Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
 
 
Belediyeler Birliği: KKTC'nin 35'inci kuruluş yıldönümünü kutlamanın gururunu yaşıyoruz

SON DAKİKA
Meclis Genel kurulu yarın toplanacaK "Lefkoşa Türkcell'le Koşuyor" Maratonu sonuçları açıklandı Cumhurbaşkanı Akıncı'nın Kıbrıs sorunuyla ilgili basın konferansı yarın... Sol Hareket: "Müzakereler bir an önce Guterres çerçevesi temelinde başlamalı" Atakan: "Amacımız kaçak taşımacılığa son vermek" Lefkoşa Turkcell'le koşuyor maratonu halk koşusu yapıldı "2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak" Trafik kavgasından 6 kişi tutuklandı İskele'de "huzur operasyonu" Terzioğlu yarın anılacak Derinya ve Aplıç kapıları yarın geçişlere açılıyor Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar atacağız" "Lefkoşa Turkcell'le Koşuyor Maratonu'na start verildi KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor Livia Tekin: "Kendi paramla aldığım evden sokağa atılıyorum" Polisten Girne Dağyolu'nu kullananan sürücülere uyarı
banner
banner
banner
banner
Çeler, sosyal medyadan isyan etti
Çeler, sosyal medyadan isyan etti Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Çeler, sosyal medya hesabından, bir vatandaşın davranışı üzerine isyanda bulundu.
Kadın Eğitimi Kolektifi GÖÇTAŞ İşbirliğiyle Güz Dönemi Eğitimlerine Devam Ediyor
Kadın Eğitimi Kolektifi GÖÇTAŞ İşbirliğiyle Güz Dönemi Eğitimlerine Devam Ediyor Kadın Eğitimi Kolektifi ve GöçmenköyTaşkınköy Kültür Derneği işbirliğinde gerçekleştirilen eğitimler 12 Kasım Pazartesi akşamı “Medya ve Kadın” konulu seminerle devam etti.
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık 13/11/2018 tarihli mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık.
Erdoğan: "Akdeniz’de kararlıyız, bizi zora sokmayın"
Erdoğan: Akdeniz'de kararlıyız, bizi zora sokmayın Türkiye Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Amerikalıların, Exxon’un Kıbrıs açıklarındaki sondaj çalışması için “Oraya siz girmeyin bunun dışında ne yapacaksınız yapın” havasında olduğunu söyledi.
Sağlık Bakanlığı: “Vatandaşlarımız sağlık merkezlerimizde kan şekerlerini ölçtürebilir"
Sağlık Bakanlığı: Vatandaşlarımız sağlık merkezlerimizde kan şekerlerini ölçtürebilir Sağlık Bakanlığı 14 Kasım Diyabet Günü sebebiyle açıklamada bulundu.
15 Kasım’da tören sebebiyle bazı yollar kapalı
15 Kasım'da tören sebebiyle bazı yollar kapalı KKTC’nin kuruluşunun 35’inci yıldönümü kutlama tören programı nedeniyle Perşembe günü Lefkoşa’da, saat 07:30’dan itibaren, törenin sona ereceği saate kadar Gönyeli Çemberi ile Alpet-Altınbaş Petrol İstasyonu arasında ...
Şahali: “İnsanlar ‘limit üstü kalıntı’ haberlerini görünce telaşlanmamalı”
Şahali: İnsanlar 'limit üstü kalıntı' haberlerini görünce telaşlanmamalı Canan Onurer’in konuğu Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Erkut Şahali…
Beton mikseri devrildi, tonlarca beton yola saçıldı!
Beton mikseri devrildi, tonlarca beton yola saçıldı! Dün akşam saatlerinde gerçekleşen trafik kazasında bir beton mikseri devrildi.
Övgü : "Polis kaza dosyasını kapatmak istiyor"
Övgü : Polis kaza dosyasını kapatmak istiyor Dikmen'de 9 Kasım tarihinde meydana gelen trafik kazasında ağır yaralanan 66 yaşındaki Salih Övgü'nün oğlu Zihni Övgü isyan etti. Övgü, polisin kaza ile ilgili soruşturma yapmayıp dosyayı kapatmaya çalıştığını, kazada...
KTTO'nun 60'ıncı yaşı kutlandı... Deniz: "Bugünkü mücadelemiz, 60 yıl önceki kadar hayatidir"
KTTO'nun 60'ıncı yaşı kutlandı... Deniz: Bugünkü mücadelemiz, 60 yıl önceki kadar hayatidir KTTO, Kıbrıs Türk halkının ekonomik refahı için yarım asırı aşan faaliyetlerini özel bir geceyle kutladı.
8 yıl sonra sekiz ve dokuzuncu kapılar da açıldı
