Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 15 Nisan 2019, Pazartesi 20:00
banner

Polis, Zaroğlu'nun aracına el koydu! "Zaroğlu araçta değildi"

Polis, Zaroğlu'nun aracına el koydu! Zaroğlu araçta değildiLefkoşa mezarlığı yanında çevirme yapan polis ekipleri, YDP Milletvekili Bertan Zaroğlu'nun aracına el koydu. Zaroğlu bu durumu sosyal medya hesabından canlı yayınla kamuoyuna duyurdu.
Paylaş  
44
44
41
17

Kıbrıs Postası

Lefkoşa mezarlığı yanında çevirme yapan polis ekipleri, Yeniden Doğuş Partisi (YDP) Milletvekili Bertan Zaroğlu’nun aracına el koydu.

Bu durumu kişisel sosyal medya hesabı üzerinden canlı yayınla paylaşan Zaroğlu, yayında şu ifadelere yer verdi:

“Kutlay Malek isimli polis, şube amirliğinin bize tam emri var diyor. Bu nedenle anahtarımı vermediğini söylüyor. Ben bir milletvekiliyim, dokunulmazlığım var. Polis, aracımı gasp etmiş durumda. Polis Genel Müdürü Süleyman Manavoğlu’na telefon ettim, toplantıda olduğu için kendisine ulaşamadım. Manavoğlu’ndan bunun hesabının sorulmasını istiyorum. Karakola gidip davacı olacağım.”

KIBRIS POSTASI OLAYIN DETAYLARINA ULAŞTI

Öte yandan konuyla ilgili Kıbrıs Postası'nın ulaştığı bilgilere göre kiralık plakalı araç, YDP'li vekil Zaroğlu'nun adına sigortalanmasına karşın, bir başka kişi tarafından kullandığı öğrenildi.

Polisin, çevirme sırasında araç sürücüsünün, aracın kendi adına olmaması ve evraklarda adının geçmesinden ve gerekli belgeleri ibraz edememesinden ötürü araca el koyduğu belirtilirken yine edinilen bilgilere göre polis kontrolü sırasında Zaroğlu’nun araçta olmadığı ifade edildi.

Polis, Zaroğlu'nun olay yerine gelmesinin ardından aracı teslim ederken, aracı sigorta yasasına aykırı bir şekilde kullanan sürücüye ceza kesti.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
44
 
1
 
3
 
5
 
19
 
1
 
1
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
17
ONAY BEKLEYENLER
0
18 Nisan 2019, Perşembe
CAN TUFAN         - LEFKOŞA
-adamın aklının tamamen farklı bir yerde olmasını tamamen es geçiyorum-

bir şekilde farklı topluluklara`:!` katılarak, beyninin yeteceğinden daha fazla paranın eline geçmesiyle, kendisini kaybedip, etrafındaki herkesin kendisine kul köle olması gerektiğine inanan insandır. gittiği restaurantta garsonları hor gören, katıldığı toplantılarda beyninin yetmemesinden kaynaklanan ezikliğini, konuyu başka yere çekerek örtmeye çalışan, ekip toplantılarında kendi söylemek istediği şeyi başkalarının üzerine yıkan, haksız olduğu anda direk çirkefleşen, lanet olası insanlardır bunlar.

bu insanlar için tek dileğim; kendilerine bahşedilen o beyinlerini bir gün gerçekten kullanmaları.

