Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 15 Nisan 2019, Pazartesi 14:02
banner

TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolları: "Ülkenin geleceğini tehdit eden unsurlarla mücadele edeceğiz"

TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolları: Ülkenin geleceğini tehdit eden unsurlarla mücadele edeceğizKıbrıs TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolları, sine-i millete dönerek "Ebed-müddet Türk Devletini" Türk halkına usanmadan ve yılmadan gençlerle birlikte anlatacaklarını belirtti.
Paylaş  
5
3
1
1

Kıbrıs TMT Mücahitler Derneği Gençlik Kolları Başkanı Veli A. Koreli yaptığı açıklamada, ülkenin geleceğini tehdit eden iç ve dış tüm unsurlar ile hep birlikte mücadele edeceklerini de kaydetti.

Koreli, “Türk milletinin şerefli tarihi altında aşağılık kompleksine kapılanların, bugün dört koldan intikam çığlığı atanların ve ülkemizde ihanet tohumlarını ekmek için zemin oluşturulmasını dört gözle bekleyenlerin büyük yanılgı içerisinde olduklarını görmekteyiz” dedi.

Kendileriyle kutlu yolda yürümek isteyen tüm gençlere kapılarının her zaman açık olduğunu kaydeden Koreli, “Ülkemizin her köşesine dağılarak ülkemizi hep birlikte karış karış dolaşacağız. Yaşasın Anavatanımız Türkiye Cumhuriyeti. Yaşasın Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti” ifadelerine de yer verdi.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
0
 
1
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
16 Nisan 2019, Salı
Yurtsever         - Lefkoşa
En son doktoruna ne zaman göründün?..Çok mu kötü hissediyorsun?

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Görevden alma ve atamalar sürüyor, Şahap Aşıkoğlu ve Leman Aslım atandı
image Ekonomi ve Enerji Bakanlığı Müsteşarlığı’na bugünden itibaren geçerli olmak üzere, daha önce de müsteşar olarak görev yapmış olan Şahap Aşıkoğlu atandı.
Meryem Özkurt yeniden BRT'ye müdür oldu
image Bakanlar Kurulu toplantısı sona erdi. Toplantı sonrası Bakanlar Kurulu Sözcüsü Başbakan Yardımcısı ve Dışişleri Bakanı Kudret Özersay açıklamalarda bulundu. Bakanlar Kurulu’nun BRTK Müdürlüğü’ne atadığı isim ikinci ke...
BRTK'nın Müdürü yine Meryem Özkurt oldu, KIB-TEK Yönetim Kurulu belirlendi!
image Bakanlar Kurulu kitaplarla ilgili KDV oranını yüzde 5’ten yüzde 0’a çekti. BRTK'nın Müdürü yeniden Meryem Özkurt oldu. KIB-TEK Yönetim Kurulu belirlendi.