Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 24 Mayıs 2019, Cuma 16:12
banner

UBP Lefkoşa İlçesi'nden duyuru: "Hayırlı olsun ziyaretlerini erteleyelim"

UBP Lefkoşa İlçesi'nden duyuru: Hayırlı olsun ziyaretlerini erteleyelimUBP Lefkoşa İlçe Başkanı Gardiyanoğlu, hem kamuoyuna hem de üyelerine yönelik yaptığı duyurusunda, kabineye yönelik ziyaretlerin 'ertelenmesi' çağrısında bulundu.
Paylaş  
2
3
2
2

Kıbrıs Postası - Sosyal Medya

Ulusal Birlik Partisi (UBP) Lefkoşa İlçe Başkanı Sadık Gardiyanoğlu, kişisel sosyal medya hesabı üzerinden gerçekleştirdiği açıklamasında hem üyelerine hem de kamuoyuna bir duyuru gerçekleştirdi.

Yeni kabinenin oluşmasının ardından Başbakan ve Bakanlar’a yönelik ziyaret trafiğini gözlemlediklerini belirten Gardiyanoğlu, “Başbakan ve Bakanlara sağlıklı çalışma ortamı yaratılması ve kıymetli zamanlarını almamak için “hayırlı olsun” ziyaretlerimizi ileriki tarihlerde yapacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu ziyaretlerin de mesai saatleri dışında, Bakanlarımızın çalışmalarını engellemeden yapılacağını vurgulamak isteriz” ifadelerinde bulundu.

Partideki tüm kademelere seslen Gardiyanoğlu, “Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak bu karara tüm kademelerin uymasını rica ediyor, saygılar sunuyoruz” dedi. 

Gardiyanoğlu’nun açıklaması şöyle:

“Kamuoyuna ve tüm Lefkoşa üyelerimize duyuru

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak yeni kurulan hükümetimizi, Başbakan ve Bakanlarımızı tebrik ediyor, güvenimizin tam olduğunu ifade etmek istiyoruz.

Ülkede ciddi sıkıntıların olduğunu, yeni kabinenin büyük bir yükün altına girdiğinin farkındayız. Gerek ekonomik, gerekse sosyal anlamda yapılan tahribatı düzeltmek için yöneticilerimiz ellerini büyük bir taşın altına koymuşlardır. Başbakanımız Sayın Ersin Tatar ve tüm Bakanlarımıza çalışmalarında kolaylıklar diliyoruz.

Yeni kabine sonrası gözlemlemekteyiz ki, Başbakan ve Bakanlarımız sevenleri tarafından ziyaret edilmekte, tebrik edilmektedirler.

Başbakan ve Bakanlara sağlıklı çalışma ortamı yaratılması ve kıymetli zamanlarını almamak için “hayırlı olsun” ziyaretlerimizi ileriki tarihlerde yapacağımızı bildirmek istiyoruz. Bu ziyaretlerin de mesai saatleri dışında, Bakanlarımızın çalışmalarını engellemeden yapılacağını vurgulamak isteriz.

Ulusal Birlik Partisi Lefkoşa İlçe Başkanlığı olarak bu karara tüm kademelerin uymasını rica ediyor, saygılar sunuyoruz.

Sadık Gardiyanoğlu

UBP Lefkoşa İlçe Başkanı”


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
5
 
0
 
0
 
2
 
2
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
2
ONAY BEKLEYENLER
0
24 Mayıs 2019, Cuma
Irfan HASRET         -

24 Mayıs 2019, Cuma
GÜNEY         - LEFKOŞA
BRAVO BAŞKAN

banner
banner
banner
banner
banner

Sahte mahkeme kararıyla 'erişim engeli' talebi
image Netkent Akdeniz Araştırma ve Bilim Üniversitesi adı kullanılarak İstanbul Barosu’ndan Avukat Uğur Yılmaz ismiyle gönderilen 'erişim engeli' kararlı mailin sahte olduğu ortaya çıktı.
Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi denetimlerine devam ediyor
image Temel Sağlık Hizmetleri Dairesi içme ve kullanma suyu ile gıda güvenliği denetimlerine devam ediyor.
Çalışma Bakanlığı'ndan Sosyal Sigortalar Dairesi ile ilgili duyuru
image Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Sosyal Sigortalar Dairesi'nin borç yapılandırmasında olduğu bankanın kredi faizinde indirime gitmesi için gerekli girişimin yapıldığını duyurdu.