Ana Sayfa >> GÖZDEN KAÇMAYANLAR 8 Mart 2018, Perşembe 19:43

Milletvekilinin iletişim isyanı...

Milletvekilinin iletişim isyanı...HP Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu'nun sosyal medyadaki ilginç sitemi gözden kaçmadı.
Paylaş  
8
3
7
0

Yeni dönem siyasetcilerimizin özellikle sosyal medyayı kullanarak kendilerine has yaptıkları paylaşımlar gözden kaçmıyor. HP Lefkoşa Milletvekili Gülşah Sanver Manavoğlu'nun da son paylaşımı bu yönden hayli ilginç...

İyi bir sosyal medya kullanıcısı da olan milletvekili, internet ile ilgili yaşadığı sıkıntıyı şaka yolu ile olsada dile getirdi.

KKTC'de paranın satın alamadığı üç şeyi sıralyan Manvaoğlu, “3G, kesintisiz cep telefonu konuşması ve wi-fi” konusunda sıkıntı yaşadığını gündeme getirdi. 

Gazeteci Hüseyin Ekmekçi de Manavoğlu'na aynı paylaşım üzerinden takılarak konu ile ilgili bakanlığın Bayındırlık ve Ulaştırma Bakanlığı'nın onun da partisine ait olduğunu hatırlattı.

Bu ilginç diyalog gözden kaçmadı.

Levent Kutay'la #gözdenkaçmadı


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

TDP Kanadından eğitime önemli atamalar
Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı A takımı belli oluyor...
 
Akın Aktunç: "Ben de adayım, delegeye gidelim"
UBP Lefkoşa Belediye Meclisi Üyesi Asbaşkan Akın Aktunç, Lefkoşa Türk Belediyesi Başkan Adayı olduğunu açıkladı.
"Derinya Kapısı'nda son durum"
Derinya Kapısı’nın son durumu ile ilgili fotoğraf gözdenkaçmadı.