Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Siber güvenlik uzmanları uyardı: Facebook şifrenizi değiştirin!
banner
banner
banner
banner
banner
"İngiltere'de 3 kardeş, kanser olma ihtimallerine karşın midelerini aldırdı"
İngiltere'de 3 kardeş, kanser olma ihtimallerine karşın midelerini aldırdı İngiltere’de biri kız ikisi erkek 3 kardeş, genetik kanser yatkınlığı yüzünden ameliyat yoluyla midelerini aldırma kararını aldı.
"The Prodigy'nin solisti Flint'in ölümü planlıydı"
The Prodigy'nin solisti Flint'in ölümü planlıydı The Prodigy grubunun solisti Keith Flint’in, 2015’te bir röportaj için bir araya geldiği gazeteci Matt Blake’e intihar planladığı söylediği ortaya çıktı.
Zeytin ağaçlarında budama dönemi: Zeytin ağaçlarının bakımında nasıl bir yol izlenmeli?
Zeytin ağaçlarında budama dönemi: Zeytin ağaçlarının bakımında nasıl bir yol izlenmeli? Tarımsal Araştırma Enstitüsü (TAE) Ziraat Yüksek Mühendisi Hüseyin Karanfiloğlu, zeytin ağacında budama yaparken ağacın içerisinde bulunduğu döneme dikkat edilmesi uyarısında bulundu.
Çin'deki "yatay gökdelen" yakında tamamlanıyor
Çin'deki yatay gökdelen yakında tamamlanıyor 'Mühendislik harikası' olarak anılan ve uzun süredir bitmesi beklenen 'yatay gökdelen' Raffles City Chongqing artık sona yaklaşıyor.
İngiltere'de 1800 yıllık "iyi şans" anlamına gelen "penis çizimleri"
İngiltere'de 1800 yıllık iyi şans anlamına gelen penis çizimleri ‘Dünya üzerindeki en önemli setlerden ve duvarlardan bir tanesi' olarak bilinen İngiltere'deki Hadrian Duvarı üzerinde 1800 yıllık penis çizimleri bulundu. Arkeologlara göre, çizimlerin o dönemde iyi şans getirdiğine ...
Güney Kıbrıs'ta yapılan çalışmalarda “renkli gözlerde mevsimsel değişikliğin daha az olduğu” gözlendi
Güney Kıbrıs'ta yapılan çalışmalarda renkli gözlerde mevsimsel değişikliğin daha az olduğu gözlendi Güney Kıbrıs ve Güney Galler’de, yapılan çalışmada açık renkli ya da mavi gözleri olan kişilerin mevsimsel değişikliklerinin daha az görüldüğü saptandı.
İkinci Dünya Savaşı'nın bitişinin sembolü haline gelen George Mendonsa yaşamını yitirdi
İkinci Dünya Savaşı'nın bitişinin sembolü haline gelen George Mendonsa yaşamını yitirdi İkinci Dünya Savaşı'nın bitişinin sembolü haline gelen, New York'taki Times Meydanı'nda bir hemşireyi öperken çekilen fotoğrafıyla hafızalara kazınan denizci George Mendonsa, 95 yaşında yaşamını yitirdi.
Sevgililer Günü: Neden 14 Şubat?
Sevgililer Günü: Neden 14 Şubat? 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken çoğu çift, hayatı paylaştığı kişiye hediye alma telaşına düşüyor.
Çin'in en şişman genci 7 ayda 142 kilo verdi
Çin'in en şişman genci 7 ayda 142 kilo verdi Çin'de en şişman kişi olarak bilinen 334 kilogram ağırlığındaki Vang Haonan, 7 ayda 142 kilogram vermeyi başardı.
Microsoft'un Siber Güvenlik Uzmanı isyan etti: "Internet Explorer kullanmaktan vazgeçin artık!"
Microsoft'un Siber Güvenlik Uzmanı isyan etti: Internet Explorer kullanmaktan vazgeçin artık! Microsoft siber güvenlik uzmanı Chris Jackson, insanların Internet Explorer'ı varsayılan tarayıcı olarak kullanmayı bırakmaları gerektiğini açıkladı.
