Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Şubat 2018, Perşembe 16:10
banner

TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Denktaş'ı ziyaret etti

TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Denktaş'ı ziyaret ettiTürk Ajansı Kıbrıs (TAK) Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ı ziyaret etti.
Paylaş  
5
8
5
0

Türk Ajansı Kıbrıs (TAK) Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ı ziyaret etti.

SAYGILI

Bugün bakanlıkta gerçekleşen görüşmede konuşan Doç. Dr. Neriman Saygılı, TAK’ın bir önceki hükümette Başbakan Yardımcılığı ve Maliye Bakanlığına bağlı olduğunu hatırlatarak bu dönemde ajansın içinde bulunduğu durum, terfiler ve personel eksikliği konusunda ciddi adımlar atıldığını belirtti. Bunun yanı sıra teknik donanım konusunda sağlamış olduğu katkı ve duyarlılığından ötürü Serdar Denktaş’a teşekkür etti.

DENKTAŞ

Maliye Bakanı Serdar Denktaş ise tüm sıkıntılara rağmen, ajans çalışanlarının halka en doğru ve objektif haberi sunma adına önemli görev üstlendiğini, yanı sıra KKTC ve Kıbrıs Türk Halkı’nın haklı sesini dünyaya duyurulması görevini başarıyla sürdürdüğüne işaret ederek, tüm çalışanları özverili çalışmalarından ötürü gönülden kutladı, yeni dönemin herkes adına daha güzel olmasını diledi.

TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’a ajansa vermiş olduğu her türlü destek için bir kez daha teşekkür ederken, ziyaret anısına plaket takdim etti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

Sol Hareket, Fazıl Önder'i andı
image Sol Hareket, 24 Mayıs 1958’de öldürülen Türk Eğitim Kulübü yöneticisi, İnkılapçı Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni, sosyalist aydın Fazıl Önder’i öldürüldüğü yerde düzenlediği etkinlikle andı.
Koopbank'ın düzenlediği İlkokullar Arası Kompozisyon Yarışması ödül töreni ya...
image Kooperatif Merkez Bankası’nın (Koopbank) gerçekleştirdiği İlkokullar Arası Kompozisyon Yarışması ödül töreni bugün Koopbank’ın yeni Genel Müdürlük Binası’nda Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit’in katılımı ile...
Vergi-Sen, "daire personeline yapılan saldırılar" nedeniyle grev yaptı
image Gelir ve Vergi Dairesi Çalışanları Sendikası(Vergi-Sen), Gelir ve Vergi Dairesi Müdürünün aracının “karanlık odaklar tarafından kundaklandığını” iddia etti ve olayın bir an önce aydınlatılması çağrısında bulundu.