Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖZDEN KAÇMAYANLAR 20 Temmuz 2018, Cuma 10:59
banner

Özersay'dan Londra'da ilginç çıkış: Olmazsa bir daha gelmem

Özersay'dan Londra'da ilginç çıkış: Olmazsa bir daha gelmemLondra'daki etkinliğe katılan Özersay'a talepler #gözdenkaçmadı
Paylaş  
14
3
14
2

Başbakan Yardımcısı Dışişleri Bakanı Kudret Özersay'ın Londra'da katıldığı etkinlikte yaşadığı ilginç detaylar öğrenildi.

Yurtdışı Kıbrıslı Türkler Lansmanı sırasında dinleyicilerin sorularını yanıtlayan Özersay'a ilginç bir soru geldi...

Kıbrıslı Türklerden birisi Özersay'a “az önce ‘dışarı çıktığım zaman bir tomofil çarpıp nalları dikmeyeceğimiz ne malum’ dediniz. Ancak dışarıda tomofil çarpıp nalları dikmeniz milyonda bir olacak iş fakat 15-20 günde hükümetin nalları dikmesi daha muhtemel bir durum. Bu yüzden elini çapuk dutasın. İngiltere'deki Kıbrıslı Türklere oy kullanma, seçme hakkı veresin” dedi.

Konuşmanın sona ermesinin ardından Özersay ve lansmana katılanlar kahkahaya boğuldu.

Özersay ise etkinlikte yurt dışında yaşayan Kıbrıslı Türklerin dönüşünü en fazla etkileyecek şeyin KKTC’de düzgün bir sağlık ve eğitim sistemi kurulması, bürokrasinin düzgün çalışması ve trafikte canların yitirilmemesi olduğuna işaret etti. 

Özersay etkinlikte dile getirdiklerini hayata geçirememesi durumunda bir daha Londra’ya gelmeyeceğini söyleyerek, hükümet adına taahhüt altına girdiğini kaydetti.

                                       

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
3
 
0
 
5
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
20 Temmuz 2018, Cuma
Luricadi         - Isgele
Gibrizdakileri dutabilirsa onda yani Gibrizda gendini sansli addedsin.

20 Temmuz 2018, Cuma
Zemozano         - Mağusa
Ben anlayamiyorum niye bu insanlari ille de adaya geri getirmek icin ugrasiliyor .. yani sizin mantiginiza bakacak olursak , gezegenin 4 bir tarafina yayilmiş tüm ingilizler ingiltereye dönsün , tüm almanlar almanya ya , brezilyalilar brezilyaya , tüm afrikalilar afrikaya , tüm asyalilar da asyaya dönsün .. o zaman cok ilginc disütopik 1 gezegen olmaz miydi dünyamiz .. gereksiz hareketler bunlar .

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını k...
image Anastasiadis'in kafasındaki yol haritası #gözdenkaçmadı
UBP'den Toros'a tepki
image Özdemir Berova'nın paylaşımı #gözdenkaçmadı
Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın
image Tokel'in UBP'li hükümet kehaneti #gözdenkaçmadı