Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 15 Nisan 2019, Pazartesi 15:31
banner

Orman Dairesi: "Yangın Hazır Kuvvet Ekipleri istihdamı için kura çekimi yapıldı"

Orman Dairesi: Yangın Hazır Kuvvet Ekipleri istihdamı için kura çekimi yapıldıYangın Hazır Kuvvet Ekipleri istihdamı kura çekimi yapıldı, Yangın Hazır Kuvvet Ekipleri'nde çalışacak isimler belli oldu.
Paylaş  
1
2
0
0

Tarım ve Doğal Kaynaklar Bakanlığı’na bağlı Orman Dairesi Müdürlüğü, bu yıl Yangın Hazır Kuvvet Ekipleri istihdamını noter eşliğinde gerçekleştirilen kura çekimi ile belirledi.

Kura çekimi Orman Dairesi Müdürlüğü’nde yer aldı. Hükümetin almış olduğu kura çekimi kararı ile 125 kişi Yangın Hazır Kuvvet ekibinde istihdam ediliyor.

BU YILKİ MÜNHALE 237 BAŞVURU OLMUŞTU

Bu yılki 125 kişilik münhal için 237 kişi başvurmuştu. Orman Dairesi Müdürlüğü, geçmiş yıllarda ağır vasıta şoförlüğü yapmış, orman yollarını ve arazilerini bilen 25 kişinin,bu yıl ağır vasıta şoförüolarak istihdam edilmesi kararını aldı. 100 kişi ise gerek kule gözcüsü gerekse yangın işçisi olarak bölgelerdeki başvurulara göre kura çekimi ile istihdam ediliyor.

Kura çekimi sonucu istihdamlar bölgelere göre şu şekilde belirlendi:

1

Yalçın Tahsinsoy

Boğazköy-Dikmen

Lefkoşa

   

2

Mithat Uğur Nazlı

Lefkoşa

Lefkoşa

   

3

Mehmet Yılmaz

Alaniçi

Lefkoşa

   

4

Orhan Koloğlu

Değirmenlik

Lefkoşa

   

5

İzzet Şerifoğlu

Kozan-Girne

Lefkoşa

   

6

Nusret Korgan

Gönyeli

Lefkoşa

   

7

Hasan Mercan

Meriç-Lefkoşa

Lefkoşa

   

8

Mehmet Oğul

KüçükKaymaklı

Lefkoşa

   

9

QuassemShurrab

Alayköy

Lefkoşa

   

10

Neşet Demirel

inönü

Lefkoşa

   

 

 

 

 

   

1

Kemal Gürpınar

Karşıyaka

GİRNE

   

2

Halil İbrahim Sertdemir

Karşıyaka

GİRNE

   

3

Orçun Sağınçoğlu

Gönyeli

GİRNE

   

4

Mehmet Ali Beşiktaş

Şirinevler

GİRNE

   

5

Bekir Sarıkaya

Alayköy

GİRNE

   

6

Mert Falay

Lapta

GİRNE

   

7

İbrahim Keleş

Sadrazamköy-Girne

GİRNE

   

8

Cemali Kaya

Boğazköy-Girne

GİRNE

   

9

Ali Elizel

Çatalköy

GİRNE

   

10

Besim Caner Özgöker

Gİrne

GİRNE

   

11

Mustafa Eyüpoğlu

Girne

GİRNE

   

12

Ahmet Bekar

Zeytinlik

GİRNE

   

13

Asil Arif Ergin

Esentepe

GİRNE

   

14

Mustafa Tek

Karşıyaka

GİRNE

   

15

Musa Kasap

Doğancı

GİRNE

   

16

Mehmet Sermetoğlu

Lapta-Başpınar

GİRNE

   

17

Görkem Karal

Esentepe

GİRNE

   

18

Fikret Ersoyoğlu

Çamlıbel

GİRNE

   

19

Kenan Dağgül

Karşıyaka

GİRNE

   

20

Mustafa Faris

Çatalköy

GİRNE

   

 

 

 

 

   

1

Süleyman Koçak

Tuzla

Kantara

   

2

Güler Mazlum

Mersinlik-İskele

Kantara

   

3

Osman Aygün

YeniErenköy

Kantara

   

4

Salih İnal

Dipkarpaz-İskele

Kantara

   

5

Serkan Genç

Kaplıca-İskele

Kantara

   

6

Vasfi Güngör

Yeşilköy-İskele

Kantara

   

7

Cevdet Eryüce

Tuzluca-İskele

Kantara

   

8

Hasan Hacıhasanoğlu

Sipahi-İskele

Kantara

   

9

Hüseyin Özülkü

Yedikonuk-İskele

Kantara

   

10

Mustafa Yeşildallı

Yeşilköy-İskele

Kantara

   

11

MuhyettinAyağ

Ziyamet-İskele

Kantara

   

12

Veli Karataş

Taşlıca

Kantara

   

13

Hüseyin Biçenleroğlu

Ayluga-Mağusa

Kantara

   

14

Kamil Kömürcügil

Yeşilköy-İskele

Kantara

   

