mazota hiç zam yapılmadı. Tüpe yapıldı diyorlar. Bunun hükümetle ilgisi yok, özel şirketlerde… Hükümetin ilgili olduğu alanlarda hiç zam yapılmadı” dedi.

Serdarlı’da da vatandaşla buluşan Özgürgün, hedeflerinin KKTC’yi mutlu, müreffeh ve yaşanabilir bir ülke haline getirmek olduğunu, son bir buçuk yılda yaşanan olumlu tüm gelişmelerden her kesimin haberdar olduğuna dikkat çekerek, halktan aldıkları güvenle 7 Ocak’ta her şeyi daha ileriye taşıyacaklarını vurguladı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
2
 
2
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına bu hafta Geçitkale köyü ile devam etti
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde tarla günü ve gece eğitimini, bu hafta Geçitkale köyü ile sürdürdü.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Geçitkale ile devam edecek
image Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Tarım Dairesi, üreticileri bilgilendirme çalışmaları çerçevesinde, tarla günü ve gece eğitimini önümüzdeki hafta Geçitkale köyü ile sürdürecek.
Geçitkale Belediyesi'nden kanser hastalığı ile mücadele eden bir aileye deste...
image Geçitkale Belediyesi ve bölge gençliği, kanser hastalığıyla mücadele eden bir aileye destek amacıyla konser organize etti.