Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> PAŞAKÖY 31 Ekim 2009, Cumartesi 14:24
banner

BKP Paşaköy'de örgütlendi

BKP Paşaköy'de örgütlendi

Birleşik Kıbrıs Partisi Paşaköy Köy Örgütü kuruldu. Örgüt başkanlığına Enver Uluerli seçildi. Birleşik Kıbrıs Partisi Merkez Yürütme Kurulu Üyesi Abdullah Korkmazhan, BKP Mağusa İlçe Başkanı Ali Polili ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri’nin katılımı ile 28.10.09 Çarşamba saat 19:00’da Paşaköy’de düzenlenen toplantıda, BKP Paşaköy Köy Örgütü Kurularak, Örgüt Başkanlığına Enver Uluerli, Örgüt Sekreterliğine Ahmet İsrail ve Örgüt Saymanlığına Hakan Özkıraç seçildi.

Paylaş  
110
139
105
3

Toplantıda yaptığı konuşmada, BKP’nin çözüm, barış ve yeniden birleşmiş bir Kıbrıs için özveri ile mücadele eden ilericilerin partisi olduğunu kaydeden Abdullah Korkmazhan, BKP’ye katılan her yeni üyenin, kurulan her yeni örgütün Birleşik Kıbrıs mücadelesinde atılan güçlü adımlar olduğunu vurguladı.

“Örgütlü halk heptir, örgütsüz halk hiçtir” ilkesi ile hareket ettiklerini söyleyen Korkmazhan, “amacımız kısa zamanda örgütümüzün bulunmadığı bölgelerde, köylerde örgütlerimizi oluşturmak, çözüm ve emek mücadelesini daha kararlı bir şekilde ilerletmektir. Bu bağlamda yeni oluşturulan BKP Paşaköy Köy Örgütü’ne çalışmalarında başarılar dilerim” dedi.

Birleşik Kıbrıs Partisi
Basın Bürosu  


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
2
 
0
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
3
ONAY BEKLEYENLER
0
1 Kasım 2009, Pazar
LONDRALI         - U.K
HA HA HA HAHA HA HA
GUMBUR GUMBUR DA GELIYORLAR !!!!

31 Ekim 2009, Cumartesi
pasakoylu         - pasakoy
4 kisiydiler simdi toplam 6 kisi oldular.

31 Ekim 2009, Cumartesi
A.Demirhan         - Pasakoy
Koyumuze hosgeldiniz.Gelecegi parlak olmayan bir TC kokenli olarak sizlere yuzde yuz katiliyorum

banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi, Paşaköy'de üreticilere eğitim verecek
image Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Paşaköy ile devam edecek...
Paşaköy'de mandıra yandı
image Paşaköy mandıralar bölgesinde dün çıkan yangında 15 balya yanarak zarar gördü.
Paşaköy'deki ağılda yangın
image Paşaköy'de, dün saat 12.00 sıralarında, Ağıllar bölgesindeki Kadir Güler'e ait ağıl içerisinde yangın meydana geldi.