Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 10 Ağustos 2018, Cuma 15:45
banner

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Gürsel Özyiğit, KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper'i kabul etti

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Gürsel Özyiğit, KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper'i kabul ettiKKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper ve Genel Müdür Yardımcısı Fevzi Tanpınar, Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Gürsel Özyiğit’e nezaket ziyaretinde bulundular.
Paylaş  
3
0
4
0

Milli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Gürsel Özyiğit, KKTC Telsim ile birlikte, bir çok projede yer almaktan dolayı çok mutlu olduklarını ifade etti. KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper’e hayırlı olsun ve başarı dileklerini sunan Özyiğit, bundan sonra da birlikte projelerde yer almaya devam edeceklerini söyledi.

KKTC Telsim Genel Müdürü Cenk Alper, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile birlikte 9 yıldır, Güvenli İnternet Seminerleri, Atatürk ve Dr. Fazıl Küçük konulu kompozisyon yarışmaları, 6 yıldır ise Liselerarası Müzik Yarışması ve Çocuk Gözüyle Fotoğraf Yarışmalarını birlikte düzenliyor olmaktan çok mutlu olduklarını ifade etti. Bir GSM firması olarak, çocuklara ve gençlere yönelik sürdürülebilir sosyal sorumluluk projeleri ürettiklerini söyleyen Alper, Milli Eğitim ve Kültür Bakanlığı ile bu projelere devam edeceklerini kaydetti.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Ziya Öztürkler yazdı: "Yüksek öğrenim burs ve bilgi sistemi nedir?"
image Ziya Öztürkler yazdı: “Yüksek öğrenim burs ve bilgi sistemi nedir?”
Bugün mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık
image 21/08/2018 tarihli mutlaka okumanız gereken köşe yazılarını sizler için hazırladık.
Dr. Fazıl Küçük Hareketi Anıttepe'yi ziyaret etti
image Dr. Fazıl Küçük Hareketi arife günü Dr. Fazıl Küçük’ü de kabri başında ziyaret etti.