Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 16 Mayıs 2019, Perşembe 18:21
banner

Tatar: "Sosyal medya paylaşımlarına itibar etmeyin, koalisyon çalışmalarımız yeni başladı"

Tatar: Sosyal medya paylaşımlarına itibar etmeyin, koalisyon çalışmalarımız yeni başladıUBP Genel Başkanı Tatar, yazılı bir açıklama yaparak "yanıltıcı paylaşımlara itibar etmeyin" mesajı verdi.
Paylaş  
4
4
4
1

Ulusal Birlik Partisi Genel Başkanı Ersin Tatar, “hükümet çalışmaları olumlu ya da olumsuz sonuçlanana dek yapılacak yönlendirici, yanıltıcı, yanlış haberlere, sosyal medya paylaşımlarına itibar edilmemesini" istedi.

Ersin Tatar’ın açıklaması şöyle:

“Sayın Cumhurbaşkanı Akıncı’nın Salı günü yeni hükümeti kurma görevini şahsıma vermesinin ardından dün Meclis’te temsilcisi bulunan tüm partilerle görüştük. Halkın Partisi ile bugün yaptığımız temas sonucu yarın saat 14.00’te Halkın Partisi Genel Merkezi’nde yeniden bir araya gelmeyi kararlaştırdık.

Koalisyon hükümeti kurma çalışmalarımız yeni başlamıştır. Umarım başarı ile sonuçlanır ve ülkemiz için hayırlı sonuçlar doğuracak bir hükümeti kurarız. O nedenle kimse, hükümet çalışmaları olumlu ya da olumsuz tamamlana dek yapılacak yönlendirici, yanıltıcı, yanlış haberlere, sosyal medya paylaşımlarına itibar etmesin.”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
3
 
0
 
0
 
0
 
5
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
1
ONAY BEKLEYENLER
0
16 Mayıs 2019, Perşembe
Hasan         - Girne
Toplumda pek bir heyecan yok.UBP-HP sinemalarda oynamaya basladi ama bu film çok sıkıcı. Düğün olacağı belli, gelin ile damadın resimleri bile çıktı. Bir ihtimal, paraları sayarken kavga çıkması.Kısacası demem o ki;  düğün yemekli! Ancak yemekler soğuk gelmiş!Uzakta hazırlanınca soğuyor vesselam.

banner
banner
banner
banner
banner
banner

Tatar: "Bir umut doğdu... Uyum içindeyiz... Kudret Bey daha rahat çalışabilec...
image UBP Genel Başkanı Ersin Tatar, UBP ve HP Parti Meclislerinin koalisyonu onaylayan kararlarının açıklanmasının ardından basınla görüşlerini paylaştı.
HP Parti Meclisi, UBP ile koalisyona 40 evet, 20 hayır oyuyla tamam dedi!
image Halkın Partisi Genel Başkanı Kudret Özersay, bu akşam gerçekleşen Parti Meclisi toplantısının sonucunu açıkladı.
UBP'den HP koalisyonuna oybirliğiyle onay!
image UBP PM toplantısı sona erdi.