Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 13 Haziran 2018, Çarşamba 15:10
banner

Denktaş, KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği'ni kabul etti

Denktaş, KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği'ni kabul ettiMaliye Bakanı Serdar Denktaş, Ülker Fahri başkanlığında KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği’nin yeni yönetim kurulu heyetini kabul etti.
Paylaş  
3
1
4
0

Bakanlıkta bugün gerçekleşen ziyarette, Ülker Fahri, yeni yönetim kurulu üyeleri ile Maliye Bakanına ziyaret gerçekleştirdiklerini ayrıca geçmiş dönemde bakanlığında gündeminde olan bazı hususlar konusunda fikir alış verişinde bulunma fırsatı yakaladıklarını kaydetti.

Birlik yönetimi özellikle, vergi yasaları ile ilgili tüzük hazırlığı, poliçeler, dijital sisteme geçiş ve trafik sigortasında karşı hasar limitlerinin güncellenmesi konusunu masaya yatırdı.

KKTC Sigorta ve Reasürans Şirketler Birliği başkanı Ülker Fahri ayrıca, sektörel konularda değişime hazır olduklarını ve hükümet ile uyumlu çalışmalara imza koyacaklarını vurguladı.

Yeni yönetim kurulunu tebrik eden Maliye Bakanı Serdar Denktaş, sektörün beklentileri, güncellemeler ve sigorta bilincinin arttırılması noktasında her zaman işbirliğine hazır olduklarını kaydetti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "Akıncı, federasyonun olmayacağını biliyor, hala Rumlar fikir değiştir...
image Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, “Rum tarafı Kıbrıs Türk Halkı’nın haklarını gasp ederken, hükümetin Kıbrıs politikasının olmamasını, Cumhurbaşkanı ile Dışişleri Bakanı arasındaki görüş ayrılıklarının ...
Uluçay: "Kıbrıslı Türklerin temsiliyeti konusunda AB ülkelerine bilgilendirme...
image Cumhuriyet Meclisi Başkanı Teberrüken Uluçay, Cumhuriyet Meclisi Avrupa Parlamentosu (AP) ve Avrupa Konseyi Parlamenter Asemblesi (AKPA) heyetinin AP seçimlerine kadar, Kıbrıslı Türklerin temsiliyeti konusunda Avrupa ...
Özersay: "Sırf, Kıbrıslı Türk olduğu için Kıbrıs Türk halkını temsil ediyor d...
image Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Özersay, Meclis’teki konuşmasında AP seçimleri hakkında görüş bildirdi.