Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 7 Mart 2018, Çarşamba 16:04
banner

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği 8 Mart mesajı yayınladı...

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği 8 Mart mesajı yayınladı...Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği (KTÇB) Genel Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle, sevgi, fedakârlık, üretkenlik ve duyarlılığı temsil eden kadınların huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olduğunu ifade ederek, tüm emekçi kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.
Paylaş  
1
1
1
0

Kıbrıs Türk Çiftçiler Birliği (KTÇB) Genel Başkanı Hüseyin Çavuş Kelle, sevgi, fedakârlık, üretkenlik ve duyarlılığı temsil eden kadınların huzurlu ve sağlıklı bir toplumun temel taşları olduğunu ifade ederek, tüm emekçi kadınların Kadınlar Günü’nü kutladı.

Kelle, 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü mesajında “Kadınlarımız her zaman ailesine ve toplumuna önemli katkılar sağlaması ve hayatın her alanında etkin bir şekilde yer alması biz sivil toplum örgütlerine güç vermekle birlikte bizlerin toplum içerisinde var olmasını sağlamaktadır. Günümüzde düzenlenen çeşitli etkinliklerle kadınların sorunları dile getirilmekte, edinilen deneyimler paylaşılmakta ve kadınların toplumdan beklentileri vurgulanmakta, böylelikle kadınlar arası dayanışmanın en güzel örneklerinden biri sergilenmektedir” ifadelerine yer verdi.

Genel Başkan Kelle yaptığı yazılı açıklamada ayrıca ülkemiz Kuzey Kıbrıs’ta sıradan meslekler dışında üretici kimliğe sahip, idareci kimliğe sahip, müteşebbis kimliğe sahip ve meclisimizde bizleri temsil eden tüm kadın milletvekillerimizin de 8 Mart Dünya Emekçi Kadınlar Günü nü kutlarken onlara çalışmalarında başarılar diledi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Erhürman: "Lefkoşa'da Harmancı'nın oylarını bölmek istemedik"
image Başbakan Tufan Erhürman, ülke gündemini Kıbrıs Postası TV’ye değerlendirdi.
Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
image 21/06/2018 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Buran: "Son 30 yılda en fazla yağış bu haziranda kaydedildi"
image Meteoroloji Dairesi Müdürü Raif İlker Buran, son 30 yılda en fazla yağışın içinde bulunduğumuz haziran ayında kaydedildiğini belirterek, “Serin, nemli, normallerin çok çok üzerinde yağış alan bir ay geçiriyoruz” dedi.