Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2018, Perşembe 13:30
banner

Ciklos'ta ölenlerin isimleri tespit edildi!

Ciklos'ta ölenlerin isimleri tespit edildi!Ciklos’ta yaşanan felaketin ardından ulaşılan cesetlerin kimlikleri tespit edildi.
Paylaş  
1
4
2
1

Kıbrıs Postası

Sel sularına kapılarak yaşamını yitiren ve bu sabah cesetlerine ulaşılan üç kişinin kimlikleri tespit edildi.

Ölen şahısların; 18 yaşındaki Gaye Soyutok, 21 yaşındaki Tolga Bekçi ve 23 yaşındaki Ahmet Kılıç olduğu öğrenildi.

Kayıp diğer şahıs ve aracın aranmasına devam ediliyor.


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
1
 
0
 
0
 
1
 
3
 
10
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
7 Aralık 2018, Cuma
Sami         - Girne
Artık üşümeyeceksiniz, ıslanmayacaksınız, karanlıktan korkmayacaksınız Tolga Bekçi, Ahmet Kılıç, Gaye Soyutok, Günay Kandaz... :'( Rahat uyuyun :'( Hepimiz katiliz... Bu cinayeti organize olarak yıllardır planlayıp işledik! Yıllar yılı ilmek ilmek ördük onların hayatına son verecek sistemsizliği! Sırası geldi evladımızı işe aldırtmak için, sırası geldi vakıf mallarından ya da tarımsal arazilerden, ya da kırsal kesim arsalarından biceğezini de bize versin diye, sırası geldi yasalara aykırı olarak inşa ettiğimiz kaçak yapılarımıza izin versin diye, sırası geldi ihaleleri bize versin diye, sırası geldi bize verdiği ihalede çaldığımız asfaltı görmezden gelsin diye, sırası geldi devletteki işciğimiz olsun diye, sırası geldi mevkimiz artsın diye, sırası geldi sırf iyi adamdır diye, sırası geldi düğünümüze ya da cenazemize geldi diye, sırası geldi köylümüz diye..... diye... hayatı boyunca tek bir kitap okumamış, gazete sayfalarının spor sayfaları dışındaki sayfalarına bakmamış, ezberlediği birkaç beylik laf dışında konuşacak hiç bir konusu olmayan, eğitimsiz, kaçakçı, interpol tarafından arandığından ülke dışına bile çıkamayan, yalancı, vizyonsuz, dünyayı okumaktan aciz, rüşvetçi, komisyoncu, dünyayı sadece Sarayönü'nden ibaret zanneden, tek malzemesi polülizm olan, kamuya yani bize ait olanı peşkeş çekmek dışında bu topraklara katabileceği herhangi bir projesi olmayan..... insanları seçerek, yani ayakları baş yaparak işledik bu cinayeti! Bize dokunmayan yılan bin yaşasın deye deye göz yumduk her türlü yolsuzluğa, kaçakçılığa, yasadışılığa! Şimdi günah keçisi aramaya gerek yok! Aynaya bakmamız yeter! Umarım yaşadığımız bu vahim olay bizlerde bir vicdan ayaklanmasına neden olur ve kendimize, hırslarımıza, itmek bitmek bilmeyen haksız ve kolay kazanç elde etme arayışlarımıza bir fren yapmamıza neden olur!

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akaryakıtta gece yarısı indirimi!
image Bu geceden itibaren kurşunsuz 95 ve kurşunsuz 98'de 15 kuruş, gazyağı ve Euro Diesel'e ise 20 kuruş indirim yapıldı.
Örgütler, belediye ve halk yarın 'büyük eylem'i görüşecek
image Ekonomik Platform ve halktan kesimler yarın yapacakları toplantıda KTİMB Başkanı Cafer Gürcafer'in bu akşam yaptığı eylem duyurusunu görüşecek.
Gürcafer: "Salı günü çok büyük eylem var. Hükümete mesajım; 5 gününüz var!"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa-Yeniboğaziçi-İskele Emirnamesi'yle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Sektör bileşenlerinin yoğun katılım gösterdiği ve salonun hınca hınç do...