8 yıl sonra sekiz ve dokuzuncu kapılar da açıldı 8 yılın sonunda barışa açılan kapıların sayısı dokuzu buldu. Aradan geçen yıllar sonunda, sekizinci ve dokuzuncu kapılar; Derinya ve Aplıç Sınır Kapıları, siyasilerden ziyade, halkın coşkulu katılımıyla açıldı.
Özersay, yabancı basın mensuplarını ağırlayacak
Özersay, yabancı basın mensuplarını ağırlayacak Özersay, 15 Kasım kutlamaları sebebiyle ülkemize gelen basın mensuplarını ağırlayacak.
banner
banner
banner
Akıncı: "Bu süreç için haftalarla sınırlı demeyim ama yıllarla ilgili de olmayacaktır"
Akıncı: Bu iş tangoyu aştı, bize sirtaki ve halay gerekir. El ele tutuşarak, sadece iki toplum değil garantörler de olmalı Cumhurbaşkanı Mustafa Akıncı basın toplantısı düzenledi.
Dünya Basın Konseyleri Birliği'nin toplantısı yarın Girne'de...
Dünya Basın Konseyleri Birliği'nin toplantısı yarın Girne'de... Dünya Basın Konseyleri Birliği'nin (World Association of Press Councils-WAPC) 2018 Genel Kurulu yarın saat 10.00'da Girne Lord’s Palace Otel'de yapılacak.
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasa Tasarısı tamam...
Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasa Tasarısı tamam... Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu, Teknoloji Geliştirme Bölgeleri Yasa Tasarısı'nı madde madde görüşerek bugünkü çalışmalarını tamamladı.
Sanayi Odası, Tatar'ı ziyaret etti: "Odak nokta sanayiciler"
Sanayi Odası, Tatar'ı ziyaret etti: Odak nokta sanayiciler Ulusal Birlik Partisi (UBP) Genel Başkanı Ersin Tatar, esas hedefin KKTC'de fert başına düşen milli geliri artırmak olduğunu kaydederek, "Bunun için üretimin artması gerek. Sanayi sektörü desteklenmeli. Odak nokta san...
Özyiğit: "DAK ve DAİ'nin devrini kimse içine sindiremedi"
Özyiğit: DAK ve DAİ'nin devrini kimse içine sindiremedi Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit Meclis'te eleştirilere cevap vermek üzere konuştu.
Ortopedik Özürlüler Derneği Onursal Başkanı Mustafa Çelik anılacak
Ortopedik Özürlüler Derneği Onursal Başkanı Mustafa Çelik anılacak Kıbrıs Türk Ortopedik Özürlüler Derneği onursal başkanı merhum Mustafa Çelik, ölümünün 7'nci yıldönümünde çarşamba günü saat 13.30'da mezarı başında anılacak.
Genel Tarım Sigortası Fonu 2018 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı kabul edildi
Genel Tarım Sigortası Fonu 2018 Mali Yılı Bütçe Yasa Tasarısı kabul edildi Tasarıyla ilgili ilk sözü alan UBP Milletvekili Hasan Taçoy, Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanı Erkut Şahali’nin 2017 bütçesinin UBP dönemi olduğu için evet, 2018 bütçesinin ise CTP dönemi olduğu için hayır diyecekleri y...
HAKSEN, Kemal Saraçoğlu Vakfı ile birlikte bağış kampanyası düzenledi
HAKSEN, Kemal Saraçoğlu Vakfı ile birlikte bağış kampanyası düzenledi Eşit Hak ve Adalet Sendikası (HAKSEN), Kemal Saraçoğlu Lösemili Çocuklar ve Kanserle Savaş Vakfı iş birliğinde lösemi hastalarına destek amacıyla bağış kampanyası düzenledi.
Yılın kadın girişimcileri ödüllendirilecek
Yılın kadın girişimcileri ödüllendirilecek İş Kadınları Derneği’nin (İKD) düzenlediği ve bu yıl yine KKTC Telsim ana sponsorluğunda  gerçekleştirilecek olan 2018 Yılın Kadın Girişimcileri Ödül Töreni çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor.
RSS TÜRKİYE
   0    5    10    15    göster
Türkiye'de artık sertifikası olmayanlar taksicilik yapamayacak Türkiye'de artık sertifikası olmayanlar taksicilik yapamayacak
TC Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) ile İstanbul Taksiciler Esnaf Odası'nın ortaklaşa yürüttüğü "Taksi Eğitim Projesi" kapsamında verilecek eğitimi başarıyla tamamlayanlar taksicilik yapacak. İstanbul'da 50 bin taksiciyi ilgilendiren projeye...

