Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> SERDARLI 3 Eylül 2014, Çarşamba 11:33
banner

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandı

BEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplu İş Sözleşmesi imzalandıBEL-SEN ile Serdarlı Belediyesi arasında Toplı İş Sözleşmesi imzalandı.
Paylaş  
102
121
99
0

Serdarlı Belediyesi ve Kıbrıs Türk Belediye Çalışanları Sendikası (BEL-SEN), 1 Ocak 2014-31 Aralık 2015 dönemini kapsayan Toplu İş Sözleşmesinde yer alan sosyal yardım hükümleri ile ödenek ve tahsisatlarla ilgili maddelerini varılan mutabakat neticesinde imzalamışlardır.

Serdarlı Belediye Başkanı Sayın Salih Bayraktar ile BEL-SEN Başkanı Fikret Keleş, 47/2010 sayılı Kamu Çalışanlarının aylık (maaş-ücret) ve diğer ödemelerinin düzenlenmesi yasanın ilgili maddelerinde yapılan uyarlamalarla, çalışanların bayram ödeneklerinin tahsisatlarını ve diğer ödeneklerini normal bir şekilde alacaklardır.

Sendika Yönetim Kurulu olarak, Serdarlı Belediye Başkanının çalışanlara yönelik göstermiş olduğu ilgi ve hassasiyetine, sendikal haklara gösterdiği iyi niyete teşekkür ederiz.

Fikret KELEŞ

Genel Başkan


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
1
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Başbakan Tatar Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali'ne katıldı...
image Serdarlı Belediyesi ile Serdarlı Sağlık ve Kültür Derneği ve Serdarlı Muhtarlığı’nın ortaklaşa düzenlediği 5’inci Serdarlı Babutsa Kültür ve Sanat Festivali başladı.
Tarım Dairesi eğitim çalışmalarına Serdarlı'da devam edecek
image Tarım Ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı'na bağlı Tarım Dairesi, eğitim çalışmalarına Serdarlı’da devam edecek.
Meral Akıncı, Serdarlı'da sergi açılışı yaptı 
image Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı'nın eşi Meral Akıncı, Serdarlı Köy Kadın Kursu sergisinin açılışını yaptı.