Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 14 Mart 2019, Perşembe 18:20
banner

Tatar, Alayköy ziyaretinde vurguladı: "Birlik olursak KKTC kazanır"

Tatar, Alayköy ziyaretinde vurguladı: Birlik olursak KKTC kazanırUlusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, "Kuzey Kıbrıs Türk  Cumhuriyeti halkının birlik ve beraberlik içinde olması, Anavatan Türkiye ile işbirliğini sürdürmesi halinde mutlaka istediklerini elde edeceğini, kazanacağını" vurguladı.
Paylaş  
4
4
4
0

Ersin Tatar, “ bu sonucu bilenlerin Kıbrıs Türk Halkı’nı bölmeye, Anavatan Türkiye’den ayırmaya çalıştıklarına dikkati çekti ve “ kim neyi , niçin savunuyor, arkasında kim olabilir diye düşününce mesele anlaşılıyor. Halk olarak uyanık olmalı, İçimizde başkaları adına faaliyet yürütenlere geçit vermemeliyiz. Birlik olursak KKTC kazanır. Biz kazanırız. Başkaları değil,“ dedi.

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, köy ve bölge ziyaretleri çerçevesinde dün gece Alayköy’de idi.

Tatar, Alayköy’de önemli bir kalabalık ve coşku ile karşılandı.

UBP Genel Başkanı yaptığı konuşmada, “ UBP’nin her zaman Kıbrıs Türk Halkı’nın en büyük siyasal gücü olduğuna işaret etti ve “ halkımızın desteği her geçen gün daha da artıyor. Ne yaparlarsa yapsınlar bizim önümüzü kesemezler. Halk , bu ülkeyi en iyi yönetecek kadroların , kendisine en iyi hizmet verecek partinin UBP olduğunu yaşayarak anlamıştır” diye konuştu.

Tatar, “ Kuzey Kıbrıs Türk  Cumhuriyeti Halkı’nın birlik ve beraberlik içinde olması, Anavatan Türkiye ile işbirliğini sürdürmesi halinde mutlaka istediklerini elde edeceğini, kazanacağını” vurguladı.

Ersin Tatar, “ bu sonucu bilenlerin Kıbrıs Türk Halkı’nı bölmeye, Anavatan Türkiye’den ayırmaya çalıştıklarına dikkati çekti ve “ kim neyi , niçin savunuyor, arkasında kim olabilir diye düşününce mesele anlaşılıyor. Halk olarak uyanık olmalı, İçimizde başkaları adına faaliyet yürütenlere geçit vermemeliyiz “ dedi.

 “ Tüm sektörlerin kötüye gittiğini, üniversitelere gelen öğrenci, turist sayısında önemli düşüşler yaşandığını, üretimin gerilemekte olduğunu” anlatan UBP Genel Başkanı Tatar, “ Türkiye ile Mali ve Ekonomik İşbirliği Protokolü imzalayamamanın izahı olamayacağını, bunu yapmayan, yapamayan bir hükümetin ayakta duramayacağını” kaydetti.

UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, “ artık büyük projler, cesaretli, gerçekçi  adımlar atarak ülke ekonomisinin kalkınmasını sağlamak gerektiğini, kendisinin buna kararlı olduğunu” vurguladı.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
1
 
0
 
3
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Ada, tozlu havanın etkisi altında kalmaya devam edecek
image Kuzey Afrika'dan gelen tozlu hava etkisini sürdürecek.
Sibel Tatar'dan Başbakan Ersin Tatar'a hediye: "Sayın Başbakanım, Sevgili Ers...
image Sibel Tatar, Başbakanlık görevini devralan eşi Ersin Tatar'ı tebrik etti.
Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Zeki Çeler, malvarlığını açıkladı
image Çalışma ve Sosyal Güvenlik eski Bakanı Zeki Çeler, sosyal medya hesabından malvarlığını açıkladı.