AKP'li Vekil: "Son 7 yılda 55 bin Suriyeliye TC vatandaşl...

Türkiye, Libya Konferansı'ndan çekildi

Mavi Balina oyunundan kurtulanlar anlatıyor: "Tam anlamıy...

Erdoğan: "Cinayetin ses kaydını dinleyen Suudiler şoke ol...

RSS İNGİLTERE
   0    5    10    15    göster
Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu Çocuklarına 'Adolf' ismini veren İngiliz çift terör örgütüne üyelikten suçlu bulundu
Çocuklarına 'Adolf Hitler' ismini veren çift, İngiltere'de terör listesine alınan 'Ulusal Eylem' adlı örgüte üye olmaktan suçlu bulundu.

Kıbrıs Türk Gençlik Birliği İngiltere: "Gençliğin sesi ol...

İngiltere Dışişleri Bakanı Hunt, bugün Suudi Arabistan'a ...

"Cemal Kaşıkçı cinayeti sonrası Londra'da yaşayan bir Suu...

Londra'nın en lüks mağazasında 21 milyon dolar harcadı, g...

RSS DÜNYA
   0    5    10    15    göster
Esad omuzlarda Esad omuzlarda
IŞİD’in esaretinden kurtarılmaları nedeniyle minnettar olan Suriye’nin Süveyde vilayetinden halk, resmi bir resepsiyon sırasında Devlet Başkanı Beşar Esad’ı omuzlarında taşıdı.

ABD'deki yangında hayatını kaybedenlerin sayısı 50'ye yük...

BM Güvenlik Konseyi, Gazze için toplandı: "Ufukta barış g...

Trump'tan Macron'a: "ABD imdada yetişmeden önce Nazi işga...

Eski bir dolapta bulduğu 95 bin Euro'yu iade etti

RSS ADLİ HABERLER
   0    5    10    15    göster
Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü! Kullanılmayan işçi evine yıldırım düştü!
Çatalköy'de Kıbrıs Evleri Bölgesi'nde atıl durumdaki işçi evine düşen yıldırım yangına sebep oldu.

Açık unutulan ütü evi yaktı!

15 bin dolar ve 8 bin TL ile yurtdışına çıkmaya çalışan ş...

Alkollü şahıs, eski kız arkadaşının arabasının tepesine ç...

Mağusa Belediyesi'nin vidanjöründen 60 litre mazot çaldı,...

RSS TOPLUM
   0    5    10    15    göster
Engelsiz Işıklar Ritim grubu, Uluslararası Engelsiz Sanat Festivalinde KKTC'yi temsil etti Engelsiz Işıklar Ritim grubu, "Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali"nde KKTC'yi temsil etti
Sosyal Hizmetler Dairesi’ne bağlı Güneşköy 18 Yaş Üstü Rehabilitasyon Engelli Merkezi’ne devam eden özel gereksinimli gençler, Mersin’de düzenlenen Uluslararası Engelsiz Sanat Festivali’ne katıldı.

Tacize uğrayan okul çağındaki kız çocukları ne yapmalı?

"Triple P" programıyla ailelere eğitimler verilecek

"8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü" dolayısıyla yarın etkinl...

