Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2018, Perşembe 13:30
banner

Ciklos'ta ölenlerin isimleri tespit edildi!

Ciklos'ta ölenlerin isimleri tespit edildi!Ciklos’ta yaşanan felaketin ardından ulaşılan cesetlerin kimlikleri tespit edildi.
Paylaş  
14
13
15
1

Kıbrıs Postası

Sel sularına kapılarak yaşamını yitiren ve bu sabah cesetlerine ulaşılan üç kişinin kimlikleri tespit edildi.

Ölen şahısların; 18 yaşındaki Gaye Soyutok, 21 yaşındaki Tolga Bekçi ve 23 yaşındaki Ahmet Kılıç olduğu öğrenildi.

Kayıp diğer şahıs ve aracın aranmasına devam ediliyor.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
1
 
0
 
1
 
1
 
3
 
10
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Aralık 2018, Cuma
Sami         - Girne
Artık üşümeyeceksiniz, ıslanmayacaksınız, karanlıktan korkmayacaksınız Tolga Bekçi, Ahmet Kılıç, Gaye Soyutok, Günay Kandaz... :'( Rahat uyuyun :'( Hepimiz katiliz... Bu cinayeti organize olarak yıllardır planlayıp işledik! Yıllar yılı ilmek ilmek ördük onların hayatına son verecek sistemsizliği! Sırası geldi evladımızı işe aldırtmak için, sırası geldi vakıf mallarından ya da tarımsal arazilerden, ya da kırsal kesim arsalarından biceğezini de bize versin diye, sırası geldi yasalara aykırı olarak inşa ettiğimiz kaçak yapılarımıza izin versin diye, sırası geldi ihaleleri bize versin diye, sırası geldi bize verdiği ihalede çaldığımız asfaltı görmezden gelsin diye, sırası geldi devletteki işciğimiz olsun diye, sırası geldi mevkimiz artsın diye, sırası geldi sırf iyi adamdır diye, sırası geldi düğünümüze ya da cenazemize geldi diye, sırası geldi köylümüz diye..... diye... hayatı boyunca tek bir kitap okumamış, gazete sayfalarının spor sayfaları dışındaki sayfalarına bakmamış, ezberlediği birkaç beylik laf dışında konuşacak hiç bir konusu olmayan, eğitimsiz, kaçakçı, interpol tarafından arandığından ülke dışına bile çıkamayan, yalancı, vizyonsuz, dünyayı okumaktan aciz, rüşvetçi, komisyoncu, dünyayı sadece Sarayönü'nden ibaret zanneden, tek malzemesi polülizm olan, kamuya yani bize ait olanı peşkeş çekmek dışında bu topraklara katabileceği herhangi bir projesi olmayan..... insanları seçerek, yani ayakları baş yaparak işledik bu cinayeti! Bize dokunmayan yılan bin yaşasın deye deye göz yumduk her türlü yolsuzluğa, kaçakçılığa, yasadışılığa! Şimdi günah keçisi aramaya gerek yok! Aynaya bakmamız yeter! Umarım yaşadığımız bu vahim olay bizlerde bir vicdan ayaklanmasına neden olur ve kendimize, hırslarımıza, itmek bitmek bilmeyen haksız ve kolay kazanç elde etme arayışlarımıza bir fren yapmamıza neden olur!

banner
banner
banner
banner
banner

Bugünün en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık
image 25/08/2019 tarihli en çok okunan 10 haberi sizler için hazırladık.
Tatar, Ankara, Konya, İstanbul ve Muş'ta bir dizi temaslarda bulunacak...
image Başbakan Ersin Tatar, Ankara, Konya, İstanbul ve Muş’ta bir dizi temaslarda bulunacak.
Töre , Denizli'ye gidiyor
image Meclis Başkan Yardımcısı Zorlu Töre, Denizli’de yarın düzenlenecek Konferans’ta konuşacak.