Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Temmuz 2018, Çarşamba 16:43
banner

SOS Çocukköyü Derneği ve ICY Su'dan ortak sosyal sorumluluk projesi  

SOS Çocukköyü Derneği ve ICY Su'dan ortak sosyal sorumluluk projesi   Icy Su, SOS Çocukköyü Derneği‘nin kurumsal destekçileri arasına katıldı. Düzenlenen basın toplantısı sonucunda taraflar birlikte sosyal sorumluluk projesinin ortak anlayış metnine imza attılar.
Paylaş  
5
2
5
0

Ortak Anlayış Metnine SOS Çocukköyü Derneği adına Ulusal Müdür Refika İnce ve Icy Su adına direktör Hüseyin Ruso imza koydu.

Projenin ayrıntıları ve kamuoyuna duyurusu SOS Çocukköyü Derneği ve Icy Su yetkililerinin katılımı ile düzenlenen basın toplantısında yapıldı.

Proje ile, Icy Su tesislerinde üretilip, dolumu gerçekleştirilen 19 litrelik damacanalardan, “+1 çok şey değiştirir” etiketli damacanaları satın aldığınızda, Icy Su satın alınan her etiketli damacana için SOS Çocukköyü Derneğine her damacana için 1,00.-TL(birtürklirası) fon ayıracak.

Ayrıca, Icy su, dernek çatısı altında bakım ve destek alan gençlerin istihdam sürecine de katkı koyacak. Bu çerçevede Icy Suve SOS Çocukköyü Derneği yetkilileri yılda en az üç sefer olası istihdam koşullarını değerlendirecek.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Araçlarla ilgili tüm işlemler artık KTHY binası altında
image Araçlarla ilgili tüm işlemler artık bir çatı altında gerçekleştirilecek.
KTAMS: "Çalışma Dairesi SOS veriyor"
image Kıbrıs Türk Amme Memurları Sendikası (KTAMS), personel eksikliği nedeniyle Gazimağusa ve İskele’deki Çalışma Daireleri’nin “SOS” verdiğini ve bu ilçelerde kayıt dışılığın arttığını belirtti.
Sol Hareket, hükümete, yükselen döviz ve hayat pahalılığı karşısında halkı ko...
image Sol Hareket, hükümete yükselen döviz ve hayat pahalılığı karşısında halkı koruyucu tedbirleri hayata geçirmesi çağrısında bulundu.