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi: "Hayvan Refahı Yasası ...

RSS EĞİTİM
   0    5    10    15    göster
LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur'dan 14 Kasım Dünya Diyabet Günü açıklaması LAÜ Öğretim Üyesi Yağmur'dan "14 Kasım Dünya Diyabet Günü" açıklaması
Lefke Avrupa Üniversitesi (LAÜ) Sağlık Bilimleri Fakültesi Beslenme ve Diyetetik Bölümü Öğretim Üyesi Prof. Dr. Cahide Yağmur,“14 Kasım Dünya Diyabet Günü” dolayısıyla diyabet ve beslenme konusu ile ilgili detaylı bilgiler aktardı.

DAÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi 14 Kasım Dünya Diyabet Gün...

DAÜ'de "Diyabetin Aileye, Ailenin Diyabete Etkisi" konulu...

UKÜ Hemşirelik Programı, Nijerya Hemşirelik-Ebelik-Konsey...

DAÜ, Tuluhan Tekelioğlu'nu ağırlıyor

RSS SAĞLIK
   0    5    10    15    göster
Demir eksikliği olanlar nasıl beslenmeli? Demir eksikliği olanlar nasıl beslenmeli?
Yanlış beslenme veya bazı hastalıklar sebebiyle vücuttaki demir mineralinin yetersizliği anlamına gelen demir eksikliği, halsizlik, yorgunluk, huzursuzluk, baş ağrısı, baş dönmesi gibi belirtilerle ortaya çıkıyor.

Gürkut: "Diyabetin tedavisi, kontrol ve takibi hastalar a...

"Vegan beslenme fazla kiloya neden olabilir"

Soğuk havalarda cildinize nasıl bakım uygulamalısınız?

"Antibiyotik direnci yılda 10 milyondan fazla can alacak"

RSS EKONOMİ
   0    5    10    15    göster
Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi Dolar/TL, yönünü aşağı çevirdi
Dün 5.44 ile 5.52 TL arasında dalgalanan, Hazine ihalesi sonrası yönünü aşağıya çeviren Dolar/TL yeni güne 5.46 TL seviyesinden başladı.

İş Kadınları Derneği: "Krizi fırsata çevirmesini bilelim"

"2019'da Türkiye KKTC'ye 750 milyon TL destek sağlayacak"

Sertoğlu: "Kurumun ileriye taşınması için kararlı adımlar...

Novogratz: "Bitcoin 2019'da en yüksek değerine ulaşacak"

RSS KÜLTÜR-SANAT
   0    5    10    15    göster
Şahane Düğün her cuma AKM'de "Şahane Düğün" her cuma AKM'de
Kıbrıs Türk Devlet Tiyatroları’nın 2018-2019 sezonu açılış oyunu olan Robin Hawdon’ın yazdığı, Özcan Özer’in çevirisini yaptığı ve Nehir Demirel’in yönettiği “Şahane Düğün” oyunu sahnelenmeye devam ediyor.

"Bölünmüş Başkentin Hayalet Havalimanı" Basın-Sen'de göst...

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği "Kağıda Dokunuş" sergisi...

Kıbrıs Kağıt Sanatçıları Derneği üyeleri "Kağıda Dokunuş"...

Devlet Tiyatrosu'ndan 'Bremen Mızıkacıları'nın Zaferi'...

RSS TURİZM
   0    5    10    15    göster
KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor KKTC'ye Türkiye'den sonra en çok turist Almanya, İngiltere ve Çekya'dan geliyor
Turistik konaklama tesislerindeki doluluk oranlarına bakıldığında, ülkenin turizm sezonu Mart ile Ekim aylarını kapsıyor. Geride bıraktığımız turizm sezonunda, Türkiyeli turistlerden sonra ülkeyi en çok Almanya, İngiltere ve Çekyalı turi...

Turizm ve Çevre Bakanı Ataoğlu, fuarda sektör temsilciler...

KITOB Başkanı Özboğaç: "Akdeniz turizminde Kuzey Kıbrıs h...

Savaşan, Turizm Zirvesi'nde KKTC'yi temsil etti

Tatlısu'da 3 bin yıllık antik mezar bulundu...