15

Ahmet Kömürcügil

Yeşilköy-İskele

Kantara

   

16

Ali Yenigün

Altınova-İskele

Kantara

   

17

Berrat Gökay Yılmaz

Tuzluca-İskele

Kantara

   

18

Melih Gök

Dörtyol

Kantara

   

19

Emre Özbayrak

Dipkarpaz-İskele

Kantara

   

20

İlhan Yokuşoğlu

Mehmetçik

Kantara

   

21

Mehmet Müezzin Komili

Büyükkonuk

Kantara

   

22

Özdinç Akbaş

Dipkarpaz

Kantara

   

23

Ali Sarı

Kaleburnu-İskele

Kantara

   

24

Mehmet Altun

Dörtyol

Kantara

   

25

Hüseyin Yağlı

Çamlıca-Mağusa

Kantara

   

26

Fatih Karaoğlan

Dörtyol

Kantara

   

27

Serkan Kzılkaya

Büyükkonuk

Kantara

   

28

Serkan Bozok

Mağusa

Kantara

   

29

Menderes Karaoğlan

Dörtyol

Kantara

   

 

 

 

 

   

1

Yasirİşçimen

Kalkanlı

GÜZELYURT

   

2

Nazım Sadrazam

Akdeniz

GÜZELYURT

   

3

Ömer Arkan

Güzelyurt

GÜZELYURT

   

4

Hüseyin Çuvalcı

Lefke

GÜZELYURT

   

5

Murat Çakır

Tepebaşı

GÜZELYURT

   

6

Berk Arıcan

Çamlıbel

GÜZELYURT

   

7

Ali Nay

Kalkanlı

GÜZELYURT

   

8

Mustafa Ayvacı

Akdeniz

GÜZELYURT

   

9

Burak Sadrazam

Akdeniz

GÜZELYURT

   

10

Görkem Olgu

Doğancı

GÜZELYURT

   

11

Yavuz Palabıyıkoğlu

Yedidalga

GÜZELYURT

   

12

Emre Kokkoz

Güzelyurt

GÜZELYURT

   

13

YıltanGürcen

Gaziveren

GÜZELYURT

   

14

Koral Kalkan

Bostancı

GÜZELYURT

   

15

Ali Dana

Yedidalga

GÜZELYURT

   

16

Niyazi Şarafat

Gaziveren

GÜZELYURT

   

17

Atakan Söğüt

Cengizköy-Lefke

GÜZELYURT

   

18

Muhammet Günalan

Bostancı

GÜZELYURT

   

19

Fikri Karabacak

Güzelyurt

GÜZELYURT

   

20

Murat Yapıcı

Lefke

GÜZELYURT

   

21

Ahmet Zeki Erkcan

Lefke

GÜZELYURT

   

 

 

 

 

   

1

Hasan Özhan

Boltaşlı

Alevkayası

   

2

Aysın Karasu

Görneç

Alevkayası

   

3

Nurullah Keskin

Vadili

Alevkayası

   

4

Hüsamettin Aktürk

Tatlısu

Alevkayası

   

5

Ercan Gencay

Esentepe

Alevkayası

   

6

Mahir Dereci

Arapköy-Girne

Alevkayası

   

7

Adil Can Meraklı

Kalavaç-Lefkoşa

Alevkayası

   

8

Cengiz Şensoy

Görneç

Alevkayası

   

9

Ahmet Şensoy

Görneç

Alevkayası

   

10

Halil Şensoy

Görneç

Alevkayası

   

11

Hüseyin Akil

Yıldırım

Alevkayası

   

12

Ahmet Karacaoğlu

Dilekkaya

Alevkayası

   

13

İsmet Kim

Esentepe

Alevkayası

   

14

Adem Hayat

Tatlısu

Alevkayası

   

15

Hasan Uyar

Tatlısu

Alevkayası

   

16

Halil Özer

Vadili

Alevkayası

   

17

Yaşar Kahraman

Vadili

Alevkayası

   

18

Nasuh Güngör

Vadili

Alevkayası

   

19

Mustafa Çakır

Gaziköy-Lefkoşa

Alevkayası

   

20

Hüseyin Duran

Vadili

Alevkayası

   

banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

Maliye Bakanı Denktaş kendi işini kendi gördü!
image Maliye Bakanı Serdar Denktaş mahallesinde büyüyen otları kesti, gören vatandaşın dikkatini çeken görüntü ise sosyal medyanın en çok konuşulan olayı oldu.
Cumhurbaşkanlığı'nda "Özel Eğitim Öğrencisi Özel Çocuklar Şenliği" düzenlendi
image 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Cumhurbaşkanlığı’nda "Özel Eğitim Öğrencisi Özel Çocuklar Şenliği" düzenlendi.
Savaşan: "58 ülke ile birlikte KKTC bayrağı Bakü'de dalgalanacak"
image Dünya Sağlık Turizmi Konseyi (GHTC) Başkan Yardımcısı ve Kıbrıs Başkanı Dr. Ahmet Savaşan Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'ni temsilen Dünya Sağlık Turizmi Formu'na katılmak üzere Azerbaycan'a gitti.