Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 6 Aralık 2018, Perşembe 16:20
banner

Bazı şirketler, felaket mağduru vatandaşlara yardım eli uzattı

Bazı şirketler, felaket mağduru vatandaşlara yardım eli uzattıÜlkede yaşanan olağanüstü koşullardan ötürü zor duruma düşen vatandaşlar için, Mado; mutfağını ve ADF Mobilya da atölyesini ücretsiz kullanıma açarken, KKTCELL de operatör kullanıcılarına 24 saat boyunca her yöne kullanabilecekleri 100 dakika hediye etti.
Paylaş  
1
3
1
0

Kıbrıs Postası

Ülke genelinde yaşanan olağanüstü durumdan etkilenen insanların yardımına koşan bazı şirketler, vatandaşa yardım eli uzattı.

MADO, evini, mutfağını su basan herkesi bayilerine misafir etmeye davet ederken, ADF Mobilya ise sel felaketinde evleri zarar gören vatandaşların mobilyalarını ücretsiz tamir edeceklerini açıkladı.

KKTCELL de olağanüstü koşullardan ötürü vatandaşın doğabilecek iletişim ihtiyaçlarını karşılamak adına, kullanıcılarına 24 saat boyunca her yöne kullanabilecekleri 100 dakika gönderdi. Şirketlerden yapılan açıklamalar şöyle:

MADO:  “İçimiz yanıyor. Evini, mutfağını su basan herkesi Mado’da misafir etmeye açığız. Gelin elimizden geldiği kadar yaraları birlikte saralım.”

ADF MOBİLYA: DOSTLUKLAR ZOR GÜNLER İÇİNDİR...

Ülkemizde yaşanan sel felaketinde evleri zarar gören vatandaşlarımıza destek olmak amacıyla mobilyalarını ücretsiz tamir ediyoruz...

ADF Mobilya Yönetimi

KKTCELL: “Ülkemizde yaşanan olağanüstü koşullarda doğabilecek iletişim ihtiyaçlarınız için 24 saat süresince yurtiçi her yöne geçerli 100 dakika hattınıza tanımlanmıştır. BIP üzerinden de internet kotanızı kullanmadan iletişime geçebilirsiniz. Ülkemize geçmiş olsun.”


banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
18
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Akaryakıtta gece yarısı indirimi!
image Bu geceden itibaren kurşunsuz 95 ve kurşunsuz 98'de 15 kuruş, gazyağı ve Euro Diesel'e ise 20 kuruş indirim yapıldı.
Örgütler, belediye ve halk yarın 'büyük eylem'i görüşecek
image Ekonomik Platform ve halktan kesimler yarın yapacakları toplantıda KTİMB Başkanı Cafer Gürcafer'in bu akşam yaptığı eylem duyurusunu görüşecek.
Gürcafer: "Salı günü çok büyük eylem var. Hükümete mesajım; 5 gününüz var!"
image Kıbrıs Türk İnşaat Müteahhitleri Birliği Başkanı Cafer Gürcafer, Mağusa-Yeniboğaziçi-İskele Emirnamesi'yle ilgili bir basın toplantısı düzenledi. Sektör bileşenlerinin yoğun katılım gösterdiği ve salonun hınca hınç do...