Güney Kıbrıs, evlenme oranında birçok AB ülkesini solladı
Güney Kıbrıs, evlenme oranında birçok AB ülkesini solladı Evlenme oranı en yüksek AB ülkeleri arasında Güney Kıbrıs, binde 6,8'le üçüncü sırada yer alıyor.
14 Şubat Sevgililer Günü’nün kökeni neye dayanıyor?
14 Şubat Sevgililer Günü'nün kökeni neye dayanıyor? 14 Şubat Sevgililer Günü yaklaşırken çoğu çift, hayatı paylaştığı kişiye hediye alma telaşına düşüyor. Peki, söz konusu bu “tutkulu günün” kökeni neye dayanıyor?
banner
banner
banner
Avusturya, "kaçak" bülbülü sınır dışı etti
Avusturya, kaçak bülbülü sınır dışı etti Irak’ın Erbil kentinde Avusturya’ya giden bir uçağa giren bülbül, Avusturya’dan ülkesine geri gönderildi.
Beşiktaş tribünlerinde bir "astronot"
Beşiktaş tribünlerinde bir astronot Önceki günlerde sosyal medyanın gündemine oturan metrobüs bekleyen astronot bu kez Beşiktaş - Bursaspor maçında tribünlerdeydi. Yeşilay'ın kampanyası olan astronot dikkat çekti.
Köpekbalıklarının jakuzisi: Akdeniz
Köpekbalıklarının jakuzisi: Akdeniz Dört yıl boyunca köpekbalıklarının Akdeniz'in doğu kesiminde ne yaptığını inceleyen deniz araştırmacısı Ejal Bigal, bu kadar büyük bir kum köpekbalığı ve esmer köpekbalığı popülasyonu görülmesinin çok nadir bir olay o...
Apple, Facetime uygulamasındaki hatayı düzelttiğini duyurdu
Apple, Facetime uygulamasındaki hatayı düzelttiğini duyurdu Apple, Facetime uygulamasındaki, izin verilmiş kişilerin ortam seslerini dinlemesine sebep olan hatayı, yayınladığı son güncelleme ile düzeltti.
Yeni emojiler yolda: 230 emoji daha geliyor
Yeni emojiler yolda: 230 emoji daha geliyor Anlık mesajlaşma uygulamaları ve sosyal medya platformlarında kullanımı günden güne artan 'emojilere' 230 yeni ifadenin daha ekleneceği açıklandı.
Kendisine saldıran aslandan kaçmadı, onu boğarak öldürdü
Kendisine saldıran aslandan kaçmadı, onu boğarak öldürdü ABD'de bir kişi, kendisine saldıran dağ aslanını boğarak öldürdü.
ABD'de bir ilk: "Ponpon erkekler"
ABD'de bir ilk: Ponpon erkekler Amerikan Futbol Ligi'nin (NFL) şampiyonluk maçında geleneksel olarak gösteri yapan 'Ponpon kızlarla' birlikte bu yıl ilk kez iki erkek de dans etti.
İtalya'da bir kasabada nüfusun artırılması için, Locana'ya taşınanlara 9 bin euro verilecek
İtalya'da bir kasabada nüfusun artırılması için, Locana'ya taşınanlara 9 bin euro verilecek İtalya’nın kuzeydoğusunda yer alan Locana kasabasının yönetiminin, oraya taşınıp yaşayacak olan kişilere 3 yıl içinde 9’ar bin euro ödeme yapmayı önerdiği öğrenildi.
Kıbrıslı Türk; Gizem, İsviçre’nin gururu
Kıbrıslı Türk; Gizem, İsviçre'nin gururu Hindistan’da bu yıl Beşincisi düzenlenen ve dünyanın en iyi mutfak kurumlarının 50’sini bir araya getiren; Uluslararası Genç Şef Olimpiyatları’na katılan Kıbrıslı Türk Gizem Öznacar, yarışmada İsviçre’yi temsil etti.
RSS İÇ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Küçük Demir'den Kıbrıs'a selam var Küçük Demir'den Kıbrıs'a selam var
Türkiye’de tedavi gördüğü hastane odasından, Kıbrıs Postası aracılığıyla tüm Kıbrıs’a selamlarını gönderen küçük Demir, dün gerçekleşen “Demir İçin Tek Yürek” turnuvasına katılanlara ve destek veren herkese teşekkürlerini iletti.

