Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 5 Ağustos 2018, Pazar 09:17
banner

Dr. Fazıl Küçük Hareketi Başkanı yeniden Mustafa Çaluda oldu

Dr. Fazıl Küçük Hareketi Başkanı yeniden Mustafa Çaluda olduLefkoşa AKM’de gerçekleşen Dr. Fazıl Küçük Hareketi II. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mustafa Çaluda seçildi.
Paylaş  
17
10
18
0

Dün saat 17:00’da Lefkoşa AKM’de gerçekleşen Dr. Fazıl Küçük Hareketi II. Olağan Genel Kurulu’nda Yönetim Kurulu Başkanlığına yeniden Mustafa Çaluda seçildi. 

Genel Kurula UBP Milletvekillerinden Sn. Zorlu Töre, Sn. Ersin Tatar ve Sn. Aytaç Çaluda’nın yanı sıra bazı sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve dernek üyeleri de katıldı.

Genel Kurulun açılış konuşmasını Meclis Başkan Yardımcısı Sn. Zorlu Töre gerçekleştirdi ve  hemen ardından Divan Kurulu oluşturuldu.

Divan Başkanı Gökhan Güler ve iki üye daha Genel Kurulu yönetti. Derneğin üç yıllık mali ve faaliyet raporları Genel Sayman Türkmen Töre tarafından açıklandıktan sonra yeni yönetim oybirliğiyle seçilfi.

Genel Kurulda dernekler yasası gereği iki yıllığına seçilen Genel Yönetim Kurulu, Genel Denetleme Kurulu ve Yüksek Disiplin Kurulu üyelerinin açık isimleri ise şöyle:

Genel Yönetim Kurulu:

Başkan: Mustafa Çaluda

Genel Sekreter: Banu Çalışkanlar

Genel Sayman: Türkmen Töre

Başkan Yardımcısı: Fatih Osman Dikişçi

Üye: Mehmet Küçükalkan

Üye: Yusuf Davutoğlu

Üye: Ergün Kıbcak

Üye: Hakan Kurtlu

Üye: Özdemir Özerem

Üye: Yağmur Aydındağ

Üye: Görkem Önem

Üye: Ömür Ekendal

Genel Denetleme Kurulu:

Başkan: Rıza Gül

Başkan Yardımcısı: Ahmet Sonat

Yazman: Seran Yenen

Üye: Doğukan Arıkan

Üye: Fuat Ayrancıoğlu

Yüksek Disiplin Kurulu:

Başkan: Gökhan Güler

Başkan Yardımcısı: Jale Kuset

Yazman: Derviş Bayraktar

Üye: Orhan Sönmezer

Üye: Reşat Eşan


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
1
 
0
 
0
 
1
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

AFAD'ın Deprem Simülasyon Tırı KKTC'den ayrıldı
image Türkiye Cumhuriyeti İçişleri Bakanlığı Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) bünyesinde faaliyet gösteren Deprem Simülasyon Tırı, eğitsel faaliyetlerini tamamlayarak Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nden ayrıldı.
Çarşamba ve Perşembe yağmurlu
image Meteoroloji Dairesi, bölgenin alçak basınç sistemiyle serin ve nemli hava kütlesinin etkisi altında kalacağını, çarşamba ve perşembe sağanak yağmur beklendiğini açıkladı.
Güzelyurt ve Lefke ilçelerinde doludan zarar gören narenciye köyleri askıda
image Genel Tarım Sigortası, Güzelyurt ve Lefke ilçelerinde doludan zarar gören narenciye köyleri ve paftalarıyla ilgili listelerin bugün asıldığını, 29 Mart’a kadar itiraz kabul edileceğini duyurdu.