Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Ekim 2018, Perşembe 08:40
banner

Eğitim Bakanı Özyiğit, Fas'a gitti

Eğitim Bakanı Özyiğit, Fas'a gittiMilli Eğitim ve Kültür Bakanı Cemal Özyiğit, eğitimle ilgili konferansa katılmak üzere Fas'a gitti.
Paylaş  
10
11
10
2

Özyiğit, KKTC’nin Kıbrıs Türk Devleti sıfatıyla gözlemci üyesi olduğu İslam İşbirliği Teşkilatı bünyesinde faaliyet gösteren İslam Eğitim, Bilim ve Kültür Teşkilatı tarafından düzenlenen 13. İslam Eğitim, Bilim ve Kültür Genel Konferansı’nda konuşma yapacak. Yarın başlayacak konferans cuma günü tamamlanacak.

Bakanlıktan verilen bilgiye göre, Fas’ın başkenti Rabat’ta düzenlenecek konferansa katılmak üzere bugün ülkeden ayrılan Bakan Özyiğit’e temasları sırasında eğitim-öğretim uzmanı Şebnem Pekdoğan eşlik edecek.

Özyiğit, Rabat’taki konferansta konuşma yapacak, ayrıca teşkilata üye ülkelerin eğitim ve kültür bakanları ve delegasyonlarıyla da görüşme gerçekleştirecek.

Özyiğit konferansın ve temaslarının tamamlanmasının ardından 14 Ekim Pazar günü KKTC’ye dönecek.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
4
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
11 Ekim 2018, Perşembe
Osman         - Gönyeli
Hayırdır ? Okullardaki eksiklikler giderildi ? Kitaplar geldi ? Çocuklar tamamdır ? Taşımacılık sorunları bir tamam çözüldü ? Kutlamaya mı gidiyon ya efendi ? GİDECEKSİNZ en kısa zamanda inşallah !!

11 Ekim 2018, Perşembe
lefkoşalı         - lefkoşa
MAŞŞALLAH BAKANIMA İLAHİYAT KOLEJİNDE YAŞANANLARDAN VE SÖYLEMLERDEN SONRA BEN AVRUPA BİRLİĞİ TARAFINDAN EĞİTİM İLE İLGİLİ DÜZENLENECEK KONFERANSLARA KATILMASINI BEKLERKEN ANCAK İSLAM EĞİTİM BİLİM VE KÜLTÜR KONFERANSINA KATILIYOR EHHH NAPACAN SENDA GEZECEN HER ZAMAN BAKAN OLUNMAZ :))))

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "KKTC devleti şaka için kurulmadı"
image Başbakan Ersin Tatar, KKTC'yi güçlendirmek ve kalkındırmak, Kıbrıs Türk halkına refah sağlamak, bu topraklardaki hak ve çıkarları korumak için mücadeleyi sürdüreceklerini kaydetti. Tatar, "KKTC devleti şaka için kurul...
Gürcafer: "Kavga çıkarmayı meziyet sayanlar süreci havaya uçurdu"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi bölgeleri için yürütülen imar planı çalışmalarının, kavga çıkarmayı meziyet sayan bazı kesimlerin davranışları nedeniyle ...
Yüksek İdare Mahkemesi, Mağusa, İskele ve Yeniboğaziçi Emirnamesi ile ilgili ...
image Yüksek İdare Mahkemesi, Gazimağusa, İskele ve Yeniboğaiçi Bölgesi Geçiş Süreci Emirnamesi'nde, vize işlemlerinin tamamlanması süreleri ile alakalı yapılan bir değişiklik hakkında ara emri aldı.