UBP MYK Üyesi Örgen: "CMC'nin peşi bırakılmamalı!"

"Yeni yapılar yapmak yerine, eski yapıları değerlendireli...

LAÜ İİBF Dekanı Şafaklı: "Kıbrıs'ın güneyinde büyük bir t...

Ahmet Tema yaşamını yitirdi

RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye Gençlik ve Değişim Derneği, Güney Kıbrıs'taki projeye katıldı Türkiye Gençlik ve Değişim Derneği, Güney Kıbrıs'taki projeye katıldı
Türkiye Gençlik ve Değişim Derneği, Güney Kıbrıs’ta düzenlenen ’OLC: Eris Apple for Conflict Resolution’ isimli eğitim kursuna katıldı.

KKTC merkezli yasa dışı bahisçilerin 2.1 milyon TL'lik ot...

Erdoğan: "Doğu Akdeniz'deki petroller üzerinde oyun oynuy...

KKTC, Türkiye'nin çay ihracatı şampiyonları arasında

Türkiye'de KKTC vatandaşları da dahil 20 bin sözleşmeli ö...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Londra Belediye Başkanından Theresa May'e 'İslamofobi tanımını kabul et' çağrısı Londra Belediye Başkanından Theresa May'e 'İslamofobi tanımını kabul et' çağrısı
Londra Belediye Başkanı Han, İngiltere Başbakanı May'i yeni bir İslamofobi tanımını kabul etmeye ve Muhafazakar Parti'deki Müslüman aleyhtarlığına karşı adım atmaya çağırdı.

Yeniden Brexit referandumu isteyen yüzbinler Londra'da so...

Kayıp Şahıslar Komitesi, İngiltere'de temaslarda bulundu

İngiltere'de Brexit karşıtı 2 milyon 500 bin imza topland...

Brexit görüşmelerinde yeni tarih konusunda uzlaşıldı

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Umman ile ABD arasında askeri iş birliği çerçeve anlaşması... Umman ile ABD arasında askeri iş birliği çerçeve anlaşması...
Umman ile ABD Savunma Bakanlıkları arasında askeri iş birliği çerçeve anlaşması imzalandı.

Idai kasırgasında ölenlerin sayısı 700'ü geçti

Çin'de 518 milyon yıllık olduğu sanılan binlerce fosil bu...

İsrail'den Gazze'ye hava saldırısı...

Rus Su-57 ve Amerikan F-35 uçakları ABD basınında

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Emanetçi tarafından hırsızlık Emanetçi tarafından hırsızlık
Bir işyerine ödeme yapması için aldığı çeki, vermesi gereken yere vermediği gerekçesiyle bir kişi tutuklandı.

Gönyeli'de bir evde çıkan yangında 2 kişi yaralandı

Sahte nüfus cüzdanı ile ülkeye girdi, kan davası yüzünden...

Eğlence yerinde 3 metre yüksekten düşen genç yoğun bakımd...

Kumarhanede hırsızlık

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
UBP İskele ve Lefke ilçesi kadın kolları yaşlıları ziyaret etti... UBP İskele ve Lefke ilçesi kadın kolları yaşlıları ziyaret etti...
Ulusal Birlik Partisi'nin İskele ve Lefke ilçeleri kadın kolları, yaşlılar haftası nedeniyle bölgelerini dolaşıp, yaşlıları ziyaret etti.

KİÜ Çocuk Üniversitesi Müdürü Abidoğlu, çocuk istismarı v...

"Çocuk İstismarı" Sempozyumu yarın yapılacak

Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sana...

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
KTÖS'ün öğretmenlere yönelik eğitim seminerleri 29-30 Mart'ta... KTÖS'ün öğretmenlere yönelik eğitim seminerleri 29-30 Mart'ta...
Kıbrıs Türk Öğretmenler Sendikası (KTÖS), ilkokul, okul öncesi ve özel eğitim öğretmenlerine yönelik eğitim semineri düzenliyor.

Öztürkler: "KKTC'deki liselerden mezun gençlerin üniversi...

İkinci "DAÜ Fizik Günleri" yapıldı

UKÜ'lü Akademisyen Prof. Dr. Baktır, Dünya Su Günü nedeni...

