Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İNÖNÜ 19 Ağustos 2011, Cuma 10:18
banner

Kızıl: "İnönü Belediye başkanı adil çalışmıyor, partizanlık yapıyor"

Kızıl: İnönü Belediye başkanı adil çalışmıyor, partizanlık yapıyorHaziran 2010 seçimlerinde Belediye Başkanı Seçilerek göreve gelen Ali Öncü’nün partizanlık yaptığını iddia eden İnönü sakini Kemal Kızıl belediye başkanının adil çalışmadığını vurguladı.
Paylaş  
95
95
79
4

Bir yıldır belediyeye çeşitli şikâyetlerde bulunarak evinin olduğu yolun çağdaş belediyecilik anlayışına uygun bir şekilde asfalt dökülmesi talebinde bulunduğunu belirten Kızıl, belediye başkanının kendisini dinlemediğini hatta bu konunun yapılmaması için de elinden geleni yaptığını savundu.

Özellikle kış aylarında evine girmek için zorlandığını söyleyen Kızıl, toprak olan yolun yağmur suları ile dolarak çamur ve su birikintisi haline geldiğini ve bu yüzden çok zorda kaldıklarını belirtti.

Bölgede siyasi tavır takınan belediye başkanının artık yanlı davranmaması gerektiğini söyleyen Kızıl, belediyenin Korkuteli ve Dörtyol köylerinde özenli bir çalışma yürüttüğünü, hatta evlerin bahçelerine kadar parke döşendiğini söyledi. Kendisini belediye başkanlığına getiren bölge haklının Dörtyol ve Korkuteli’ndeki halktan oluştuğu için belediyenin bu köylerdeki sorunlara daha fazla eğildiğini fakat bir yıldır her gün dile getirmesine rağmen henüz evinin önündeki yolun asfalt olmadığını belirtti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
4
ONAY BEKLEYENLER
0
19 Haziran 2014, Perşembe
hacı atlar         - kabil
sayın murat eski belediye başkanı seçimden 2 ay önceye kadar çalısanların sigortası ve ihtiyat sandıgı paralarını yatırıyordu.şimdiki başkanda işçilerden kesinti yapıyor fakat göreve geldiginden beridir yatırım yapmıyor.sadece sigorta ve ihtiyat sandıgı borcu 1 trilyon 200 milyarı geçti.bilginize

19 Ağustos 2011, Cuma
ertan namıkkemaloğlu         - türkmenköy
sizin başkanınız bari bir kaldırım olsun yaptı..beyarmudu başkanı hiçbirşey yapmadı..sadece ubp lilerin evine mandırasına bedava havara bedava su yeme içme asıl lale devri..ve üstüne üstlük o kadar çözülmesi gereken sorun varken kendine belediye bütcesinden üçyüz milyarlık son model mercedes aldı birde özel şöför..ve bu meyanda köylerdeki hayvan pislikleri otlar veraneler vs vs.hiç umurunda değil..müdürü de onun emirleri ile usanmış .hatta bir başka seçimde ctpnin adayı olarak çıkmak istediği duyduk..maksat kırallık padişahlık bitmesin.yani urum bu.

19 Ağustos 2011, Cuma
MEMO         - lefkoşa
inönüde bölgenin ilk çim sahası vardı.hem futbol takımı ama maalesef zamanın belediye başkanı sahip çıkmadı.kulüp bilem kapandı.

19 Ağustos 2011, Cuma
murat         - mağusa
asıl partizanlık yapan sizsiniz be kardeşim.adam bağımsız seçilmiş hem geçenlerde inönü köyünden geçtim 20 yıldır yapılmayan ana caddedeki kaldırımları gördüm adam 2 yıl olmadan köyünüzün görünüşünü değiştirmiş.yollar ışıl ışıl..daha önceden harabe gibi olan köyün meydanı tamamen değişmiş..sordunuzmu acaba parası var mı asfalt döksün diye.20 yıl köylünüz belediye başkanıydı ne dökmedi..giderkende basından okuduk belediyeye dünya kadar borç bırakmış buna rağmen yüklü tazminatını da almış.ne çıkıp konuşmadınız yıllarca..şimdi buldunuz iş yapanı..beğenmezsiniz...

banner
banner
banner
banner

İnönü şehitleri törenle anıldı
image İnönü Şehitleri, İnönü Şehitliğinde düzenlenen törenle anıldı.
Büro-İş'ten İnönün Belediyesi'nde toplu iş sözleşmesi
image Kıbrıs Türk Banka Ticaret ve Büro Çalışanları Sendikası (Büro-İş), İnönü Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi imzaladığını açıkladı.
İnönü Belediyesi Meclis Üyeleri belli oldu
image Dün düzenlenen Yerel Seçimlerde kazanan belediye başkanı ve meclis üyeleri belli oldu.