Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 13 Mart 2018, Salı 11:14
banner

Engelli yoklama bildirgeleri için son başvuru tarihi: 30 Mart 2018

Engelli yoklama bildirgeleri için son başvuru tarihi: 30 Mart 2018Çalışma Dairesi engelli yoklama bildirgeleri için son başvuru tarihinin 30 Mart 2018 olduğunu duyurdu.
Paylaş  
5
3
4
0

Çalışma Dairesi engelli yoklama bildirgeleri ile ilgili açıklama yaptı.  

Daire'den yapılan açıklamada “nakdi yardım almakta olan engellilerin tümüne her yıl olduğu gibi bu yıl da yoklama bildirgeleri gönderilmiş olup bu bildirgelerin en geç 30 Mart 2018 tarihine kadar Çalışma Dairesi Bölge Amirliklerine veya Bürolarına ulaştırılmaları gerekmektedir. Herhangi bir nedenle eline yoklama bildirgesi ulaşmayanlar Çalışma Dairesi Bölge Amirlikleri veya Bürolarından yoklama bildirgelerini temin edebilirler” denildi.

30 Mart 2018 tarihine kadar yoklama bildirgelerini Çalışma Dairesi Amirlikleri veya Bürolarına ulaştırmayanlara verilen nakdi yardımın Nisan ayı itibariyle durdurulacağı bildirilen açıklamada “Nakdi yardımın durdurulmaması için, tüm engellilerimizin gereken duyarlılığı göstermeleri önemle rica olunur” denildi.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Genel Kurul'da CAS konuşuldu... Denktaş: "130 civarı çalışanı olan şirketin h...
image Cumhuriyet Meclisi Genel Kurulu’nda ilk olarak Genel Kurul’a sunuşlar yapıldı.
BM Genel Sekreteri'nin rapor taslağına ilişkin yorumlar sürüyor
image Rum siyasiler, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres’in rapor taslağına ilişkin değerlendirmelerini sürdürüyor.
Kayıplar Komitesi üyeleri Moskova'ya gidiyor
image Kayıp Şahıslar Komitesi (KŞK) üyeleri, Uluslararası Kızılhaç’ın düzenlediği bir çalıştayda sunum yapmak üzere Moskova’ya gidiyor.