Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 13 Haziran 2018, Çarşamba 14:57
banner

BKP: "Meclisin toplanamaması, siyasi partilerin keyfi engellemesinden kaynaklanıyor"

BKP: Meclisin toplanamaması, siyasi partilerin keyfi engellemesinden kaynaklanıyorBirleşik Kıbrıs Partisi Genel Sekreteri Salih Sonüstün, iki gün üst üste nisap sorunu nedeniyle meclisin toplanamaması, mecliste bulunan siyasi partilerin, meclisin çalışmalarını keyfi şekilde engellemesinden kaynaklandığını belirtti.
Paylaş  
4
2
5
0

“Seçim meydanlarında halka hizmet için yarıştıklarını söyleyenler, en küçük fırsatları olumsuz biçimde değerlendirmek için ellerinden geleni yapıyorlar” dedi.

MECLİSTEKİ PARTİLERİN TEK DERDİ, KENDİ KOLTUKLARINI KORUMAKTIR

Sağlık, eğitim, ekonomi, tarım, işsizlik ve göç alanlarında dünya kadar sorun varken, bunları görmezden gelerek sistemi tıkamaya çalışanlar, esas niyetlerini halktan saklıyorlar” diyen BKP Genel sekreteri Sonüstün, “Statükonun devamını sağlayan bu partilerin tek derdi, kendi koltuklarını korumak ve birbirlerine üstünlük sağlamaktır” dedi.

BU HALK SİZE İNANMIYOR VE SİZDEN BİR ŞEY BEKLEMİYOR

“Bu halk size inanmıyor ve sizden bir şey beklemiyor” diyen Sonüstün, millet vekilliğini ikinci bir iş olarak gören zihniyet yıkılmadan, gerçek anlamda egemen bir meclis oluşmadan, toplumun önünü açacak yasal çalışmaların yapılmasının mümkün olmadığını vurguladı.

“BKP, sizi halka şikayet etmeye devam edecektir” diyen Sonüstün, halkımızı, mecliste olup biteni yakından takip etmeye çağırdı.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

MS Derneği'nden kamp
image Kıbrıs Türk Multiple Skleroz Derneği, MS hastalarının uzmanlarla buluşmasını sağlayacak, aynı zamanda sosyal yaşantılarına ve rehabilitasyonlarına yönelik aktivitelerin yer alacağı 3. MS Kampı'nı 22-25 Ekim tarihlerin...
Erhürman ile DİSİ Başkanı Neofitu, CTP Genel Merkezi'nde buluştu
image Başbakan Tufan Erhürman ile DİSİ Genel Başkanı Neofitu bir araya geldi.
Kuzey ve Güney Kıbrıs'tan siyasiler ve örgütler 'barışı ve yeniden birleşmeyi...
image Kuzey ve Güney Kıbrıs'tan siyasiler ve sivil toplum örgütleri Kıbrıs sorununu ve çözüm sürecine nasıl katkı koyacağını konuşuyor.