UKÜ'de Filistin Gecesi coşkuyla kutlandı

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Dünya Sağlık Örgütü: Verem hastalığına sahip kişilerin yüzde 7,7'si Doğu Akdeniz'de Dünya Sağlık Örgütü: "Verem hastalığına sahip kişilerin yüzde 7,7'si Doğu Akdeniz'de"
Dünya Sağlık Örgütü’nün verilerine göre, dünyada verem hastalığına sahip kişilerin yüzde 7,7’si Doğu Akdeniz bölgesinde yaşayan kişilerden oluşuyor.

Biyologlar Derneği: "Tüberküloz önlenebilen ve tedavi edi...

"Obezite, önlem alınmazsa bütün vücudumuzu saran bir hast...

'Dünyada her gün 4 binden fazla insan veremden ölüyor'

Bazı köylerde çocuklara ağız ve diş sağlığı taraması yapı...

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dövizde tedirgin eden yükseliş! Dövizde tedirgin eden yükseliş!
ABD Merkez Bankası'nın (Fed) yılsonuna kadar faiz artışı öngörmemesini açıklaması sonrasında 5,40'lara kadar inen ancak daha sonra yeniden yukarı çıkan dolar/TL 5,75'i;önceki gün 7,17 bandında seyreden İngiliz Sterlin’i ise 7,53’e çıktı....

İktisatbank Günlük Piyasa Analiz ve Yorumu: "Sterlin, Bre...

Döviz kurlarının ateşi dinmiyor

ABD Merkez Bankası faiz oranını değiştirmedi

İktisatbank piyasa analiz raporu: "FED 2019'da faiz artır...

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Suyun Çığlığı adlı fotoğraf sergisi bir yıl boyunca online... "Suyun Çığlığı" adlı fotoğraf sergisi bir yıl boyunca online...
Kıbrıs Amerikan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi, 22 Mart Dünya Su Günü kapsamında Uluslararası Üniversiteler Arama Kurtarma Konseyi işbirliğiyle düzenlediği “Suyun Çığlığı” konulu online fotoğraf sergisi için jüri toplandı. Sergile...

Gazimağusa Belediye Tiyatrosu'nun "Zurnanın Son Deliği" o...

KKTC Londra Temsilcisi Tuncalı'dan koşucu Baysan'a destek

"Ejderha Tepesi" bu akşam Çatalköy'de

İskele Belediyesi'nin düzenlediği ödüllü fotoğraf sergisi...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC MITT Moskova Turizm Fuarı'nda KKTC MITT Moskova Turizm Fuarı'nda
Kuzey Kıbrıs’ın bir turizm markası olarak yurt dışında tanıtılması faaliyetlerini sürdüren Turizm ve Çevre Bakanlığı, ITB Berlin Turizm Fuarı’nın ardından Rusya’nın başkenti Moskova’da devam eden MITT Moskova Turizm Fuarı’na katıldı.

Berlin'de Kuzey Kıbrıs rüzgârı esiyor... Ataoğlu: "Hedefi...

Ataoğlu: "Hedef yeni Alman turist profili"

KTOB açıkladı: "Ocak konaklamalarında %20 düşüş var"

Türkiye'den KKTC'ye en çok gezi, eğlence, sportif ve kült...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı Royal Sun Elite Residence görücüye çıktı
Ülkenin inşaat sektörünün öncü markalarından Noyanlar Group of Companies, +21 Royal Sun Elite Residence projesi için dün akşam Sea Life Hotel’de lansman düzenledi.

Ödüllü marka projede 0,98 faiz fırsatı

OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garant...

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Karpazlı gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran Sipahi TSK 25 yıl sonra yeşil sahalarda... Karpazlı gençleri kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran Sipahi TSK 25 yıl sonra yeşil sahalarda...
Sipahi köyü muhtarı Göksal Hacıhasanoğlu, Karpaz bölgesinde genç neslin kötü alışkanlıklardan uzak durup sportif aktivitelerle buluşması için canla başla uğraşıyor. Hacıhasanoğlu’nun girişimleri ile 25 yıl aradan sonra Sipahi Türk Spor K...

GAÜ'den çifte şampiyonluk

KKTF Ciddi Home 2018-2019 Tenis Ligi'nde 11. hafta heyeca...

