Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 7 Mart 2018, Çarşamba 16:04

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği 8 Mart mesajı yayınladı...

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği 8 Mart mesajı yayınladı...Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği (KTÇB) Genel Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle, sevgi, fedakârlık, üretkenlik ve duyarlılığı temsil eden kadınların huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olduğunu ifade ederek, tüm emekçi kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.
Paylaş  
1
1
1
0

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği (KTÇB) Genel Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle, sevgi, fedakârlık, üretkenlik ve duyarlılığı temsil eden kadınların huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olduğunu ifade ederek, tüm emekçi kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kelle, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü mesajında “Kadınlarımız her zaman ailesine ve toplumuna önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması biz sivil toplum örgütlerine güç vermekle birlikte bizlerin toplum içerisinde var olmasını sağlamaktadır. Günümüzde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kadınların sorunları dile getirilmekte, edinilen deneyimler paylaşılmakta ve kadınların toplumdan beklentileri vurgulanmakta, böylelikle kadınlar arası dayanışmanın en güzel örneklerinden biri sergilenmektedir” ifadelerine yer verdi.

Genel Başkan Kelle yaptığı yazılı açıklamada ayrıca ülkemiz Kuzey Kıbrıs’ta sıradan meslekler dışında üretici kimliğe sahip, idareci kimliğe sahip, müteşebbis kimliğe sahip ve meclisimizde bizleri temsil eden tüm kadın milletvekillerimizin de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nü kutlarken onlara çalışmalarında başarılar diledi.


Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0

Kaza ucuz atlatıldı
Mağusa- Lefkoşa eski anayolunda dikkatsizlik sonucu meydana gelen trafik kazasında iki araç çarpıştı, 5 kişi yaralandı.
Bütçe görüşmelerine yarın devam edilecek
Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu 2018 malı yılı bütçe yasa tasarısını madde madde görüşmeyi sürdürüyor.
Firari tutuklu Hasan Soy aranıyor
Mağusa Polis Müdürlüğü hücrelerinde olay çıkararak kendini yaraladıktan sonra Mağusa Devlet Hastanesi’ne kaldırılan Hasan Soy firar etti