Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 22 Ocak 2018, Pazartesi 17:30
banner

Erhürman'ın Denktaş'a "Yetti bu milletin senden çektiği" tepkisi ne oldu da değişti?

Erhürman'ın Denktaş'a Yetti bu milletin senden çektiği tepkisi ne oldu da değişti?4 partinin liderlerinin koalisyon görüşmeleri sürerken, CTP Genel Başkanı Erhürman ile DP Genel Başkanı Denktaş’ın geçmiş dönemdeki tartışmaları sosyal medyada gündeme oturdu.
Paylaş  
12
8
8
1

Kıbrıs Postası

Şu sıralarda hükümet ortaklığı yapmaya çalışan iki partinin liderlerinin meclis genel kurulundaki şiddeti oldukça yüksek söz kavgası ve şimdi birbirlerine karşı takınmış oldukları sakin tutum, sosyal medyada ses getirdi.

Cumhuriyetçi Türk Partisi (CTP) Genel Başkanı Tufan Erhürman’ın meclis kürsüsünde konuşma yaptığı sırada DP Genel Başkanı Serdar Denktaş’la başlayan ve çok şiddetli geçen sözlü tartışmasının videosu tekrar gündeme getirilirken, karşılıklı şekilde kullanılan sert sözler siyasi kulisler ve kamuoyunda tartışma konusu oldu.

Erhürman’ın tartışma esnasında Denktaş’a, “Yetti bu milletin senden çektiği” ifadelerini kullandığı dikkat çekerken, Denktaş’ın tartışmanın sonunda genel kurul salonundan çıktığı görülüyor.

Böylesi sert ve ciddi suçlamaların yer aldığı tartışmanın üzerinden geçen çok kısa sürede neyin değiştiği, Erhürman’ın Denktaş’a ‘yeter bu milletin senden çektiği’ ifadesinin üzerine şimdi koalisyon kurmak yoluna girmesinin tutarsızlık olup olmadığı kulislerde konuşulan konular arasında yer alıyor.

Kısa süre önce yaşanan bu sert tartışmaların ardından şu anda koalisyon görüşmelerine oturan tarafların önceki yıkıcı polemiklerini nasıl izah edecekleri yine kulislerde merak ediliyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
2
 
3
 
2
 
0
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
22 Ocak 2018, Pazartesi
İSMET FELEK         - İSTANBUL/MALATYA
Ruh ikizleri tek gaye çıkar ve menfaat olursa gerisi teferruat vatan kimin umrunda millet kimin umrunda sen nasıl O babadan oldun Serdar baban ne şerefli adamdı

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

"Bulaşıcı Hastalıklarla İlgili Yasa Tasarısı" Resmi Gazete'de
image Bulaşıcı hastalıkların önlenmesi ve kontrolünün sağlanmasıyla ilgili usul ve esasları düzenlemek amacıyla hazırlanan “Bulaşıcı Hastalıklar Yasa Tasarısı”, Resmi Gazete’de yayımlanarak halkın bilgisine sunuldu.
Karma yem ithalatı serbest bırakıldı
image Hayvancılık Dairesi Müdürlüğü’nün denetimine tabi olan karma hayvan yemi ithalatı, Türkiye, Avrupa Birliği (AB) ve üçüncü ülkelerden Hayvancılık Dairesi’nden ön izin alma koşuluyla  serbest bırakıldı.
Yeltekin: "Hükümet vurguncunun, stokçunun, kan emicinin mi yanında olacak yok...
image Hür İşçi Sendikaları Federasyonu (Hür-İş) Başkan Vekili Ali Yeltekin, başta dar gelirli ve asgari ücretlilerin ekonomik kriz altında ezildiğini belirterek hükümetin “vurguncunun, stokçunun, kan emicinin mi yoksa halkı...