Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 22 Ocak 2018, Pazartesi 17:30
banner

Erhürman'ın Denktaş'a "Yetti bu milletin senden çektiği" tepkisi ne oldu da değişti?

Erhürman'ın Denktaş'a Yetti bu milletin senden çektiği tepkisi ne oldu da değişti?4 partinin liderlerinin koalisyon görüşmeleri sürerken, CTP Genel Başkanı Erhürman ile DP Genel Başkanı Denktaş’ın geçmiş dönemdeki tartışmaları sosyal medyada gündeme oturdu.
Paylaş  
26
17
22
1

Kıbrıs Postası

Şu sıralarda hükümet ortaklığı yapmaya çalışan iki partinin liderlerinin meclis genel kurulundaki şiddeti oldukça yüksek söz kavgası ve şimdi birbirlerine karşı takınmış oldukları sakin tutum, sosyal medyada ses getirdi.

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman’ın meclis kürsüsünde konuşma yaptığı sırada DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’la başlayan ve çok şiddetli geçen sözlü tartışmasının videosu tekrar gündeme getirilirken, karşılıklı şekilde kullanılan sert sözler siyasi kulisler ve kamuoyunda tartışma konusu oldu.

Erhürman’ın tartışma esnasında Denktaş’a, “Yetti bu milletin senden çektiği” ifadelerini kullandığı dikkat çekerken, Denktaş’ın tartışmanın sonunda genel kurul salonundan çıktığı görülüyor.

Böylesi sert ve ciddi suçlamaların yer aldığı tartışmanın üzerinden geçen çok kısa sürede neyin değiştiği, Erhürman’ın Denktaş’a ‘yeter bu milletin senden çektiği’ ifadesinin üzerine şimdi koalisyon kurmak yoluna girmesinin tutarsızlık olup olmadığı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

Kısa süre önce yaşanan bu sert tartışmaların ardından şu anda koalisyon görüşmelerine oturan tarafların önceki yıkıcı polemiklerini nasıl izah edecekleri yine kulislerde merak ediliyor.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
2
 
3
 
2
 
0
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
22 Ocak 2018, Pazartesi
İSMET FELEK         - İSTANBUL/MALATYA
Ruh ikizleri tek gaye çıkar ve menfaat olursa gerisi teferruat vatan kimin umrunda millet kimin umrunda sen nasıl O babadan oldun Serdar baban ne şerefli adamdı

banner
banner
banner
banner
banner

Bazı bölgelerde yarın 6 buçuk saat elektrik yok
image Yarın bazı bölgelere 6 buçuk saat süreyle elektrik verilemeyecek.
Bıçaklı: "Hükümet olduğunu iddia edenlerin toplumun malı olan kurumları satma...
image Türk-Sen Başkanı Bıçaklı, KIB-TEK, Telefon Dairesi, SÜTEK, TÜK ve kooperatifler gibi kurumların Türkiye’ye satılmaya çalışıldığını iddia ederek, "Hükümet olduğunu iddia edenlerin toplumun malı olan kurumları satma yet...
Spor Dairesi Müdürlüğüne Özbilgehan atandı
image Başbakanlığa bağlı Spor Dairesi Müdürlüğüne Mehmet Özbilgehan atandı.