16 Nisan 2019, Salı
Gulyemin         - Lefkosa
Arabayi Ben kiralaycam,
Başkasi sürecek.
Bir koku var.

16 Nisan 2019, Salı
Gursel         - Lefkosa
Nasıl Vatandaş Yapıldı:
Adı: Bertan Zaroğlu.
Mesleği: Dernek Başkanı.
Askerlik Durumu: Çürük, muaf.
Sigorta Yatırımı: Sıfır
Ödediği Vergi: Sıfır
Ülkeye Katma Değeri: Sıfır
Yurttaşlık Yasası: Sayı 25/1993
Madde 9. İstisnai Olarak Yurttaşlığa Alınma:
Madde 9 (1) (B):
"Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetine sanayi, ticaret, turizm, sosyal ve ekonomik alanlarda yatırım yapmış olan veya bilim, teknik, siyaset veya kültür alanlarında olağanüstü hizmeti geçmiş veya hizmet verebilecek kişiler Bakanlığın önerisi üzerine Bakanlar Kurulu Kararı ile Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti yurttaşlığına alınabilir"...
20 Ocak 2010 - Bakanlar Kurulu kararı...
UBP Hükümeti
Altında imzası olan Bakanlar Kurulu Üyeleri:
Başbakan: Derviş Eroğlu
Dışişleri Bakanı: Hüseyin Özgürgün
İçişleri Bakanı: İlkay Kamil
Maliye Bakanı: Ersin Tatar
Sağlık Bakanı: Ahmet Kaşif
Ulaştırma Bakanı: Hasan Taçoy
Tarım Bakanı: Nazım Çavuşoğlu
Eğitim Bakanı: Kemal Dürüst
Ekonomi Bakanı: Sunat Atun
Turizm Bakanı: Ersan Saner
Çalışma Bakanı: Türkay Tokel
Üç adet oy için bu halkı satanların altısı hala daha mecliste... Uyumuyoruz, herkesin ne b.k olduğunu biliyoruz.

16 Nisan 2019, Salı
Hasan         - Girne
Sağlıklı düşünebilen bir VEKİL; görevini yapan polisini, takdir etmesini bilendir!..
Sen GİT;
KURTLAR VADİSİNDE ROL KES!
"ARTİS".

16 Nisan 2019, Salı
can tufan         - lefkoşa
Trafik Polisi, ülke düzeyinde yol ve trafik düzenini,
yürürlükteki Yasa, Tüzük ve Yönetmelik kurallarına
göre sağlayan, denetleyen ve trafik kazalarını önleyici
etkinliklerde bulunan ve motorlu ve motorsuz taşıt
araçlarının fenni muayene işlemlerini yapmaya yetkilidir. Polisimize saygı göstereceğine saygısız olan kendisidir.

16 Nisan 2019, Salı
Bora         - Girne
Kalite meselesi,pardon ama bu adam degil milletvekili KKTC vatandasi olma kapasitesi bile yoktur ama saibeli bir sekilde vatandas yapilmis.Kesinlikle,hic zaman kaybedilmeden vatandasliktan cikarilsin ve geldigi yere gonderilsin.Yaptigi resmen açıkça tacizdir,belki geldigi cografada gecerlidir ama burasi Kibris.Arikli bu adami partiden hic zaman kaybetmeden yollatmalidir.

16 Nisan 2019, Salı
hasan tas         -

16 Nisan 2019, Salı
Dilan lutfi         - Guzelyurt
Valla senden milletin vekili olmaz. Cok kabadayilik yapiyorsun. Senin bir araban yokmu yahu? Gecen hafta da guzelyurtlu bir kadinin beyaz arabasiyle yali orduevine, askerlere kimlik gostermeyerek, kabadayica ben milletvekiliyim diye dinlemeyerek surup girdin. Ne bu kabadayilik? Tabi sonra cikartildin. Senin askerimize saygin bu kadar mi? Tabi sen askerlik yapmadigin icin nerden bileceksin. Unutma bu gibi davranislarda bir rum olsa kursunu anlinin ortasina sikardik. Askerime karsi sakin bir daha tekrarlama bu terbiyesizligi.polis senin agzinin payini vermeli. Sen milletvekili olmussun ama adam olmak baska bir ozelliktir.