RSS EMLAK
   0    5    10    15    göster
OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor OMAĞ Intense, Creditwest Bank'ın yatırım finansman garantörlüğü ile gerçekleşiyor
Creditwest Bank ve OMAĞ Development arasında yatırım finansman garantörlük anlaşması imzalandı.

Kıbrıs Developments'ten, "TÜRK LİRASI ÖDE, DÖVİZ KAZAN" k...

Magic Plus görkemli bir törenle açıldı

Güney Kıbrıs'ta ev ve daire fiyatlarında artış...

Milos Park Homes'un başarı hikayesi DAÜ'de anlatıldı

RSS SPOR
   0    5    10    15    göster
Premier Lig'de yeni patron Susanna Dinnage Premier Lig'de yeni patron Susanna Dinnage
Premier Lig'in yeni üst yöneticisi, belgesel kanalı Animal Planet'in başkanlığını yürüten Susanna Dinnage oldu.

Real Madrid, teknik direktörlük görevi için Solari ile an...

PFDK, Fatih Terim'in cezasını uzatma kararı aldı

Burak Yılmaz ve Onur Kıvrak süresiz kadro dışı bırakıldı

Baştaşlar Enduro yarışı nefes kesti

RSS GÖZDEN KAÇMAYANLAR
   0    5    10    15    göster
Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek.. Özel Haber... Anastasiadis: Önce Kıbrıslı Türkler, Türkiye ile göbek bağını kesecek..
Anastasiadis'in kafasındaki yol haritası #gözdenkaçmadı

UBP'den Toros'a tepki

Özdemir Tokel'den ilginç iddia: UBP'li hükümet çok yakın

Özersay'ın mesajı Akıncı'ya mı?

Ekmekci'den çarpıcı yorum: Anastasiadis'in avukatlığını y...

RSS ADVERTORİAL
   0    5    10    15    göster
Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan! Colamerim Hakkında Kapsamlı Bilgi Farmareyon'dan!
Günlük yaşantıyı doğrudan etkileyen bel ağrısışikayetigiderek çekilmez bir hal alabiliyor.

Sitenize Fevreka ile Birlikte Yol Haritası Çizin

Holiganbet Yeni Giriş Adresi

Kıbrıs Araba Alım ve Satımı İçin En İdeal Site

Grandbetting Yeni Giriş Adresi

RSS MAHKEME İLANLARI
   0    5    10    15    göster
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016 Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016
Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 2138/2016

Girne Kaza Mahkemesi - Celpname - Dava No: 4181/2016

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 211/16

Lefkoşa Aile Mahkemesi - Mahkeme İlanı - Dava No: 350/15

Lefkoşa Kaza Mahkemesi - Tereke - Tereke No: 14/2016

RSS GÜNEY KIBRIS
   0    5    10    15    göster
Slovak Cumhurbaşkanı: Kıbrıs sorunuyla ilgili, ülkem aynı politikayı sürdürecek Slovak Cumhurbaşkanı: "Kıbrıs sorunuyla ilgili, ülkem aynı politikayı sürdürecek"
Slovak Cumhurbaşkanı Andrej Kiska, Güney Kıbrıs’ın yeni Slovakya Büyükelçisi Michalis Stavrinos’a, “ülkesinin Kıbrıs sorunuyla ilgili aynı politikayı sürdüreceğini” söyledi.

Anastasiadis: "Akıncı, işlevsiz bir devlette ısrar ediyor...

Güney Kıbrıs "kara para" konusunda Moneyval'ın gözetimi a...

Güney'de cinayet!

Akıncı'nın basın konferansı Rum basınında geniş yer buldu

RSS MAGAZİN
   0    5    10    15    göster
Günay Mimar, O Ses Türkiye'de Günay Mimar, O Ses Türkiye'de
Lütfiye Özipek'in büyük başarı gösterdiği O Ses Türkiye programında bu sezon da ülkemizden Günay Mimar o ses olmak için aday.

Kıbrıslı sanatçı Ziynet Sali isyan etti: "Yalan, iftira!"

