Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 24 Mayıs 2019, Cuma 16:12
banner

UBP Lefkoşa İlçesi'nden duyuru: "Hayırlı olsun ziyaretlerini erteleyelim"

UBP Lefkoşa İlçesi'nden duyuru: Hayırlı olsun ziyaretlerini erteleyelimUBP Lefkoşa İlçe Başkanı Gardiyanoğlu, hem kamuoyuna hem de üyelerine yönelik yaptığı duyurusunda, kabineye yönelik ziyaretlerin 'ertelenmesi' çağrısında bulundu.
Paylaş  
2
3
2
2

Kıbrıs Postası - Sosyal Medya

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa İlçe Başkanı Sadık Gardiyanoğlu, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamasında hem üyelerine hem de kamuoyuna bir duyuru gerçekleştirdi.

Yeni kabinenin oluşmasının ardından Başbakan ve Bakanlar’a yönelik ziyaret trafiğini gözlemlediklerini belirten Gardiyanoğlu, “Başbakan ve Bakanlara sağlıklı çalışma ortamı yaratılması ve kıymetli zamanlarını almamak için “hayırlı olsun” ziyaretlerimizi ileriki tarihlerde yapacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu ziyaretlerin de mesai saatleri dışında, Bakanlarımızın çalışmalarını engellemeden yapılacağını vurgulamak isteriz” ifadelerinde bulundu.

Partideki tüm kademelere seslen Gardiyanoğlu, “Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak bu karara tüm kademelerin uymasını rica ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi. 

Gardiyanoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Kamuoyuna ve tüm Lefkoşa üyelerimize duyuru

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak yeni kurulan hükümetimizi, Başbakan ve Bakanlarımızı tebrik ediyor, güvenimizin tam olduğunu ifade etmek istiyoruz.

Ülkede ciddi sıkıntıların olduğunu, yeni kabinenin büyük bir yükün altına girdiğinin farkındayız. Gerek ekonomik, gerekse sosyal anlamda yapılan tahribatı düzeltmek için yöneticilerimiz ellerini büyük bir taşın altına koymuşlardır. Başbakanımız Sayın Ersin Tatar ve tüm Bakanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

Yeni kabine sonrası gözlemlemekteyiz ki, Başbakan ve Bakanlarımız sevenleri tarafından ziyaret edilmekte, tebrik edilmektedirler.

Başbakan ve Bakanlara sağlıklı çalışma ortamı yaratılması ve kıymetli zamanlarını almamak için “hayırlı olsun” ziyaretlerimizi ileriki tarihlerde yapacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu ziyaretlerin de mesai saatleri dışında, Bakanlarımızın çalışmalarını engellemeden yapılacağını vurgulamak isteriz.

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak bu karara tüm kademelerin uymasını rica ediyor, saygılar sunuyoruz.

Sadık Gardiyanoğlu

UBP Lefkoşa İlçe Başkanı”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
0
 
2
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
24 Mayıs 2019, Cuma
Irfan HASRET         -

24 Mayıs 2019, Cuma
GÜNEY         - LEFKOŞA
BRAVO BAŞKAN

banner
banner
banner
banner
banner
banner
banner

KKTC geneli operasyonlar sürüyor: İkamet izinsiz 13 kişi tutuklandı
image Suçla operasyonel mücadele denetimlerinde izinsiz ikamet ettiği tespit edilen 13 kişi tutuklandı.
"Yolsuzluk suçlamasıyla ilgili haklarında soruşturma açılan kişilerle ilgili ...
image Kıbrıs Türk Elektrik Kurumu (KIB-TEK), Mağusa Bölge Amirliği'nde meydana gelen yolsuzluk olayıyla alakalı görüldükleri için haklarında soruşturma başlatılan kişilerin Lefkoşa’da göreve başlamalarıyla ilgili kamuoyunu ...
BRTK Müdürü Aysu Basri Akter istifa etti
image BRTK Müdürü Aysu Basri Akter istifasını sundu.