16 Nisan 2019, Salı
H.k         - Hatay

15 Nisan 2019, Pazartesi
Kemal Uyumsal         -

15 Nisan 2019, Pazartesi
Hasan         - Girne
Bertan Zaroğlu yani şimdi sen milletvekilisin diye kendini ne zanneden hakikatden merak ettim. O videoda defalarca milletvekili olduğunu söyledin ne yani ne ? Nesin sen ? Ayrıcalıklı mı ? Farklı bir gezegenden mi geldin ? İlah mısın? Nesin sen ? Defalarca milletvekili olduğunu söylüyorsun. Bikere sen Şov peşinde sin bunu herkes farkında canlı yayın yapıyorsun polise topluma seni elestirenlere , gazetecilere dil uzatiyorsun dil uzattikca alçalıyorsun ve farkında değilsin. sen bize uygun bir vekil değilsin davranışların bize ters . Ne demek yahu orda genç polisler görevini yapacak ve senda eline alacan telefonu ve çekim yapacan ne yapmaya, insanların kafasında ne gibi bir algı yaratmaya ćalistin ? 500 defa milletvekili olduğunu söyledin ne yani ne vekilsen sana kimse bu memleketde çekil oyanı deyemez zanneden. Senin bu halk ne yapmaya çalıştığını iyi çözdü. Sen merak etme...

15 Nisan 2019, Pazartesi
HASAN         - GIRNE
KKTC SINILARI İÇERİSİNDEKİ YASALARDA ARABALARIN DA DOKUNULMAZLIĞI OLDUĞUNU YENİ YENİ ÖĞRENİYORUZ. YASALARI DA ÖĞRENMEMİZ LAZIM.

15 Nisan 2019, Pazartesi
HASAN         - GIRNE
SENIN HERSEYIN SAIBELI BE EFENDI.VATANDASLIGIN,GECMISIN,SOZDE ISHAYATIN,ASKERLIGI KAYTARISIN,HANGI MILLETIN MILLETVEKILI OLUSUN HEP SAIBELI.PILINI PIRTINI TOPLA VE GIT BU ULKEDEN,SEVILMIYORSUN.

15 Nisan 2019, Pazartesi
        - Magusa

15 Nisan 2019, Pazartesi
Fwridun kemal         - Magusa
Tribunlere oynama. Zaten vatandasligin saibeli, vekil secildin saygiliyim. Ancaak! Bu ulke dingonun ahiri degil. Belirli bir zumreyi ayaga kaldiraman. Atesle oynan hem sen hem de senin gibileri yuzunden partin.sen kimsin be! Secilmissin ama sana bu hakki kim verdi uljenin asayisini koruyanlara hakaret edesin. Saygisiz.

15 Nisan 2019, Pazartesi
Hasmagusali         - Magusa
Durup dururken polis niye aracina el koysun ki? Aaa vekil.unutma bu halki meclis sigmaz diye vekil secer. Secdigi vekil de! halk ornegi olur
Senin gibi olmaz bertancik. Bakalim. Ne taptin.

15 Nisan 2019, Pazartesi
hade beee         - lefkoşa
uyuşturucu çıkarsa şaşırmayalım

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "653 milyon TL'nin bir bölümü ödenmeyen hakkedişlerde kullanılacak"
image Başbakan Ersin Tatar hükümetin, Kıbrıs konusu ve diğer alanlardaki uyumu ile sağlanan istikrar ve Türkiye'den kaynak akışının başlamasıyla ekonomideki gelişmenin hızlanacağını belirtti.
Sucuoğlu: "Kıbrıs konusunda 50 yıl daha kayba yol açacak  tutumlardan vazgeçi...
image Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faiz Sucuoğlu, Kıbrıs meselesinin 50 yıldır defalarca buzluktan çıkarılıp ısıtılarak tekrar sunulduğunu, buna rağmen bir arpa boyu yol ilerlenemediğini, dolayısıyla 50 yıl daha kayba ...
Devlet Üretme Çiftliği'nden kasaplık hayvan satışı
image Devlet Üretme Çiftlikleri Dairesi, kasaplık hayvan satışı ihalesine çıktı.