Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 11 Şubat 2019, Pazartesi 16:11
banner

UBP Genel Başkanı Tatar: "KKTC'yi yaşatıp yücelteceğiz"

UBP Genel Başkanı Tatar: KKTC'yi yaşatıp yücelteceğizUlusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, “herkesin Devlet’e dört elle sarılması gerektiğini belirtti ve “bizim ana gayemiz KKTC’yi yaşatıp yüceltmektir. Rumun istedikleri ortadadır. Kimse hayal görmesin” dedi.
Paylaş  
1
2
1
1

Tatar, “KKTC’nin kalkınmasında duyarlı, sorumluluk sahibi basına da büyük görevler düştüğünü” vurguladı.

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, Kıbrıs Türk Basın Konseyi’nin dayanışma yemeğine onur konuğu olarak katıldı.

Tatar, yaptığı konuşmada “KKTC’yi kalkındırabilmek için yeni plan ve projeler hazırlıyoruz. Halkımızın refah, güven ve mutluluğunun artması şarttır. Kendimizi buna uygun olarak hazırlıyoruz” dedi.

UBP Genel Başkanı Tatar şöyle konuştu:

“Biz bu ülkeyi, halkımızı seviyoruz. Anavatan Türkiye ile yakın ve kardeşçe ilişkilerin hep sürmesinden yanayız. Rumlar,  bizim geleceğimizi tehlikeye atmayacak bir anlaşma olursa olur. Olmazsa, olmaz. Ne isterse olsun, biz kendi kendimizi yönetme hakkımızdan, Devlet olma noktamızdan, güvenliğimizden geri adım atmamalıyız. Biz UBP olarak bunda kararlıyız.”

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, konuşmasında kendisini onur konuğu olarak davet eden Kıbrıs Türk Basın Konseyi Başkanı Doç. Dr. Şule Aker nezdinde herkese teşekkür etti. Basının önemine değinen Tatar Kıbrıs Türk Basının usta kalemleri ile bir arada olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Tatar, “KKTC’nin kalkınmasında duyarlı, sorumluluk sahibi basına da büyük görevler düştüğünü” vurguladı.

Tatar, “herkesin Devlet’e dört elle sarılması gerektiğini belirtti ve “bizim ana gayemiz KKTC’yi yaşatıp yüceltmektir. Rum tarafının istedikleri ortadadır. Kimse hayal görmesin” dedi.

Yemekte konuşan Kıbrıs Türk Basın Konseyi ve aynı zamanda Dünya Basın Konseyi Başkanı olarak da görev yapan Doç. Dr. Şule Aker’de UBP Genel Başkanı Sayın Ersin Tatar’ı aramızda görmekten dolayı büyük memnuniyet duymaktayız. Bizleri kırmayarak geldiği için kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
3
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
11 Şubat 2019, Pazartesi
NIHAT         - MAGUSA
74den sonar kurduklarimizi cok mamur ettik.KKTC=BOS TENEKE

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tohumluk materyali hazırlama hizmetine devam edilecek
image TÜK, tohumluk materyali hazırlama hizmetine devam edileceğini duyurdu.
Bakanlar Kurulu toplantısı 6 saat sürdü: Açıklama yapılmadı
image Yaklaşık 6 saat süren Bakanlar Kurulu toplantısı sonrasında açıklama yapılmadı.
İkamet izinsiz 2 kişi tutuklandı
image Suçla operasyonel mücadele çalışmaları sonucunda ikamet izinsiz 2 kişi tutuklandı.