Moğollar'ın kurucusu hayatını kaybetti

iPhone X ile ilk müzik videosu Kıbrıs'ta çekildi

Serdar Ortaç Lefkoşa'da 200 bin dolara villa aldı

RSS KİŞİSEL BAKIM
   0    5    10    15    göster
Uzmanlar öneriyor: Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin! Uzmanlar öneriyor: "Hamile kalmak için gecede iki kez sevişin!"
Gecede sadece bir kez mi ilişkiye giriyorsunuz? Doğal yollardan çocuk sahibi olamamanızın sebebi bu olabilir. Yeni bilimsel bulgulara göre, gecede üç saat içinde ikinci kez ilişkiye girmek gebelik şansını artırıyor.

Egzamadan korunmak için 12 önlem

Yaşlılıkta seks kadına iyi geliyor fakat erkeğe yaramıyor...

Kadınlar ve erkeklerin cinsel ilişkiye yaklaşımlarının fa...

Arkanıza bakmadan kaçmanız gereken 5 erkek modeli

RSS YAŞAM
   0    5    10    15    göster
Empati yapabilmede kadınlar, sistemleştirmede ise erkekler başarılı "Empati yapabilmede kadınlar, sistemleştirmede ise erkekler başarılı"
İngiltere’de yapılan geniş katılımlı bir araştırmanın sonuçları bazı bilişsel faaliyetlerin cinsiyetlere dayalı olarak değişebileceğini ileri sürüyor.

İlk uzay ülkesi "Asgardia"nın yıllık vatandaşlık ücreti "...

"Sade kahve tercih edenler genellikle psikopatlar oluyor"

Netflix'in ilk Türk dizisinin yayın tarihi belli oldu

Marvel'ın babası hayatını kaybetti

RSS DOĞA VE ÇEVRE
   0    5    10    15    göster
Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu' Son yarım asırda doğal yaşamın 'Yüzde 60'ı yok oldu'
Doğal Yaşamı Koruma Vakfı (WWF) 1970'lerden bu yana hava ve deniz kirliliği, küresel ısınma, plansız avlanma gibi nedenlerden dolayı Dünya'daki doğal yaşam nüfusunun yüzde 60 oranında azaldığını açıkladı.

Son yarım asırda doğal yaşamın 'yüzde 60'ı yok oldu'

Hayvanat bahçesindeki dişi aslan üç yavrusunun babasını ö...

Doğa İzcilik Derneği 1. Macera Kampı gerçekleştirdi

Dünya Yalnız Bizim Değil Hareketi, Alagadi sahilini temiz...

RSS BİLİM & TEKNOLOJİ
   0    5    10    15    göster
Türkiye'de Ipad Pro'nun satışları başladı Türkiye'de Ipad Pro'nun satışları başladı
Apple'ın geçen haftalarda duyurusunu yaptığı yeni tableti iPad Pro'nun satışına Türkiye'de başlandı.

Bilim insanları yeni bir "cüce galaksi" keşfetti

Çin'de, "dünyanın İngilizce konuşan ilk yapay zeka sunucu...

Gökbilimciler yeni bir yıldız keşfetti

Gizemli insan kalıntıları bulundu

RSS GURME
   0    5    10    15    göster
Şarabın tadında toprağın etkisi var mı? Şarabın tadında toprağın etkisi var mı?
Şarabın tadını, üzüm bağının bulunduğu toprağın etkilediğine dair anlayış giderek yaygınlaşıyor. Peki bunu destekleyen bilimsel veriler var mı?

Ustasından yılbaşında 3 farklı lezzet, 3 farklı tarif

Yolculuk sırasında tüketmemeniz gereken gıdalar

Balkonunuzda meyve sebze yetiştirmenin püf noktaları

IKEA yemek işine de el attı: Cook This Page

Currency rates
Kurlar Alıs Satış
USD 5.4445 5.5350
GBP 7.0705 7.1760
EUR 6.1650 6.2385
banner
banner
banner
banner
banner
banner
Nömetçı Eczane
banner
Anket
Sizce KKTC'nin en önemli sorunu hangisi?
Bürokrasi
Çalışma Hayatı
Eğitim
Ekonomi
Kıbrıs Sorunu
Sağlık
Trafik
Turizm
Tüm Anketler
Köşe Yazarları