Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 10 Haziran 2014, Salı 16:00
banner

Bayraktar: "Elimizi taşın altına koyacağız"

Bayraktar: Elimizi taşın altına koyacağızCumhuriyetçi Türk Partisi – Birleşik Güçler (CTP-BG) Serdarlı Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar ve meclis üyesi adayları dün akşam bölge halkına tanıtıldı.
Paylaş  
88
79
73
0

Serdarlı köy meydanında gerçekleştirilen aday tanıtım şölenine Genel Başkan ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, İçişleri ve Yerel Yönetimler Bakanı Teberrüken Uluçay, Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Gulle ve CTP-BG Gazimağusa milletvekilleri Asım Akansoy ve Ferdi Sabit Soyer katıldı. Serdarlı halkının yoğun ilgi gösterdiği etkinlikte Serdarlı Belediyesi’ne aday yıldızların tanıtım etkinliği şölene dönüştü.

YORGANCIOĞLU: YILDIZLI BELEDİYELER ÖNE ÇIKIYOR

Serdarlı aday tanıtım gecesinde konuşma yapan Genel Başkan ve Başbakan Özkan Yorgancıoğlu, CTP-BG’nin elinde bulundurduğu belediyelerin “Yıldızlı Belediyeler” olduğunu ve bu belediyeler diğerlerine göre birkaç adım önde durduğunu ifade etti. CTP-BG yönetimlerinde yapılan icraatların tümünün temelinde insana hizmet olduğunu söyleyen Yorgancıoğlu, yaşın, dilin, dinin, ırkın, cinsiyetin ayırt edilmediğini, ne olursa olsun hizmetlerin eşit ve kalite temelinde verildiğini ve daha iyi projeler yaratmak için çalışmaya devam edeceklerini belirtti. Serdarlı Belediyesi’nin de artık yıldızlı belediyecilik kalitesindeki hizmet anlayışı kazanmasının zamanı geldiğini dile getiren Yorgancıoğlu, 29 Haziran tarihinin değişimin ve dönüşümün noktası olduğunu, hizmet aşkı ile yanan CTP-BG adaylarının Serdarlı halkına “Yıldızlı Belediyeciliğin” ayrıcalıklarını yaşatacağının tarihi olduğunu vurguladı.

ŞAHALİ: KÖYDEN KENTE DÖNÜŞÜMÜ SAĞLAYACAĞIZ

CTP-BG Gazimağusa İlçe Başkanı ve Gazimağusa milletvekili Erkut Şahali yaptı. Şahali birçok beldenin makus talihini değiştirmek için harekete geçtiklerini ve bu bölgelerden birisinin de Serdarlı olduğunu ifade etti. Serdarlı halkının mevcut belediyeciliği ve yönetimi hak etmediğini savunan Şahali, son 4 yılda Serdarlı Belediyesi’nin yerinde bile saymadığını, aksine geriye gittiğini kaydetti. CTP-BG’nin yerel yönetimlerde bir marka olduğunu vurgulayan Şahali, Serdarlı’nın 29 Haziran tarihinden itibaren köyden kente dönüşümü gerçekleştirmeye başlayacağını sözlerine ekledi.

BAYRAKTAR: ELİMİZİ TAŞIN ALTINA KOYACAĞIZ

CTP-BG Serdarlı Belediye Başkan adayı Salih Bayraktar da aday tanıtım gecesinde yaptığı konuşmada 29 Haziran tarihinde göreve geleceklerini ve göreve gelmelerinin ardından ellerini taşın altına koymaktan korkmayacaklarını söyledi. CTP-BG’nin insan odaklı siyaset yürüttüğünü kaydeden Bayraktar, “Yıldızlı Belediyeciliğin” temelinde de insan sevgisinin yattığını dile getirdi. Başta Serdarlı Belediyesi olmak üzere CTP-BG’ye ait olmayan belediyelerdeki mali yapının sürdürülebilir olmadığına vurgu yapan Salih Bayraktar, bu belediyelerin yol, su ve kaldırım gibi temel hizmetleri bile yerine getiremediğinin altını çizdi. Bayraktar son olarak disiplinli ve özverili bir belediye yaratılacağını, halktan alınacak görevin layıkıyla yerine getirileceğini ve Serdarlı’yı yıldızlı belediyeler arasına katacaklarını belirtti. 


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Başbakan Tatar Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali'ne katıldı...
image Serdarlı Belediyesi ile Serdarlı Sağlık ve Kültür Derneği ve Serdarlı Muhtarlığı’nın ortaklaşa düzenlediği 5’inci Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Serdarlı'da devam edecek
image Tarım Ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Tarım Dairesi, eğitim çalışmalarına Serdarlı’da devam edecek.
Meral Akıncı, Serdarlı'da sergi açılışı yaptı 
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın eşi Meral Akıncı, Serdarlı Köy Kadın Kursu sergisinin açılışını yaptı.