Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> GÖZDEN KAÇMAYANLAR 18 Ocak 2019, Cuma 16:21

Cumhurbaşkanlığı'nda dikkat çeken uygulama: Rum Heyetin ziyaretinde bayraklar kaldırıldı

Cumhurbaşkanlığı'nda dikkat çeken uygulama: Rum Heyetin ziyaretinde bayraklar kaldırıldıCumhurbaşkanlığı'nda Rum heyetin ziyareti esnasında KKTC ve TC bayraklarının kaldırılması tepkiyle karşılandı.
Paylaş  
12
14
11
1

Gazeteci Kartal Harman, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, Cumhurbaşkanı Akıncı'nın, Rum Heyeti kabulündeki bayrak uygulamasına tepki gösterdi.

Normalde KKTC ve TC bayraklarının bulunduğu kabul salonunda, Rum Heyetinin kabulu sırasında bayrakların kaldırıldığını fotoğrafla gösteren Harman, tepkisini şu sözlerle ortaya koydu:

“Bayrağından utanıyorsan o makamda oturmayacaksın Sayın Akıncı! OPEK (Sosyal Reform Birliği) Başkanı Pavlos Pavlou ve birlik yöneticilerden oluşan heyeti kabul ederken Cumhuriyetinin ( KKTC’nin ) bayrağını ve Türkiye Cumhuriyeti bayraklarını kaldıracaksan o makamda da oturmayacaksın Sayın Akıncı! Aynı salon üstte devlet yetkililerimiz ile toplantıda bayraklarımız olması gereken yerde. Aşağıdaki resimde ise durum ortada! Neden çünkü misafirler OPEK Sosyal Reform Birliği başkanı Pavlos ve yetkilileri...Şükür ki Atatürk’ün resmini bırakmışsınız...”

 Kartal Harman'ın paylaşmına çok sayıda destek paylaşımı gelirken, uygulamaya da tepki gösterildi... banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
14
 
0
 
7
 
17
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
18 Ocak 2019, Cuma
Gıbrız Türkü         - Şeherin Kuzeyi
Çok ağır bir konu.... Cumhurbaşkanının bu konuyu sözcüsüne bırakmadan bizzat kendinin açıklaması gereklidir. Masa başında oturan 8-9 kişinin hassasiyeti mi önemli yoksa temsil ettiği devletin vatandaşları içerisinde binlercesinin hassasiyeti mi önemli? Eğer ki misafirlerinin hassasiyetini dikkate alacaksaydı o zaman başka bir mekanda misafirlerini kabul edip böyle karelerin kamuoyunun önüne gelmesine fırsat vermeyecekti.... Çok yazık olmuş! Esas mesele bu konuda hassasiyeti olduğunu bildiğimiz kesimlerin hassasiyetlerinin ne kadar samimi ve gerçek olup olmadıklarını gösterebilecekler mi? Yoksa yine her zaman yaptıkları gibi bir iki gün atıp tutma sonra yan gelip yatma durumları mı tekerrür edecek?

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Sınırda manidar belge!
image Rum sınırında dağıtılan belge dikkat çekiyor. Sınır kapılarında bir kaç günden beridir dağıtılan belge #gözdenkaçmadı
TDP'de buzları eriten mesaj
image Çeler'in mesajı #gözdenkaçmadı
YDP'ye flaş transfer: Muhtar Ömer Meraklı...
image Ahmet Yönlüer'in paylaşımı #gözdenkaçmadı