Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 8 Şubat 2018, Perşembe 16:10
TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Denktaş'ı ziyaret etti
TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Denktaş'ı ziyaret ettiTürk Ajansı Kıbrıs (TAK) Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ı ziyaret etti.
Paylaş  
5
8
5
0

Türk Ajansı Kıbrıs (TAK) Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’ı ziyaret etti.

SAYGILI

Bugün bakanlıkta gerçekleşen görüşmede konuşan Doç. Dr. Neriman Saygılı, TAK’ın bir önceki hükümette Başbakan Yardımcılığı ve Maliye Bakanlığına bağlı olduğunu hatırlatarak bu dönemde ajansın içinde bulunduğu durum, terfiler ve personel eksikliği konusunda ciddi adımlar atıldığını belirtti. Bunun yanı sıra teknik donanım konusunda sağlamış olduğu katkı ve duyarlılığından ötürü Serdar Denktaş’a teşekkür etti.

DENKTAŞ

Maliye Bakanı Serdar Denktaş ise tüm sıkıntılara rağmen, ajans çalışanlarının halka en doğru ve objektif haberi sunma adına önemli görev üstlendiğini, yanı sıra KKTC ve Kıbrıs Türk Halkı’nın haklı sesini dünyaya duyurulması görevini başarıyla sürdürdüğüne işaret ederek, tüm çalışanları özverili çalışmalarından ötürü gönülden kutladı, yeni dönemin herkes adına daha güzel olmasını diledi.

TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı, Maliye Bakanı Serdar Denktaş’a ajansa vermiş olduğu her türlü destek için bir kez daha teşekkür ederken, ziyaret anısına plaket takdim etti.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası başkanlığına Kapısız seçildi
Hava Trafik Kontrolörleri Sendikası’nda (HTKS) bugün yapılan “IV. Olağan Genel Kurulu”nda başkanlığa Cem Kapısız seçildi.
Uluçay: "Amaç, bütçeyi en kısa sürede hayata geçirmek"
KKTC’nin 2018 bütçesinin Meclis komitesindeki görüşmeleri 28 Şubat Çarşamba günü başlıyor.
Akça: "Hocalı'da yapılanlar katliam değil, soykırımdır"
Rauf R. Denktaş Düşüncelerini Yaşatma Derneği Genel Başkanı Latif Akça, Hocalı’da yapılanların katliam değil soykırım olduğunu söyledi.