Alexa atrk.gif
banner
banner
banner
Ana Sayfa >> İÇ HABERLER 24 Mayıs 2019, Cuma 18:36
banner

LifecellDigital ve Ram Trading işbirliği protokolü imzaladı

LifecellDigital ve Ram Trading işbirliği protokolü imzaladı'Ev interneti kesintisiz hızı ile uçuruyor' sloganıyla sabit geniş bant piyasasına yeni bir anlayış getiren LifecellDigital, müşterilerine Arçelik TV'ler ile kesintisiz ve kaliteli film izleme keyfini sunmak isteyen Ram Trading'le yapmış olduğu işbirliği ile bir ilke daha imza attı.
Paylaş  
4
5
3
0

LifecellDigital ve RAM Trading işbirliği protokolü, Ramadan Cemil İşletmeleri Genel Koordinatörü Ramadan Cemil Debbağ,Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü ve LifecellDigital Yönetim Kurulu ÜyesiHarun Maden, LifecellDigital Genel Müdürü Emre Erosal,Ram Trading - Arçelik Müdürü H. Candaş Yücehan, Ram Trading- Arçelik Satış Koordinatörü Recep Atamer, Kuzey Kıbrıs Turkcell Marka ve Müşteri Deneyimi Yönetimi Müdürü Ayhan Barış, Ramadan Cemil İşletmeleri Kurumsal İletişim ve İnsan Kaynakları YöneticisiYeşim Özenirler Alagöz ve LifecellDigital Bireysel Satış Yöneticisi Hasret Uludağ’ın katılımı ile imzalandı.

LifecellDigital ve Ram Trading (Arçelik) işbirliğiyle yapılan kampanyada Netflix özellikli Arçelik 4K Diamond TV modellerinden birini tercih eden müşterilere, Lifecell’den 1 aylık 5Mbit sınırsız ev internet hediye edileceği ve Ada genelindeki 14 Arçelik satış noktasında uygulanmaya başlandığı belirtildi.

Ramadan Cemil İşletmeleri Genel Koordinatörü Ramadan Cemil Debbağ:”Yüksek teknolojiyi temsil eden iki güçlü markanın böyle bir platformda işbirliği heyecan vericidir.”

Kampanyaya imza atan Ramadan Cemil İşletmeleri Genel KoordinatörüRamadan Cemil Debbağ şunları söyledi: “Yüksek teknolojiyi temsil eden iki güçlü markanın böyle bir platformda işbirliği heyecan vericidir.Ramadan Cemil İşletmeleri’nin bir kuruluşu olan Ram Trading Ltd. firmamız ile 1996 yılından beri Arçelik ürünlerinin distribütörüyüz ve müşterilerimize en son teknolojiye sahip ürünleri sunma misyonumuz var. Bu kampanya ile de müşterilerimize alışılmışın dışında çarpıcı ve üstün bir izleme deneyimi sunacağımıza eminim.  Hepimize hayırlı olsun.”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü ve LifecellDigital Yönetim Kurulu Üyesi Harun Maden: “Kuzey Kıbrıs halkı için güzel bir işbirliği oldu.Teknoloji ve iletişim hizmetlerini Kuzey Kıbrıs’ta en yüksek kalite ile en yeni teknolojilerle ve en iyi müşteri hizmetleri ile halkımıza sunma çabası içerisindeyiz.”

Kuzey Kıbrıs Turkcell Genel Müdürü ve LifecellDigital Yönetim Kurulu Üyesi Harun Maden iş birliği protokolü imzası sırasındagerçekleştirdiği konuşmasında şunları söyledi: “Yakın zamanda hizmete soktuğumuz ev interneti hizmetimizi, Kuzey Kıbrıs’ın her noktasına elektronik ürünleri başarı ile ulaştıran ve bu ürünler için her türlü hizmeti, servisi en yüksek hizmet kalitesiyle veren Ram Trading – Arçelik organizasyonu ile işbirliği protokolünü imzaladık.LifecellDigitalev interneti hizmetimizi yaygın bir şekilde adanın her yerine ulaştırma ve servisi verme noktasında yaptığımız bu iş birliğinin her iki işletmeye ve Kuzey Kıbrıs halkına hayırlı uğurlu olmasını dilerim.Bu ve bunun gibi iş birliklerinin aratmasını temenni ediyorum. Hayırlı uğurlu olsun.”

LifecellDigital Genel Müdürü Emre Erosal: “Çok daha güzel işler başaracağız.”

LifecellDigital Genel Müdürü Emre Erosal da konuşmasında böyle iki güçlü markanın işbirliğinin çok güzel işler üreteceğine olan inancını belirterek“Bununla birlikte daha güzel işler yapacağız, herkese hayırlı olsun. Bu iş birliğinin hayata geçirilmesi için çalışan, emek veren herkese teşekkür ederim.” dedi.

Kampanya detayları:

Lifecell 1 aylık 5Mbit Sınırsız Internet Hediyeli NETFLIX özellikli ARÇELİK 4K Diamond TV’ler:

LCD ve LED panel teknolojisine göre çok daha net ve yüksek kontrastlı görüntüler sunan HDR teknolojisi ile görüntünün yeni standardını evinize getiriyor;

Artırılmış kontrast ile çok daha derin siyah ve parlak beyaz tonlarıyla en ufak ayrıntılara bile sonsuz bir netlik kazandırıyor;

Ultra HD ya da 4K olarak ifade edilen çözünürlük değeri ile standart HD ekranlardan yaklaşık 4 kat daha fazla piksel barındırıyor;

Uzun kenarında 3840, kısa kenarında 2160 adet piksele sahip 4K ekranları ile çok daha net ve detaylı bir görüntü sunuyor;

4K’nın sağladığı gözün görebileceği en net ve detaylı görüntüleri ile NETFLIX dizileri ve NETFLIX filmlerini televizyondan izleme keyfini zirveye çıkarıyor.


banner

banner

Bu İçeriğe Emoji İle Tepki Ver
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
0
 
Cyprus Map Lefke Güzelyurt Alayköy Lapta Alsancak Girne Dikmen Çatalköy Gönyeli Lefkoşa Akıncılar Vadili Esentepe Tatlısu Değirmenlik Serdarlı Paşaköy Akdoğan Beyarmudu Mağusa İnönü Yeniboğaziçi Geçitkale Ískele Büyükkonuk Mehmetçik Yenierenköy Dipkarpaz

Facebook yorum
YORUMLAR
0
ONAY BEKLEYENLER
0
banner
banner
banner
banner
banner

KIBTES'ten eğitimdeki eksiklikler ve yanlışlar için ilgililere çağrı
image Kıbrıs Türk Eğitimciler Sendikası (KIBTES), eğitimde var olan eksiklik ve yanlışlar için tüm ilgilileri göreve davet etti.
Burcu: Kıbrıs sorunu azınlık çoğunluk ilişkisiyle değil, eşit iki varlık iliş...
image Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Barış Burcu yaptığı açıklamada Anastasiadis'in Kıbrıs sorununu bir azınlık - çoğunluk ilişkisi içerisinde tanımlamaya kalkışarak yanlışını sürdürdüğünü belirtti.
Cumhurbaşkanı Akıncı, Belediyelerin Başkanları ile görüştü
image Cumhurbaşkanı Akıncı, Belediyeler Birliği Başkanı Özçınar ve Kuzey Kıbrıs Cittaslow Ağı'nda olan Belediyelerin Başkanları ile ayrı ayrı görüştü.