Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GEÇİTKALE 19 Haziran 2018, Salı 15:57
banner

CTP Geçitkale'de Öztaş ile yürüdü

CTP Geçitkale'de Öztaş ile yürüdüGeçitkale Belediyesi Başkanı ve Başkan adayı Hasan Öztaş, Başbakan ve CTP Genel Başkanı Tufan Erhürman’ın da katılımıyla Geçitkale’de 250’ye yakın kişi ile yürüyüş düzenledi.
Paylaş  
29
11
30
1

banner

Broşür dağıtımı ve esnaf ziyaretleri yapılan etkinlikte, Başkan Hasan Öztaş  ve Belediye Meclis üyesi adayları yeni dönem projeleri hakkında yurttaşlara bilgi verdi. Etkinliğe ayrıca Meclis Başkanı ve milletvekili Teberrüken Uluçay, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Erkut Şahali, milletvekilleri Asım Akansoy ve Biray Hamzaoğluları, Genel Sekreter Erdoğan Sorakın ve MYK üyeleri ile Mağusa İlçe Başkanı Oktay Kayalp da katıldı. Bölgeye dört yılda yapılan elli bir projeden memnuniyet dile getiren Geçitkale halkı, Hasan Öztaş’a güvendiklerini ve tam desteklerinin devam edeceğini söyledi.

YENİ DÖNEMDE NELER YAPILACAK?

Dört yılda Geçitkale’de özellikle Atatürk Meydan projesi, Geçitkale Kültür Sanat Merkezi, Geçitkale Sağlık Merkezi’ne 24 saat 112 acil servis hizmeti, Sağlık Merkezi’ne çevre düzenlemesi ve bunların  yanında tüm kasabaya birçok çocuk parkı, dış mekan spor aletleri, engelli kaldırımları, asfaltlama çalışmaları, tüm derelere taş kaplamalar yapıldığını belirten Öztaş, pırıl pırıl bir belde yarattıklarını belirtti. Önümüzdeki dört yılda da çok önemli projelere imza atacaklarını belirten Hasan Öztaş, Olivium üretici pazarı, Olivia Arena spor kompleksi, Geçitkale düğün salonu ve çok amaçlı kullanım için amfi tiyatro  ve Geçitkale Şehitlik Anıtı projelerinin en önemli projeleri olduğunu bunların yanında alt yapı çalışmalarınn da bitirileceğini belirtti. Geçitkale futbol sahasının da ihalesinin devlet tarafından bugünlerde tekrar açılacağını ve belde halkının ve spor klubünün bu imkanlardan yararlanacağını söyleyen Öztaş, Geçitkale Belediyesi’ni daha ileriye taşımak, çevre dostu bir belde yaratmak için çok çalıştıklarını ve çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Öztaş,  halkın içinde halkla birlikte beldeyi en iyi yerlere getireceklerini, aklılarının fikrilerinin Geçitkale beldesi olduğunu söyledi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
19 Haziran 2018, Salı
Barış         - Lefkoşa
Keşke lefkoşadan adaylığını açıklasaydı insnılmaz çalışkan ve dürüst bir kişi ona başarılar dilerim

banner
banner
banner
banner

Geçitkale'de havadan atılacak "tohum bombaları" hazırlandı  
image Geçitkale'de dağ ve tepe eteklerine bırakılmak üzere "tohum bombaları" hazırlandı.
Geçitköy Barajı seyir noktasında utandıran görüntü
image Geçitköy Barajı seyir noktasında çevrede biriken çöpler dikkat çekti...
Geçitkale Belediyesi: "Tohum bombaları hazırlanıyor"
image Geçitkale Belediyesi, öğrenciler ve sivil toplum örgütleri ile birlikte hazırlayacağı "tohum bombalarını" Mesarya'ya atmayı hedeflediğini bildirdi.