Henbolda Büyük Erkekler Ligi'nde zorlu maç Yükseliş'in

Turkcell Girne Yarı Maratonu 14 Nisan'da yapılacak

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Hükümet ortağından KIB-TEK'e tepki: Yeni uygulama geçerli not almadı... Hükümet ortağından KIB-TEK'e tepki: Yeni uygulama geçerli not almadı...
HP Genel Sekteteri'nin açıklaması #gözdenkaçmadı

Flaş gelişme... Dostluk maçı krize dönüştü... Akıncı yarı...

Rum Basını'ndan çarpıcı iddia: Akıncı aday olacak

Akıncı, Kızılyürek'in yayınladığı videoda yer aldı

Mehmet Güzelyurtlu, Akıncı ve Baybars'a isyan etti: "Suçl...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Kayseri Kombi Servisi Kayseri Kombi Servisi
Kombi son yıllarda ısınma ve sıcak ihtiyacı alanında en çok kullanılan ürün olarak dikkatleri çekmektedir. Bu kadar yoğun kullanılan kombilerin montaj aşamasından bakım ve tamir aşamasına kadar tüm kullanım alanlarında Kayseri kombi serv...

Kayseri Beyaz Eşya Servisi

"Diş tedavileri turizmi"

Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019 Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019
Gazimağusa Aile Mahkemesi - Celpname - Dava No: 54/2019

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Papadopulos: Kıbrıs sorununda doğru ve işlevsel bir çözüm için Türk tarafının tavizler vermesi gerek Papadopulos: "Kıbrıs sorununda doğru ve işlevsel bir çözüm için Türk tarafının tavizler vermesi gerek"
DİKO Başkanı Nikolas Papadopulos, Kıbrıs sorununa doğru ve işlevsel bir çözüm bulunabilmesi için, Türk tarafının “önemli tavizler” vermesi gerektiğini söyledi.

Hristodulidis: "Türkiye'nin ne yaptığına bakarak karar al...

Gençler polise taş ve çatapat fırlattı

Hristu'nun tehditleri üzerine Politis hatırlatma yaptı...

"AB ile Türkiye havacılık anlaşması konusunda birbirine g...

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Jennifer Lopez ile sevgilisi Alex Rodriguez nişanlandı Jennifer Lopez ile sevgilisi Alex Rodriguez nişanlandı
Amerikalı şarkıcı Jennifer Lopez, beyzbolcu sevgilisi AlexRodriguez ile nişanlandı.

Ünlü oyuncu Selçuk Yöntem Kıbrıs'ta emlakçı tarafından do...

Ünlü sanatçı Mabel Matiz'in acı günü

"Altın Ayı" ödülleri sahiplerini buldu

Acun Ilıcalı, Şeyma Subaşı'ndan kızlarının velayetini ald...

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Kıbrıs adasından, dünya için yeni iki örümcek türü keşfedildi... Kıbrıs adasından, dünya için yeni iki örümcek türü keşfedildi...
Avrupa Birliği tarafından Kıbrıslı Sivil Toplum İş Başında 5 hibe programı kapsamında finanse edilen ve Mağara Meraklıları Derneği tarafından yürütülen Girne Dağları Mağaraları: Eğitim, Araştırma ve Koruma isimli proje kapsamında araştır...

Kanlıköy Barajı'ndan kurtarılan yaklaşık 8 bin balık doğa...

Avustralya'da son 109 yılın en sıcak günleri yaşanıyor

Buzulların erimesiyle doğa kendisini hatırlattı: Kanada'd...

Bilim insanları: "Küresel ısınma, kuşları acımasız katill...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Dağdeviren: Gelecek vücuda yerleştirilebilir aletlerde Dağdeviren: "Gelecek vücuda yerleştirilebilir aletlerde"
Massachusetts Teknoloji Enstitüsü (MIT) Medya Sanatları ve Bilimleri Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Canan Dağdeviren, "Ben geleceğin implantable (vücuda yerleştirilebilir) aletler olduğunu düşünüyorum." dedi.

Dünya Pi sayısı rekorunu 31 trilyon basamağı hesaplayan G...

Bilim insanları kuantum bilgisayarıyla yapılan deneyde 'z...

"Mars'a gidecek ilk kişi bir kadın olabilir"

Bilim insanları Grönland'da antik 'güneş kıyameti' izleri...

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.53 5.54
GBP 7.25 7.28
EUR 6.26 6.27
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları