Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2016, Salı 17:01
banner

Kaptan'dan vandalları görüntüleyen muhabirimize müdahale

Kaptan'dan vandalları görüntüleyen muhabirimize müdahaleBaşbakanlık önünde bugün yaşanan eylem sırasında Başbakanlık bahçe duvarlarını tek tek kırmakta olan Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu çalışanlarını görüntüleyen Kıbrıs Postası Muhabiri Ahmet Vamık’a, KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan, kamerasını almaya çalışmak suretiyle engel olmaya çalıştı.
Paylaş  
33
48
27
1

Başbakanlık önünde bugün yaşanan eylem sırasında Başbakanlık bahçe duvarlarını tek tek kırmakta olan Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu çalışanlarını görüntüleyen Kıbrıs Postası Muhabiri Ahmet Vamık’a, KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan, kamerasını almaya çalışmak suretiyle engel olmaya çalıştı.

KTAMS Başkanı bahçe duvarlarını tek tek indiren vandalları video kamerası ile görüntüleyen muhabirimizin kamerasını farklı yöne çevirmeye çalışarak müdahale etti ve kamu malına zarar veren Kıb-tek çalışanlarının görüntülenmesine engel olmaya çalıştı.

Başbakanlık etrafındaki demir parmaklıklara asılan birkaç Kıb-Tek çalışanı, parmaklıkları tutan beton direkleri yerinden sökerek kırarken, olayı görüntülemeye çalışan muhabirimizi, başta Ahmet Kaptan olmak üzere bazı eylemci ve sendikacılar engellemeye çalıştı.

Kaptan muhabirimize, bahçe duvarlarını yıkan Kıb-Tek çalışanları için, “Çekmeyin. Bırakın hırslarını alsınlar yoksa daha kötü şeyler yapacaklar” ifadelerini de kullandı.

“Hade buraya da lamarina” diyerek geçtiğimiz gün Başbakanlık kapısının kırılıp yerine çinko bir kapı takılmasını kasteden eylemciler, vandal El-Sen üyesi Kıb-Tek çalışanlarını daha fazla zarar vermeye teşvik ettiler.

Bu vandallığı gizlemeye çalışan başta Ahmet Kaptan olmak üzere bazı sendikacı ve eylemciler, muhabirimize fiziksel ve sözlü tepkide bulundular.

KTAMS Başkanı Ahmet Kaptan ile ilgili olarak polise şikayette bulunmaya hazırlanan Kıbrıs Postası basın emekçileri ve yöneticileri, görevini yapmaya çalışan basın mensuplarına zor kullanarak engel olmaya çalışan hiç kimseye bu konuda taviz vermeyeceklerini ifade ettiler.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
6 Aralık 2016, Salı
Mehmet Bicem         - Lefkoşa
Bırakın gendilerini hırslarını alsınlar deyiyor.Yok artık deyyus

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tarım Dairesi, müfettiş yetiştirme kursu düzenleniyor
image Tarım Dairesi kadrolarında görev yapan ziraat mühendislerine yönelik,Müfettiş Yetiştirme Kursu düzenleniyor.
Çalışma Dairesi 'Teşhir ve Utandırma' uygulamasına başladı
image Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı Teşhir ve Utandırma ("Name and Shame") uygulaması çerçevesinde her hafta Çalışma Dairesi tarafından ülke genelinde yapılan denetimleri kamuoyu ile paylaşacak.
Serhatköy'de 49 yaşındaki Özlem Gülkan ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitird...
image Serhatköy’de oturan 49 yaşındaki Özlem Gülkan, bu sabah ani rahatsızlık sonucu yaşamını yitirdi.