Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Eylül 2018, Cuma 13:27
banner

Vakıflar Arabahmet İyilik Evi'nde yaz dönemi pasta börek kursu tamamlandı

Vakıflar Arabahmet İyilik Evi'nde yaz dönemi pasta börek kursu tamamlandıVakıflar Arabahmet İyilik Evi’nde düzenlenen ve bölgede yaşayan 12 kursiyerin katıldığı yaz dönemi “Pasta-Börek Kursu” başarı ile tamamlandı.
Paylaş  
4
1
4
0

Kursiyerlere usta eğitmen Pınar Soykara tarafından hem Kıbrıs’a özgü tatlar, hem de uluslararası lezzetler öğretildi.

Kıbrıs Vakıflar İdaresi, kursiyerlere, kurs süresince edindikleri bilgi ve becerileri daha ileriye taşıyabilmeleri için, kurs bitiminde Rondo seti hediye etti.

Gönüllü kurs eğitmeni Pınar Soykara, kursla ilgili yaptığı değerlendirmede, bölge halkının kendini geliştirmesi, meslek sahibi olması ve topluma yararlı işler yapması adına açılan kurslar için Başbakanlık, Kıbrıs Vakıflar İdaresi ve Vakıflar Arabaahmet İyilik Evi yöneticilerine teşekkür etti.

Yaz boyunca çeşitli kurslar düzenleyen Vakıflar Arabahmet İyilik Evi’nde gelecek dönemde de bölge halkına yönelik bir çok kursun düzenlenmesi planlanıyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Denktaş: "Adalet Bakanlığı kurup yargıyı oraya bağlamayı istemek ülkenin sonu...
image Maliye Bakanı Serdar Denktaş da tasdik memurluğu konusunda yapılan konuşmaya işaret ederek sadece hukuk mezunu olan tasdik memurlarının hukuk bilgisi gerektiren anlaşmaları imzalaması konusunda düzenlemenin yapıldığın...
Zaroğlu: "Altyapı eksiklikleri çözülmeden hizmetler çağdaş bir noktaya geleme...
image YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu  ülkede hukuk sisteminde birçok sorun olduğunu söyledi.
Berova: "Vatandaşlar, adalete ulaşma noktasında uzun bir süreç içerisine giri...
image Mahkemeler bütçesi ele alınırken söz alan Özdemir Berova, adalete ulaşma adına bir kişi işlem yapmaya başladığında, yüklü bir bilanço ile karşılaşıldığını ve adalete ulaşma adına uzun bir sürece girdiğini söyledi.